Не съм вярвала, че ще имам такъв проблем

  • 4 858
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 735
Винаги бягам далеч от простотията.Гадно е когата тя ти се натриса.Даже бих я подминала тази особа, без да й отговоря на остроумията. Naughty

# 16
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Kaжи й, че ти не дебелееш, а бременееш, а  обяснението за това нейното дупе какво е?
Накрая, докато още се пули, я тупни "приятелски" по рамото и заключи през смях: "Е, не се ядосвай толкова де, ти поне като забременееш, няма и да ти проличи!" Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 520
Кажи й, че ти поне имаш причина да качиш килограмите си и после я попитай с какво тя ще оправдае нейното наднормено тегло. А 90 кг са си направо болестно състояние, ако трябва да си говорим честно.

# 18
  • Мнения: 378
Я си гледай бременността и не им се изнервяй,и аз като бях бременна се палех от най малкото,кажи и,че и тя е напълняла и сте квит Peace

# 19
  • Мнения: 1 335
Не се връзвай на тая простакеса, завижда ли, какъв й е проблема. Попитай я, тя също ли иска да забременее че да има с кво да обяснява дебелия си задник. Баси простите хора!!!

# 20
  • София
  • Мнения: 15 466
Сигурно го прави от злоба и завист, не си го слагай на сърцето и следващия път и отговори подобаващо.

# 21
  • Мнения: 4 965
Сигурно го прави от злоба и завист, не си го слагай на сърцето и следващия път и отговори подобаващо.

 Peace
Още повече, че наддаваш с килограм на месец, което е перфектно.
Клъвни я и ти - кажи й, че поне ти си бременна, а тя е просто дебела.
И хич да не ти пука.
Аз забременях на 53 кг. и бях като щека /174 см. съм/, но през бременността трябваше да лежа и ми биеха хормони. Влязох да раждам 99 кг., но никой не посмя и дума да ми каже за външния вид. С времето постепенно свалих по-голяма част от излишните килца /сега съм около 60 и вярвай ми - много се харесвам, въпреки че съм далеч от онзи кльощав вид в "началната точка"/, но най-важен е резултатът - 2 красиви и здрави деца. Мисли за резултата - твоето бебче. Килограмите се свалят, но пък се радвай, че покрай това ще прецениш и кои са приятелите ти, а тази "дама" определено не е достойна да е сред тях. Hug
Честно казано, на твое място бих си спестявала общуването с подобни същества...

# 22
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
Ами и аз качих 22 кг., ама какво пък-бременна бях все пак. При всяка различно, някоя качва по 5, друга по 25 кг. Но такъв коментар само някой изключително тъп човек може да го направи. Хич да не ти пука какво била казала някаква идиотка, важно е, че ти се чувстваш добре. Успех! Peace

# 23
  • Мнения: 290
ООо това са наистина злобни коментари от твоята позната.
И аз имам подобен проблем и много се чудя на хората. В момента съм бременна и когато говоря с познати,които не са ме виждали редовната реплика е: Напълня ли? Колко кг качи?
Това ли е най-важното за една бременност незнам.
Още повече,че като бременна психиката ми една лабилна, лесно се разстройвам, обиждам, плача, разваля ми се настроението.
И когато чуя някакъв не много приятен коментар за килиграмите ми и побеснявам. Защо на бременните не казват приятни неща,а сами гледдат да кажат нещо, което да ги жегне, да им помрачи радостта.
Още повече,че сега като бременна не съм никак така ефектна визуално както преди. Не стига,че се чуствам грозновата, непривлекателна, но и като ме изкарат надебеляла незнам какво ми става.
Моята свекърва ме вижда изключително рядко. Когато ме видя,бях качила само 2 кг и корема ми беше нарастнал доста. И първите и реплики: а напълняла си вече, ммдааа напълняла си, пълна си вече.Поне 5 пъти ми го повтаря.
Побеснях!!!
Все пак за бременните е редно да пълнеят,а не да слабеят.
Всеки казва не обръщай внимание, но честно побеснявам!!!
Според мен репликите на твоята позната са завист и злоба.
Защото ти макар качила 5 кг, след няколко месеца ще си имаш дете, ще те сполети най-голямата ти радост в живота.
А тя некачила 5 кг, няма да изживее това прекрасно нещо!

# 24
  • Мнения: 15 216
Хората са различни и е невъзможно да угодиш на всички, а и не е необходимо.
И аз като теб "стартирах"  173/63, влезнах да раждам 96. Излезнах 76 - бебетата бяха общо 5 кг. След три месеца обаче бях 58 и тогава "приятелките" започнаха да говорят, колко съм измъчена, колко зле изглеждам. Вярно беше - недоспал и уморен човек така изглежда, но държаха да го подчертаят.

Така, че хора всякакви. Важното е ти да се чувстваш добре, защото и бебчо ще бъде добре тогава. Какво казва някой е без значение.
Лека бременност и да се похвалиш с едно малко слънчице!
Успех!   

# 25
  • Мнения: 7 186
Кажи и че си се амбицирала да я стигнеш Joy

Това ми хареса Mr. Green

С простия и елементарен човек с мълчание, такт и деликантност не можеш да се справиш. Просто трябва да я сложиш на мястото и.
Когато следващия път се засечете по повод и ти направи поредната "остроумна" забележка и отвърни с не по- малко язвителен и ироничен коментар. Демонстрирай самочувствие и увереност, това ще я обезоръжи.
И всъщност, не бива да си слагаш на сърце забележките на разни хора и после да мислиш за тях, еле пък за глупостите на тая селска пръчка. Не си струва. Важното е ти да се харесваш и да обичаш себе си Hug

# 26
  • Мнения: 649
Злобна кучка! Ама не мога да разбера защо и обръщаш внимание? Просто трябваше с две думи да я отсвириш и толкова. Ако не си разбрала хорската завист и злоба край немат.

# 27
  • Мнения: 1 475
и  аз имах такава позната, дето като ме видеше, въпреки че не съм  бременна  и то всяка седмица ми казваше, че съм напълняла пък аз 52кг при 170см и адски и се дразнех , пък все на 52 кг си стоя,а тя всеки път като ме видеше едно и също си пееше, представям си как ти  се чувстваш! Отрежи я, аз накрая я отрязах моята позната

# 28
  • Мнения: 2 197
Ама ти защо я слушаш изобщо? Нека си говори, какво ти пречи. Всеки има право на мнение, ти нали знаеш как изглеждаш? Отговаряй и смело каквото мислиш и си продължавай нататък - тепърва ще слушаш какво ли не. Мен пък ми беше писнало да слушам "няма ли да качиш някое кило?" (качих ги чак последния месец видимо). Така че нека си говорят. Ако е някой близък твой приятел(ка) тогава се засягай, ама от тази? И особено пък като я погледнеш...

# 29
  • Мнения: 2 957
Ами , кажи и например , че много те глезят в къщи -че, само да погледнеш към нещо и мъжа ти ще си счупи краката да ти го донесе и добре , че са денонощните магазини , за да може и през нощта да ходи да ти купува  каквото ти се дояде - например оная вечер след като изгледахте Славито /например/ и даваха рекламата за онези много хубавите и скъпи бонбони/ти си знаеш кои/ и ти се доядоха и той скочил да ходи чак в центъра в денонощния, защото такива луксозни във вашия квартал няма............ И как не си знаела , колко хубаво е да си бременна и  всички да се въртят около теб и да ти угаждат и да имаш такъв мъж до себе си.....
И всичко това с една доволна и щастлива физиономия..........

Общи условия

Активация на акаунт