борба с лятното потене

  • 7 355
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 153
За мен тази битка е винаги загубена Cry Какво ли не съм пробвала, но все си се потя по малко, а ако съм с тясна блузка и е горещо вече хич не е малко Cry
И аз така Rolling EyesВече съм се предала, но все пак мисля да пробвам Одорекс део на Биотрейд (скоро имаше тема тук). Иначе в момента ползвам Dove (крем стика).

# 16
  • Мнения: 216
Пробвайте Одорекс део много е добар!Заслужава си.

# 17
  • Мнения: 1 417
В момента ползвам сух дезодорант  Incanto на Salvatore Ferragamo, а миналата година ползвах рол он на Hugo Boss - Deep Red май се казваше и бях много доволна

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Дезодоранти не ползвам въобще.
Преди време ролони.
Миналата година си ползвах едно като кремче в тубичка на Ейвън (не е лошо), и една ароматизирана пудра на Орифлейм.
Преди 2 седмици си купих така рекламирания тук, Одорекс део на Биотрейд.

# 19
  • Мнения: 8 505
Рол-он на Nivea-прозрачния,който не съдържа талк.Почти не се потя и той ми върши работа Joy

# 20
  • Хасково
  • Мнения: 995
Купих стик на DOVE, за сега съм доволна. За какви пари говорим за Одорекс део на Биотрейд? Ако ни е по силите да го потърсим!

# 21
  • София
  • Мнения: 4 397
Ползвам стила на Dove и съм доволна,като при мене борбата с потенето е голяма нищо не ми помага само този сухия им стик,а съм само 46кг.и от мишниците ми тече невероятно количество вода добре че е без миризма поне.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Купих стик на DOVE, за сега съм доволна. За какви пари говорим за Одорекс део на Биотрейд? Ако ни е по силите да го потърсим!
Препоръчителна цена 5.80лв.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 956
Ползвам сухия дезодорант на "Dove"  - от него съм най-доволна Simple Smile

То и моята борба с потта е загубена кауза Cry но по тялото горе- долу бива, но искам да попитам как се справяте с изпотяването на лицето ???

Лятото не мога нито крем, нито грим да сложа....направо тече на вадички #Crazy - чак ме е срам Embarassed Embarassed Embarassed

# 24
  • Мнения: 2 596
Лято, зима, винаги съм с рол-он. Ползвам на Авон, SSS or Perceive.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 828
Ползвам сухия дезодорант на "Dove"  - от него съм най-доволна Simple Smile

То и моята борба с потта е загубена кауза Cry но по тялото горе- долу бива, но искам да попитам как се справяте с изпотяването на лицето ???

Лятото не мога нито крем, нито грим да сложа....направо тече на вадички #Crazy - чак ме е срам Embarassed Embarassed Embarassed

Аз също се потя по лицето, а под мишниците - не, много странно newsm09
Моето решение е пудрата, нося си в чантата и по всяко време мацам.

# 26
  • Мнения: 9 093
За мен това винаги е било голям проблем...Какво ли не съм пробвала,но просто...сега като гледам че хвалите Одорекс,още днес отивам да търся,дано да има ефект Thinking
A...сигурни ли сте че това нещо е безвредно? Искам да кажа,явно е ефективно,даже ми звучи невероятно,но...малко ме съмнява Embarassed

# 27
  • Мнения: 372
Ползвам от 10 години сух дезодорант на Рексона или ролка на Дав и съм много доволна.

# 28
  • Мнения: 418
Стик на Нивеа , но ми стана любопитно за този Одорекс Wink.

# 29
  • Мнения: 436
Dove дезодорант за чувствителна кожа.

Общи условия

Активация на акаунт