Бременна и колегите?!

  • 2 428
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 753
Ау, изяждах ги, опитваха се да ме командорат и да ми дават акъл как да си върша работата (без да имат хабер какво работя), а пък аз и бременна... Такива тайфуни се вихреха та не е истина...  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 91
Бременна съм и доста чувствителна и наблюдателна напоследък, дразня се на всичко повече от всякога. Но в работата ми сега направо ми иде да изям колегите използвачи, които винаги са били такива, но сега ми идват в повече. Но понеже знам, че хормоните ми са полудели и все стискам зъби, защото си казвам: Сигурно не съм права , а дребнава - от бременността е" Пример:
Имам колега, който всеки ден иска нещо - да му напиша нещо на компа, да му снимам нещо на ксерокса, да му пусна факс, да .... , да му услужа с 50 ст. за кафе, че имал 50 лв. и не му се разваляли и все обещава, че ще черпи по кафе, но никога разбира се не го прави - забравя. Аз не съм нито за кафето , нито за 50ст., нито за 10 мин. дневно дето го обслужвам, обаче започнах да се чувствам като наивната овчица, и дето има една селска поговорка: "Докато има овце, ще се стрижат", и аз така, чувствам, че всеки ден ме стрижат?! Много ми е кофти, но и не мога да съм нахална и да си искам отплата или поне взаимност, а и не ми е притрябвала от него.


е срамота е и при мен е така добре ,че след два дни излизам в болничен, но започнах и аз да се правя на луда, но май твърде късно поне ти не им одпускай края на гадовете  Crossing Arms

# 17
Докато не се научиш да казваш "не" така ще си. Никой не може да те накара на сила да го направиш. Или му скръцни със зъби, свикни да казваш "не" и спри да се оплакваш, или си трай и си се оплаквай после.
Ама първо трябва да се пребориш със собствената си суетност че си добричка, любвеобвилна и душичка, защото заради поддържавнето на този имидж в собствените ти очи срещаш толкова трудности да държиш права линия. Никой не ти е виновен, че не можеш да казваш "не".

# 18
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Малко встрани от темата откажи ксерокопирането на каквито и да било документи, докато бях бременна четох, че не е препоръчително по време на бременността. Ако греша, нека се включат по-запознати майчета.

Лека и безпроблемна бременност!

# 19
  • Мнения: 2 270
Отваряй си устата и не им мълчи!Вместо те да те глезят,че си бременна,те те нервят и те товарят.Не им оставай длъжна!
Peace
Лека бременност!

# 20
  • Sf
  • Мнения: 978
Аз бях голям ужас първите четири месеца от бременността ooooh!.

Ох, и аз бях така.  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 488
Абе има нещо вярно в това че някои бременни стават много раздразнителни, но пък мисля че ти със право се дразниш.
Моя съвет е когато колегата поиска да му свършиш нещо просто спокойно да му отговориш че не си му персонален асистент, с други думи, не работиш за него. Когато ти поискат стотинки за кафето, пак спокойно можеш да кажеш че нямаш. Какво толкова, не е трудно да се справиш.

# 22
  • Мнения: 142
Абе има нещо вярно в това че някои бременни стават много раздразнителни, но пък мисля че ти със право се дразниш.
Моя съвет е когато колегата поиска да му свършиш нещо просто спокойно да му отговориш че не си му персонален асистент, с други думи, не работиш за него. Когато ти поискат стотинки за кафето, пак спокойно можеш да кажеш че нямаш. Какво толкова, не е трудно да се справиш.
Peace

# 23
Абе има нещо вярно в това че някои бременни стават много раздразнителни, но пък мисля че ти със право се дразниш.
Моя съвет е когато колегата поиска да му свършиш нещо просто спокойно да му отговориш че не си му персонален асистент, с други думи, не работиш за него. Когато ти поискат стотинки за кафето, пак спокойно можеш да кажеш че нямаш. Какво толкова, не е трудно да се справиш.

оооооо, това ми допада, ще го приложа следващият път Laughing точно като персонален асистент се чувствам и ще кажа  Stop

Общи условия

Активация на акаунт