Въпрос за затоплянето на пюретата?

  • 1 602
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
слагам го в съд с топла вода
и аз така правих  Peace

# 16
  • Мнения: 27 524
В микрото  Peace

# 17
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Всичко топля в микровълновата.
Дам  Peace

# 18
  • Мнения: 623
Ползвам този нагревател на NUK и съм много доволна,че си го купих Peace
http://www.galia-online.com/nuk/products25.html

С него ми е по-лесно и бързо отколкото на водна баня.Между 40 и 50лв. е цената.
Плодово от хладилника - най-добре по-рано да се извади.....аз често забравям и тогава го слагам в съд с топла вода,в уреда ме е страх да не се прегрее Confused

# 19
  • Мнения: 1 745
И аз ползвам предимно МВ!  Peace
За плодовите-моята дъщеря се мръщи като са дори на стайна Т,но така й ги давам вече. Naughty Не й ги топля,когато не са били в хладилника.А когато са отворени и в хладилника,ги слагам за 10-15 секунди в МВ,колкото да се "отвърнат"  Wink
Давала съм и отворено пюре за 2 дни,но винаги отсипвам в чашка,дори когато сипвам последното,пак е в чашка.Тя вече знае какво има в чашката й и понеже обожава всякакви плодови,направо се побърква от кеф. Crazy

# 20
  • Мнения: 630
Имам уред за затопляне, който ползвам. Става за 5 минути.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Предимно в МВ.

# 22
  • Мнения: 814
Общо взето имаш 2 варианта  Simple Smile - на водна баня или в микровълнова. Аз винаги съм използвала второто - лесно и бързо  Peace

# 23
  • Мнения: 76
Аз ползвам нагревател на Avent в който всичко се затопля много бързо на водна баня, пюре от хладилника е с добра температура за 5 мин. много е удобен.Иначе в микровълновата казват че не се затопляло равномерно, но аз лично не съм забелязала такова нещо, рядко ми се е налагало да я ползвам.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 099
Не топля. Нито водата за АМ. Така няма стрес и усложнения, когато сме на разходка, когато пътуваме, когато просто няма как и къде...

# 25
  • Мнения: 745
В микровълновата.

# 26
  • Мнения: 681
В микровълновата  Peace

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 Peaceи аз там

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Преди ги затоплях на водна баня!Когато бързам и нямам време ги слагав в МФ за 30-40 секунди! Peace Peace
Peace

# 29
  • Мнения: 1 477
До скоро само на водна баня топлех.Вече и в МВ.

Общи условия

Активация на акаунт