Каква пудра за чувствителна кожа препоръчвате?

  • 3 534
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 779
много ми хвалят дермакол-която я водели и медицинска Shocked
тя е хем, за 4увствителна кожа и с акне Party

# 16
  • София
  • Мнения: 4 752
много благодаря Simple Smile.....обаче аз от Манхатън не съм доволна...незнам защо newsm78 ,като гледам всички сте доволни

И аз не съм доволна, много "брашняна" ми идва, не ми е приятна в/у лицето.

# 17
  • Мнения: 418
много благодаря Simple Smile.....обаче аз от Манхатън не съм доволна...незнам защо newsm78 ,като гледам всички сте доволни

И аз не съм доволна, много "брашняна" ми идва, не ми е приятна в/у лицето.

и аз не я харесвам...точно като брашно е...

# 18
  • Мнения: 311
много ми хвалят дермакол-която я водели и медицинска Shocked

Може ли снимчица и малко повече инфо,предварително благодаря  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 448
много благодаря Simple Smile.....обаче аз от Манхатън не съм доволна...незнам защо newsm78 ,като гледам всички сте доволни

И аз не съм доволна, много "брашняна" ми идва, не ми е приятна в/у лицето.

и аз не я харесвам...точно като брашно е...
Предполагам, че е за по мазна кожа на лицето за това.
Да се включа и аз с въпрос, моята кожа е чувствителна, но не мазна , по скоро тип склонна към алергии. Пудра за летния сезон за такъв тип кожа да ми предложи някой?  Praynig

# 20
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Моята кожа също е  чувствителна и ползвам антибактериалната на Манхатън. Доволна съм  Peace
Peace

# 21
  • там някъде
  • Мнения: 234
Моята кожа е чувствителна и смесена. Странно съчетание по принцип, обаче такава си я отглеждам вече повече от година. Пудрата, която ползвам в момента е на Avene, с фактор 50. Всъщност тя се води крем-пудра хипоалергенен продукт е, цена около 35лв. Доволна съм от нея, взех си я февруари месец и при ежедневно слагане, все още имам малко останала. Има 2 нюанса за светла и тъмна кожа.

# 22
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 226
МАНХАТЪН с две ръце и два крака.
не помня от колко години я ползвам, имам си обикновена (цвят пясък) антибактериална и бронзираща.

# 23
# 24
  • Мнения: 76
Ползвам Манхатън от години, но се замислям за друга марка... Тъкмо навреме излиза темичката! Събирам нови идеи  Grinning

# 25
  • Варна
  • Мнения: 563
Моята кожа също е  чувствителна и ползвам антибактериалната на Манхатън. Доволна съм  Peace
Peace

аз също съм мн доволна от нея  Peace

# 26
  • Мнения: 59
Пудрата на La Roche -Posay .Има я от скоро на пазара,ще я намериш в аптеките.Добре покрива и е подходяща за хора с много чувствителна кожа.

# 27
  • Мнения: 776
Пудрата на La Roche -Posay .Има я от скоро на пазара,ще я намериш в аптеките.Добре покрива и е подходяща за хора с много чувствителна кожа.


Може ли снимчица или линк? Praynig И става ли за мазна кожа или тя не е от серията Ефеклар?  bouquet

# 28
  • Мнения: 59
От серията Толериан е .Аз съм със смесен тип кожа и ми действа добре.

# 29
  • Мнения: 776
От серията Толериан е .Аз съм със смесен тип кожа и ми действа добре.
  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт