Тема само за нови Дюканки!

  • 5 703
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 242
Имам 2 кг за сваляне.

Бъзикаш ли се  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 372
Да 1 плод е нищо, но ако досега сме приемали много плодове и сме възприели тях за особено полезна храна, как с 1.

# 17
  • Мнения: 8 242
Да 1 плод е нищо, но ако досега сме приемали много плодове и сме възприели тях за особено полезна храна, как с 1.

Ами явно това не е твоята диета..
Защо се тормозиш изобщо..

# 18
Яко, ще се заредя с кисели ябълки и портокали. Ягодите и те са кисели. Какви други плодове бих могла да ям? Сигурно и грейфрути.

# 19
  • Мнения: 1 875
Благодаря ви, хубво е човек да вярва в един режим, иначе няма мотивация, а мъчение. Проблемът ми не е здравословен. Просто мисленетео ми е деформирано, вярвам че най-полезна е жиивата храна- плодове и зеленчуци, риба , пиле и малко др. белтъчини. Много искам да успея да издържа този режим. Имам 2 кг за сваляне.
Пиете ли нещо против апетит , за да е по-леко въздържането?

Тогава защо избираш този режим?
А два кг се свалят само със спорт.

# 20
  • Мнения: 372
да, 2 са, но не мога да ги сваля. Те са основно на паласки и корем. Не знам как да се справя, затова съм при вас.

# 21
  • Мнения: 1 432
Innesse, като не може6 да се откаже6 от плодовете или от нещо друго - няма да прави6 тази диета ,намира6 си друга да свали6 тези 2 кг  #Crazy и готово.
 Най добре направи две обиколки на блока ,удари един секс и си готова............кви диети ,кви пет лева  ooooh!  

# 22
  • Мнения: 454
Цитат
Innesse, като не може6 да се откаже6 от плодовете или от нещо друго - няма да прави6 тази диета ,намира6 си друга да свали6 тези 2 кг   и готово.
 Най добре направи две обиколки на блока ,удари един секс и си готова............кви диети ,кви пет лева   
  rotfImbo
Тъй , тъй подкрепям .  hahaha

# 23
Момичета,и аз съм от вас.Не искам да пиша при ония хиени,невротички и комплексарки.
Имам да свалям 3-4кг и ще се присъединя към вас.Може ли да се ядът овесени ядки вместо трици,че не намирам.Хиените са ги излапали. Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 372
Нали знаете, човек е готов на всичко за да постигне идеала си. Но тази вечер по телевиията съобщиха, че всички диети като тази само на белтъчини нанасят трайни вреди на човек. Аз не знам наистина кое е най-правилно. Д-р Емилова отрича белтъчните диети, други пък нея отричат

# 25
  • Мнения: 372
Галка, в книгата пише категорично не на овес ядки, само трици.

# 26
Благодаря,Инес!Дал не се чудят що ги наричам хиени  newsm78Предлагам да се запишем при доктор Емилова.А там има една Ривела мали колко е лоша и Фоли .

# 27
  • Мнения: 454
Мдаа , всички сме с трайни уврждания - станали са ни малки дупетата  hahaha

# 28
  • Мнения: 8 242
Всеки отрича диетите на другите.. Иначе нема бизнеса да върви  Sunglasses

# 29
  • Мнения: 1 085
В първата страница пак има стари Дюканки.Моля не пишете в нашета тема.Пак се заяждате с хората които едва сега започват и имат въпроси.Тази тема си е за нови , за вас си има тема.Момичетата писаха в предната страница че ги е страх да пишат при вас затова е тази тема.Така че моля старите да се въздържат имат си тема в която да пишат.Тук е за Дюканки които сега започват.duhi_puhi за теб се отнася много зле се отнесе с някои от тях.

Общи условия

Активация на акаунт