детска ясла за дете на годинка - около кв"Бели брези"

  • 7 172
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 144
И мой детенце в момента е в 31 ясла ! Не съм много доволна от тях
А в коя група е? Чувала съм, че между 4 и втора има огромна разлика в полза на втора.

# 16
  • Мнения: 62
Оооо, до скоро само положителни отзиви и ние се записахме. Тъгваме от март. Кажете тогава в коя група да се молим да ни запишат.

# 17
  • Мнения: 144
Определено във 2-ра. Децата на мои приятелки са там и са много доволни

# 18
  • Мнения: 144
Magutza, само да попитам, кога се записахте за да ви приемат март? На мен още октомври ми казаха, че могат да ни приемат чак септември 2006. Не подадох тогава, мисля да го направя сега!?

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 173
къде е точно тази 31 ясла? Не можах да я открия Sad
Моля дайте точния адрес, че яслите се оказаха голям проблем в тоя район!  Close

# 20
  • Мнения: 5
че какво и е на 4 група ? Simple Smile моя син е в 4 група и съм много доволна. Лелките са много мили, директорката е свястна. Най-добре подай отсега молба за прием, защото казаха че имали около 50 молби за постъпване.

# 21
  • Мнения: 144
Наистина не трябва да се бавя с молбата. Аз и сега съм доста закъсняла, но ще видим. А относно до 4 група нямам нищо против, чувала съм негативни отзиви от някой майки, и доста похвали за втора. Просто казвам какво съм чула, все още нямам опит. Laughing

# 22
  • Мнения: 144
къде е точно тази 31 ясла? Не можах да я открия Sad
Моля дайте точния адрес, че яслите се оказаха голям проблем в тоя район!  Close
Яслата се намира до 7-ми блок в Хиподрума, по Добри Христов (посока от Кюстендил към трамвайната линия), 3-та пряка в дясно. 

# 23
  • Мнения: 910
Вели тръгва в 31-ва ясла от 01.04. Директорката ми направи много добро впечатление и е единствената директорка, която не ми поиска или не ми намекна за спонсорство. Отзивите от мами с дечица там са добри. Ние се записахме миналата година по това време. Бяхме номер 3.

# 24
  • Мнения: 997
От яслата в Хиподрума съм много доволна, но за беда не помня номера. Намира се от страни на Ритуалната зала. Не са ми искали пари, но изглежда има богати родители, които помагат. А децата се прехвърлят директно в градина. Ако се наложи-ще проверя за номера!

# 25
  • Мнения: 910
От яслата в Хиподрума съм много доволна, но за беда не помня номера. Намира се от страни на Ритуалната зала. Не са ми искали пари, но изглежда има богати родители, които помагат. А децата се прехвърлят директно в градина. Ако се наложи-ще проверя за номера!

Това е тя, 31-ва ясла...

къде е точно тази 31 ясла? Не можах да я открия Sad
Моля дайте точния адрес, че яслите се оказаха голям проблем в тоя район!  Close
Яслата се намира до 7-ми блок в Хиподрума, по Добри Христов (посока от Кюстендил към трамвайната линия), 3-та пряка в дясно. 

А ако идваш по локалното от Прима Бизнес Център трябва да свиеш по улицата в ляво до банката (Хеброс) и после зад втория блок от ляво пак в ляво и да влезнеш навътре... Не е лесно за откриване първия път... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт