JULY babies... или ЮЛСКИ бебочета '08 (едишън 51)

  • 11 206
  • 305
  •   2
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 660
Този закон не е приет още, нали? Сигурно нас няма да ни огрее..? newsm78

# 226
  • Мнения: 69
То пък с тия петнайсет дни ще цъфнем и вържем...

# 227
  • Мнения: 223
То пък с тия петнайсет дни ще цъфнем и вържем...

Еми иначе кой ти ги дава. Точно толкова ще си вземе мъж ми отпуска като родя. Ако имаше закон, нямаше да си гърми отпуската поне.

# 228
  • Мнения: 69
Сега чета форума на май-ките... Не можах да се сдържа:
Цитат на Хедър`"А колкото до досадните реплики -- засипват ме от 10-12 дни с въпроси от рода: "Айде, кво стана, не роди ли?", сякаш съм си стиснала кълките и ще го нося поне още 9 месеца. Вече спрях и телефони и gsm-и ... писнаха ми. Не стига че на мен самата ми е супер нервно от очакването, ами и тъпи лафове да слушам ..." Joy hahaha

# 229
  • Мнения: 2 660
Гледам, че сте си говорили за ваксините - тъкмо тази сутрин се зачетох в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=278560.560. Хомеопатията също отрича ваксините. Но това с детските градини е проблем...

А 15 дни са си почти три седмици... Кой ти ги дава  Grinning

# 230
  • Мнения: 4 371
Елен@, точно тази е количката, да. Нейната е без столче за кола обаче, мсиля че е около 380 лв.
Но и двете искаме за лятна Бъгстер, де.

Ваксини твърдо ще слагам.

Донка, тук са дадени няколко размера. В инетерс на истината никога не съм ги виждала и не ми е ясно много много какво трябва и не трябва да се купува, но не съм се и опитвала да вниквам. Като родя и малко се поуталожат нещата - кърмене, ревност от Пепи, ала бала, тогава ще го мисля.

# 231
  • Мнения: 693
Танита   bdbaloni

Искам и аз да се изкажа за ваксините! Твърдо ЗА ваксините съм bowuu няма да се обосновавам, други преди мен са го направили и напълно подкрепям! Ясно е, че всеки си има мнение и всеки ще направи това, което смята за най-добро за собственто си бебе. Обаче много неприятно ми стана от това, че някой от вас искат педиатър да им подпише фалшиви документи (да няма сърдити, ей). Мисля, че трябва да си уважаваме правото на избор и в този ред на мисли, ако някой не е ваксинирал детето си, както е по закон да си го гледа в къщи, най-малкото от уважение към останалите  Wink!

П.П. Белинда, кой педиатър посещавате и в нашия район ли се намира?

# 232
  • Мнения: 4 371
Ох, забравих, тази мостра на душ гела на Клоран, дето вчера ни дадоха на курса много ми хареса. Снощи изкъпах малкия, мирише страшно и е много икономично. В каталога им прочетох, че сами си отглеждат невените за козметиката и почвам да се чудя... Сега ще ги проверя в сайтовете за вредна козметика Mr. Green

# 233
  • Мнения: 30
Танита nbirthday!Много щастие,здраве и любов!  bouquet

Сега се прибирам от разходка!Адска жега е,подула съм се като плондер!Сега се излягам  и си пускам филмче за релакс! Wink

# 234
  • София
  • Мнения: 979
Някой може ли да прати линк със спални комплекти, че тези от магазините на първа страница или са изчерпани, или не ми харесват. Искам да взема още един за смяна, но като си харесам някой отгоре пише "няма наличност".
http://nani.bg/index.php?cPath=19_69 ето тук има

Танита

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 12:57 от ine

# 235
  • Мнения: 64
Честит рожден ден, Танита! Много любов, здраве и хубави емоции! happy bd bdbaloni

# 236
  • Мнения: 223
Мен вчера ме спамнаха на лични от една фирма за български спални детски комплекти (предполагам не само мен), но нито бяха споменали името на фирмата си, нито линкът с продуктите им се отваряше.

Иначе ми се ще да взема нещо хубаво и българско.

# 237
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз купувам на малкия комплекти на Тач. Памукът им е хубав, мекичък, а картинките са страхотни и цветовете издържат доста повече от нашенските. Но за бебешки чаршафчета не знам дали имат newsm78 Я да видим на сайта Sunglasses

# 238
  • Мнения: 6 390
Честит празник Танита,
Бъди здрава, щастлива и мноооого обичана!!!


И аз съм от ентусиастите за многократна употреба, въпреки че като споделих у дома, идеята не бе възторжено приета Whistling Grinning

За ваксините - има много за и против, има ваксини който смятам че са необходими, и други който ми се виждат излишни, но определно ще е проблем записването на училище, градина и тн, а стова не искамда си усложнявам живота...
В Америка не знам, но в ЕС си мисля че без ваксини навсякъде е проблем...

Като гледам в един ден има или много празнуващи или никакви  Grinning та да споделя че днес празнувам 10.годишнина от сватбата  Whistling ooooh! кога минаха толкова години... не знам Mr. Green

# 239
  • Мнения: 132
здравейте мамита, отдавна не съм писала просто няма нищо за отчет ще има другата седмица, само ви чета но сега искам да ви питам следното: какви изследвания следват сега в края на 8 миа и през 9 тия месец и някоя от вас да си е купувала колан за след раждането за стягане? интересува ме има ли ефект и от къде мога да го купя?
спокоен ден на всички

Общи условия

Активация на акаунт