На финала сме на ПЕТИ клас, тестове решаваме в този час - 2

  • 26 618
  • 154
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 708
Демек?

Какво пък толкоз ще се стягаш Laughing кажи и ние да се стегнем, че аз да си призная, нищо не правя по въпроса. Освен, че минахме през Метро, защото имаме навик да си купуваме от там тетрадки, като подготвят специалните щандове по повод първия учебен ден, друго не правим. Все пак и учебниците ще ни ги дадат в училище - значи нямам грижа. Работни тетрадки - ако има, пак ще ни ги кажат като дойде 15ти.

Дай идея, ако нещо пропускаме Peace

# 151
  • Мнения: 153
Имах предвид нов анцунг, нови кецове, нови дрешки за първия учебен ден... Всякакви такива косвени разходи, които ми се струпват после почти наведнъж   smile3515.

# 152
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Здравейте майки на шестокласници  Wink
Ние вече се завръщаме от дългите ваканционни турнета из БГ и смятам да пиша по-редовно в темата. Mr. Green
Амелия, предложение: не може ли да пуснеш нова тема с актуално заглавие? /тестовете вече ги изрешихме  Wink/

# 153
  • Мнения: 2 577
Здравейте майки на шестокласници  Wink
Ние вече се завръщаме от дългите ваканционни турнета из БГ и смятам да пиша по-редовно в темата. Mr. Green
Амелия, предложение: не може ли да пуснеш нова тема с актуално заглавие? /тестовете вече ги изрешихме  Wink/

и аз си я мислех тази работа, но преди малко се върнах и аз  Mr. Green

довечера ще свърша и това Peace
/само да се разопаковаме и оправим/

# 154
  • Мнения: 2 577
Хайде на но … 95;ка  Hug

давайте идеи за включване на инфо в първи пост, докато още мога да редактирам  Wink

Общи условия

Активация на акаунт