Клюкините от пролетта - 13

  • 18 052
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 165
ЧРД и от мен!Нека принцесата да расте здрава, умна , красива и непокорна(само на противоположния пол Laughing) И да помага на мама Naughty


Онира, съжалявам, нищо не съм чувала за подобни нововъведения. Дано не са влезли в  сила  Peace

# 16
  • Мнения: 903
Онира, що не попиташ в чужбинския подфорум - там си има темичка на гръцките мами и все ще има някоя дето наскоро да е пътувала с детето си  newsm78    На мен лично това ми се вижда пълен абсурд - нали декларацията за съгласие се изисква само от БГ-службите за да те пуснат с детето да преминеш границата на нашата страна... Rolling Eyes   От  к`ъв  чеп /с извинение/  ще ти търсят легализация, че и апостил Crazy 

# 17
  • Мнения: 463
Ама и аз затова се чудя,но май последно съм решила да отида,другите тотално я отричат тази информация.Така че стискайте палци да не ме върнат,за всеки случай ще я преведа на англ. и ще я заверя.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 752
Jaly, да ти е жива и здрава принцесата, по-хубава и умна от мама да стане (къде ли по- от т'ва  Mr. Green), само да те радва, а ти да си все по-щастлива и горда мама!   bouquet

onira, omorfis май най-добре трябва да знае  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1 681
честит рожден на Джали на девойката и на мама й, много късмет, здрави, щастливи и доволни  bouquet
и много торти, шоколади и балони Wink

*моята девойка, която се явява приблизително половин година по-голяма от джалината, две седмици подред, все иска да й купя торта.
аз, обаче, игнор.
ами просто си знам стоката - тя торта не яде, само я човърка.
преди няколко дена обаче, в един супермаркет, майка ми се предава и й купува.
прибираме се и нашата по бързата процедура - мие ръце, мъкне чиния и сяда.
унищожава със завиден замах около половината, поглежда ме от възможно най-високото на ниското си и заявява: е, мамо, стига толкова, вече съм на 5 Sunglasses

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 22:43 от sugarfree

# 20
  • Мнения: 2 336
Ууу, от утре спирам да ям торти, защото с тая скорост след два месеца ще съм вече на 50.  Crazy
Днес ми е по-весело. Кой знае до кога? С шофирането днес се справих малко по-добре от предния път. В понеделник ми е изпитът на листовките и трябва да сядам да ги мина пак, ама такъв мързел ме мори.
Сега проучвам магистратури в УНСС. Щото съм решила, че трябва и нещо икономическо да завърша, ама да видим...

# 21
  • София
  • Мнения: 6 999
onira, декларация ти е необходима, за да ИЗВЕДЕШ детето от БГ. А нашите митничари български знаят превод не им требе Wink
Нещо са те забалбукали ....

... е, мамо, стига толкова, вече съм на 5 Sunglasses

 Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 1 023
 newsm59 на девойката на джали
весел рожден ден

# 23
  • Мнения: 165
Днес шефа домъкна отнякъде  Митъо Пищова и почна да го развежда насам-натам. Всички тайно се надявахме да се насладим на" големия питон", ама не ни огря. Crossing Arms
Имаме само автограф и безкрайни догадки съществува ли аджеба това прехвалено влечуго или е мит newsm78

# 24
  • Мнения: 2 336
Елиса, да ти имам чуденката.  hahaha
Киара, ти ако си зарибена, аз съм вманиачена.  Crazy По цял ден страницата ми седи отворена. Направих я даже заглавна - да не си губя времето да кликам още един два пъти. На прибежки сядам на пс-то, чета, пиша докато се гримирам и ям. Пълно хаху съм. Може да каже, че съм влюбена в тоя форум.
Айда аз отивам да сънувам моя зноен батко. Почвам да викам, а той трябва да дойде.  Naughty

# 25
  • Мнения: 911
...аз съм вманиачена.  Crazy По цял ден страницата ми седи отворена. Направих я даже заглавна - да не си губя времето да кликам още един два пъти. На прибежки сядам на пс-то, чета, пиша докато се гримирам и ям. Пълно хаху съм. Може да каже, че съм влюбена в тоя форум.

аз все се чудех как го правиш тоя фокус да се разпишеш по всички теми и да огледаш две хлапета, а то...с лИбоФ!  Heart Eyes

и аз ще взема да си я 'озаглавя' тази страничка, че нещо много сте се разписали напоследък - съвсем не мога да ви хвана края!

# 26
  • Мнения: 911
Jaly,

и аз да се разпиша: да ти е живо и здраво мъничето!!! Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 4 458
onira, за напускане на страната с детето (припознато от бащата) ти  трябват тези документи. Не рискувай да тръгваш без тях понеже това е първото нещо за което питат след " къде е бащата" и ако нямаш пълномошно ще те върнат.
Непременно си извади и копие което евентуално да оставиш на границата. На мен ми взеха.

Пълномошното трябва да е подписано пред нотариус, преведено и подпечатано както са ти казали.
В някой пълномошни се опоменава срока и държавата за които са валидни, ако е така ще ти го вземат още при напускане. Мой съвет е да го направиш безсрочно (изрично се вписва думата "безсрочно") и без да се опоменават държави.


# 28
  • Мнения: 2 336
Честит Рожден Ден на БЪРДИ!
Пожелавам много здраве, щастие, успехи и зашеметяваща любов! Бърдитке, изкарай си весело празника, усмихвай се много.
 newsm59  bigdance2  party023 newsm67 nbirthday  Party Time Tada
Торта не ща, че разбрах, че колкото повече ядеш, толкова по-бърже одъртяваш.   Crazy

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 08:17 от Sissi_82

# 29
  • Мнения: 2 863
Добро утро момичета:)
Много, много ме трогнахте, не съм била в къщи два дена и чак днес сядам на компа, за това със закъснение ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЗДРАВИТЕ!

Имахме стрхотен рожден ден на детенце,  който продължи точно два дена....както казва любима моя приятелка "всенародни тържества в чест на щерка ми" Joy
В деня преди рождения й ден БНД  надмина себе си... беше се приготвил страхотно, забавляваха се,  бяхме заедно целия ден и цяла нощ Embarassed, а дреба страшно щастлива.
На другия ден, пък с приятели вечерта и  БНД на синът ми... и пак стана страхотен купон....

А днес е мой ред да кажа на Бърди- бъди много , много щастлива и нека всичко, което искаш  и за което мечтаеш да дойде в живота ти Hug

Общи условия

Активация на акаунт