Шофьора, убил Кембъла с ефективна присъда, а Ставийски с условна ???

  • 3 828
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
А Ставийски, не бих се учудила, пак да се включи в някоя кампания, от рода не карай пил, или намали, спаси човешки живот.
.....Лицемер!
Той БЕШЕ лице на тази кампания Close Crazy

# 16
  • Мнения: 47 984
Грозно е, много е грозно
Стависки разочарова много хора, защото освен да си добър спортист, трябва да си и добър човек...
Законите не искам да ги коментирам изобщо

# 17
  • Мнения: 2 309
И аз съм потресена, но не и учудена Confused държава-менте сме ние Confused

# 18
  • Мнения: 356
И аз съм крайно възмутена.Понякога се срамувам, че живея в България, а беззаконието направо ме вбесява  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Twisted Evil
И съм сигурна, че ако с беше случило обратното - Ставийски беше пострадал виновника за катастрофата щеше да си изгние в затвора.Докога закона ще покровителства известните???????????
Сутринта по Бтв имаше интервю с бащата на Мануела и той каза че досега, за 9 месеца Ставийски изобщо не се е ангажирал с нищо в кампанията по събиране за средства за Мануела.Възможно ли е да си толкова дебелоок, толкова нагъл , че да не искаш да помогнеш с нищо на момичето, чиито живот си працакал  #Cussing out
Много съм ядосана и спирам да пиша, защото просто вече нямам думи от възмущение...

# 19
  • Мнения: 6 417
Аз не съм изненадана от присъдите. Повече ме изненадва фактът, че Максим, който уж много тежко преживяваше случилото се, не си мръдна пръста да помогне на Мануела. И хич не ми се ще да вярвам на слуховете, че е прехвърлил собствеността си на своите близки.

# 20
  • Мнения: 5 647
Поредната изцепка и подигравка... Не ми се коментира нищо повече.

# 21
  • Мнения: 9 052
ооо такива неща се случват навсякъде по света.

# 22
  • Мнения: 4 380
Цитат
Законите не искам да ги коментирам изобщо

Те не са виновни законите, а тези които ги изпълняват пристрастно. Въобще, българите сме много пристрастен народ и всичко правим по симпатии. Този е готин, значи може, другият не те кефи, значи не може. Какво да ходим далеч, виж дори самия форум и по-далеч не ходи! Няма безпристрастност. Това е положението.

# 23
  • Мнения: 851
Съгласна съм с всичко казано по-горе, само искам да използвам темата, за да кажа още веднъж БРАВО на Мартин Карбовски, защото преди неговото предаване Отечествен фронт посветено на Мануела, никой не се сещаше за нея, а всички се бяха заели да съчустват на тоя изрод Стависки. Даже предавания посветени на него имаше!!!Вярно, че може на всеки да се случи, но той се държа безобразно след станалото. Мисля, че това вбеси хората най-много. И оня убил Кембъла и за него пишеше, че нито веднъж не отишъл при близките му да каже поне едно "съжалявам, разкайвам се". Егати безчувствените типове.

# 24
  • Мнения: X
Още повече, че Кембълът по своя воля се е качил в колата на пияния си приятел и би трябвало да е наясно с последствията. А ако бяха пострадали други хора, той дали щеше да има вина, че не е предотвратил злополуката?

Да! На това според мен му се вика споделена отговорност.

# 25
  • Мнения: 649
Просто нямам думи, ама наистина нямам думи. Толкова смотана държава,  все си мисля, че повече няма на къде, ама на имало още!

# 26
  • Мнения: 730
Аз не съм изненадана от присъдите. Повече ме изненадва фактът, че Максим, който уж много тежко преживяваше случилото се, не си мръдна пръста да помогне на Мануела. И хич не ми се ще да вярвам на слуховете, че е прехвърлил собствеността си на своите близки.


И аз съм на същото мнение. Не стига, че уби човек, почерни две семейства и то пиян, и си признал цялата вина, поне пръста си да беше мръднал да помогне с нещо на това момиче. Тези суми по 80- 90000лв не са достатъчни да изкупи вината си. Толкова противен ми стана този човек, че..........! Беззаконието едно на ръка, ами поне малко морал и съвест от негова страна.

# 27
  • Мнения: 524
И съм сигурна, че ако с беше случило обратното - Ставийски беше пострадал виновника за катастрофата щеше да си изгние в затвора.
Точно това исках да напиша и аз. Направо не мога да разбера, как този "чувствителен човек" (Максим), пък и съпругата му, не си бръкнат в джоба и помогнат на момичето, на всичкото отгоре е в техен интерес Мануела да се възстанови. На такъв и доживотен му е малко, но още в началото някой каза, че в Бургас съдии и прокурори са супер корумпирани, та от тях справедливост не може да се очаква.

# 28
  • Мнения: 2 480
На всекиго можело да се случи това.... Така обясняваха в телев. предавания, в които го защитаваха. Е, не всички управляват след като са прекалили с алкохол!!! В по-свестните държави, напр. Германия, Франция за повече промили са влиза в затвора, дори и да няма катастрофа! А телев. водещи като  Иван и Андрей се хвалят, че и те шофират пияни! Що за морал е това???!!!

# 29
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 836
поредният абсурд  Tired

Общи условия

Активация на акаунт