Коя детска кухня ползвате в София?

  • 2 676
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
......

Утре ще звънна и на още една кухня - Кухнята на мама Люси, ако доставят вече в нашия квартал ще пробвам и нея.

Пиши, като разбереш, че и мен ще ме развълнува съвсем скоро, ако не се уредим в държавната, където днес подадох молба и ми казаха да звънна в събота, за да ми кажат две дати, на които да ида и ако има свободно, ще ми дадат купони. Явно не е чак такова чакане  Thinking За "Мама Люси" ме вълнува дали за Младост само с доставка ще работят или ще може да се взима от някъде. За държавната кухня ми казаха да приготвя 30 бурканчета с 30 капачки. Капачки намерих от къде да купя, но бурканчета....Дано нашите да намерят на село.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 011
Не знам, Гита, за чакането ми го казаха майките от градинката.
Аз сина ми не съм го записвала на държавна кухня, но няколко пъти ме питат вече дали е записан и евентуално щом така или иначе не взимам тяхната храна - да им отстъпя купоните за да не чакат. Thinking
Утре ще им звъня, сега точно издирвах телефоните, ще пиша тук.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 734
Държавната кухня където сме записани ние е в Студентски град.И в нашата градинка се носеха легенди,че се чака с месеци,но не излезе вярно.Колкото от нас отидоха да се запишат,ни приеха веднага щом бебетро беше навършило нужната възраст.Изискването за бурканчетата при нас са 20 и 20 капачки.Купоните се купуват всяка седмица,имат и доставка по домовете,на нас ни я носят.Може да се пробва само за седмица напр. и после да се откажеш,но мисля,че се губят бурканите.Ама не съм сигурна,може пък и да ги връщат...

# 18
  • София
  • Мнения: 5 721
За в Люлин няма върнато дете Simple Smile Peace

# 19
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
На мен ОДЗ-то, в което раздават държавната кухня ми е на гърба на блока, т.е. перфектно ще ми е, ако стане работата.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 011
Догма, вашата кухня е като частна, брей!  Браво! Hug
Гита, звънях сутринта на Мама Люси. Собственичката ще бъде на работа в понеделник, човека, който ми вдигна се извини, че не може да ми даде точна информация, но каза, че имат пункт в Младост. Другата седмица ще звънна пак да попитам точно къде е и ако не ме устройва да ми я доставят вкъщи.
Пак ще пиша в тази тема как са нещата със пункта и доставките.

# 21
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ники., много ти благодаря за информацията. Значи няма смисъл и аз да звъня да се интересувам сега.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 010
Ако има мама от Младост в София,която иска купони за държавната кухня-в Младост 1 сме-нека да пише тука,аз записах Катето,но сега не взимаме храна,защото малката е при баба си и няма смисъл да се губят купоните-просто който иска ще вземе нейните купони за другия месец например!

# 23
  • Мнения: 953
Държавна кухня Витоша - много съм доволна

# 24
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ако има мама от Младост в София,която иска купони за държавната кухня-в Младост 1 сме-нека да пише тука,аз записах Катето,но сега не взимаме храна,защото малката е при баба си и няма смисъл да се губят купоните-просто който иска ще вземе нейните купони за другия месец например!

Ауууу, утре ще ходя и ако има купони ще ми дадат. Ако не се уредим по каналния ред, ще ти пиша. Всъщност да те питам от къде я взимаш? Аз, живот и здраве, ще взимам от 11ОДЗ, което ми е зад блока. Бих взела купоните ти, ако не се уредим с наши, само, ако се взима яденето от същото място. Тежки гемии сме да излезнем по-рано за някъде си.

П.П. Днес взех купони, така че отпадам за офертата

Последна редакция: вт, 20 май 2008, 11:46 от Гита Ог

# 25
  • Мнения: 533
Днес звъннах на кухнята на мама Люси http://www.mamalusi.hit.bg/index.html жената каза,че може от понеделник да стартираме да заявим в петък на пазара в Младост 3/при Маша/,може пробно да си вземем за1-2 дни,само трябва да сме 5 човека!

# 26
  • София
  • Мнения: 2 734
Ами да,една майка от квартала се сети и направи доставка с кола,че все пак Дървеница не е чак толкова близо до Студ. град,че да ходим всеки ден с количките.Важното е човек да се сеща за хитри идеи и всички са доволни Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 1 010
Ей,Гита,жалко,че чак сега прочетох поста ти.Сега си давам и телефона и ако някой има нужда от купони,да звънка- 0888 143 076.Ники.
Радвам се,че си се справила,но нашата кухня е до блок 47 в сградата на данъчното-може би не ви е удобно да идвате до тук...Както и да е,ако може да се възползва някоя друга мама,насреща съм!

# 28
  • Мнения: 1 089
Ами да,една майка от квартала се сети и направи доставка с кола,че все пак Дървеница не е чак толкова близо до Студ. град,че да ходим всеки ден с количките.Важното е човек да се сеща за хитри идеи и всички са доволни Peace
Догма, за кухнята на мама Люси ли сте се договорили? Аз днес взех от държавната кухня ( след неуспешната проба с Джуниър меню), обаче и там положението ми се вижда много зле! Да не говорим че порциите са миниатюрни. Просто съм се видяла в приключение. Аз съм в Изток и се чудя дали има начин да се включа към вашата групичка или направо да преговаряме с мама Люси за доставка някъде по-наблизко, ако сме достатъчно хора

# 29
  • Мнения: 1 155
Ползваме държавната кухня и да ти кажа съм много доволна. Живея в младост 2. Менюто е доста разнообразно и Бояна хапва всичко. Peace

Общи условия

Активация на акаунт