Тема за СУТИЕНИТЕ...

  • 54 199
  • 379
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 916
Някой писа за Палмърс - хубави са им нещата, въпреки че аз все не мога да си харесам нищо от тях, но пък каквото съм взела за мъжа ми, не е мръднало. Правят и добри намаления около август и януари.
По темата - нямам любима марка за сутиени.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 535
Bubuto, след като сутиенът на Лормар има в чашката гел, има ли по-специални инструкции относно прането? newsm78, а къде във Варна се продават?

Ами да ти кажа незнам, аз си ги пускам в пералнята на 30С и няма проблем. А във Варна ги има във Метро, където се сещам в момента, но там не ти препоръчвам, понеже всеки пипа вади дърпа, иначе аз не ги купувам от Варна... Simple Smile

# 77
  • Мнения: 39
Гласувах за Triumph ,но да си призная имам само два,който слагам когато се налага иначе си ходя без.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 672
Аз лично предпочитам на Христи .
Но се учудвам защо в анкетата няма опция за Финес. Все пак са едни от най-добрите в България Simple Smile

# 79
  • Варна
  • Мнения: 672
Аз лично предпочитам на Христи .
Но се учудвам защо в анкетата няма опция за Финес. Все пак са едни от най-добрите в България Simple Smile

# 80
  • Мнения: 2 090
Hristy и Finesse Peace

# 81
  • София
  • Мнения: 1 423
Гласувах за Triumph, Венера стил, Hristy и Skiny. Доволна съм.  Peace
Имам сутиен и на REFLECTIONS. Много съм доволна  Simple Smile
Друга марка, от която съм доволна и пасва на големия ми бюст е RIMGrinning   

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 18:23 от Flores

# 82
  • София, България
  • Мнения: 5 615
Момичета при мен е ужас ooooh!

направо имам мания на тема бельо. Гледам уж да заобикалям тези магазини, но не ми се получава. Като вляза - излизам с поне 4-5 комлекта. И това поне 2 пъти месечно. Имам сигурно един шкаф с още неизползвани Tired

Та по темата - почти от всички марки съм купувала. Венера стил много ми харесват на външен вид, но не са здрави.
За сметка на това един от сутиените ми го имам вече 3 години - каква експлоатация е видял само той си знае - сигурно сте виждали такива - на excite син с цветенца по презрамките. Няма късане, няма износване! За съжаление, следващите ми модели от тази фирма не могат да се похвалят със същото  Crossing Arms

# 83
  • Мнения: 795
Hristy е марката, която преобладава при мен Peace Имам и на Comet и Intimissimi.

# 84
  • Мнения: 98
New Silhouette,Hristy ,Victoria's secret.

# 85
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Лормар съм купувала, хубави модели, удобни, но бързо се отпускат. Отказах се  от тях.
REFLECTIONS-страхотни модели, добри материи. Одобрявам.
Благодарение на форума открих марката Excite-очарована съм и от моделите, и от материите, и най-вече от това как стоят.
Харесвам качеството на Триумф, но са им много смотани моделите.
Келвин Клайн имат готини и удобни моделчета.

# 86
  • Мнения: 759
я веднага някой да ме светне къде в сф или варна има магазин на христи или лормар Rolling Eyes или се продават в магазините за бельо ,където има най-различни марки  newsm78 питам, защото гласувах за китайската конфекция, защото нямам представа какви са ми сутиените, гледам да ме грабнат като модел и да са ми удобни Simple Smile иначе ги сменям на 5-6 месеца...

# 87
  • Мнения: 156
LorMar,Excite и Finesse - от последните съм изключително доволна, особено в съотношение цена - качество

# 88
  • Мнения: 2 386
Последна опция.
Нося предимно Maidenform , Playtex (it fits) и Calvin Klein

# 89
  • Мнения: 679
Triumph, Венера стил, Hristy, New Silhoutte  Peace

Общи условия

Активация на акаунт