Ослепителна усмивка

  • 8 762
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 759
аз пък досега само на аквафреш съм ползвала, но ту съм мн редовна, ту забравям или ме домързява да се жабуря сутрин, докато ми се спи  Wink

# 16
  • Варна
  • Мнения: 815
И аз досега съм ползвала само на Астера, но ще следя темата - искам този път да си взема някаква друга.

# 17
  • София
  • Мнения: 10 858
Те повечето води имат хлорхексидин. И моята зъболекарка ме предупреди.

Иначе в момента имам Корсодил, но честно казано ми е адски силна и рядко я ползвам.

Ако някой се сеща за вода БЕЗ хлорхексидин, моля да я сподели  Praynig

Elgidium - синята, тя едновременно антиплака и избелваща.

Ей тази ме заинтригува. Наистина ли е избелваща?

# 18
  • Мнения: 1 310
Благодаря ви момичета newsm03 Мисля да пробвам тези води и да видя коя ще свърши работа.

# 19
  • Мнения: 577
Сори за спама предварително,но какво ще кажете след,като си избелим зъбките да си праснем и по едно тату на зъбче  smile3503                    http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1197570

# 20
  • Мнения: 157
Те повечето води имат хлорхексидин. И моята зъболекарка ме предупреди.

Не съм много убедена, че е така.
Ето ТУК има описание на различните видове води.  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 10 858
Те повечето води имат хлорхексидин. И моята зъболекарка ме предупреди.

Не съм много убедена, че е така.
Ето ТУК има описание на различните видове води.  Peace

Имах в предвид, не че зъболекарката ме е предупредила, че в повечето има хлорхексидин, а че ме е предупредила, че той оцветява зъбите при продължителна употреба.
А относно това кои води го съдържат, проверявала съм наличните в супермаркета и е имало. Разбира се това не значи че във всички има, в наличните там имаше просто.

Линка, който си дала е супер полезен, благодаря много   bouquet

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

Ползвах Елудрил, когато имах проблем с венците.
След това Оралпротект + (синя и зелена), първите дни - "пиеш и плачеш", направо ме удряше в мозъка.
Ползвала съм Астера - чиста вода, Аквафреш - приятна е, Сенсодин - много е хубава.
Вчера си купих на Орал-В, още не съм я ползвала.

# 23
  • Мнения: 157
Те повечето води имат хлорхексидин. И моята зъболекарка ме предупреди.

Не съм много убедена, че е така.
Ето ТУК има описание на различните видове води.  Peace

Имах в предвид, не че зъболекарката ме е предупредила, че в повечето има хлорхексидин, а че ме е предупредила, че той оцветява зъбите при продължителна употреба.
А относно това кои води го съдържат, проверявала съм наличните в супермаркета и е имало. Разбира се това не значи че във всички има, в наличните там имаше просто.

Линка, който си дала е супер полезен, благодаря много   bouquet

 Hug
Аз понеже хич ме няма в тази област, направо питам в аптеката коя вода е без въпросния хлорхексидин (да ме чуеш как го произнасям само...  hahaha) и даже не се зачитам в съдържанието... а може би трябва да го правя  Thinking

  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 577
На мен последно ми рекламираха пастата за зъби Yotuel. Имам няколко мостри и сега ще я пробвам.

# 25
  • Мнения: 1 310
Те повечето води имат хлорхексидин. И моята зъболекарка ме предупреди.

Не съм много убедена, че е така.
Ето ТУК има описание на различните видове води.  Peace

Много изчерпателно инфо Simple Smile Благодаря  bouquet

# 26
Мога да кажа,че водата за уста, която ползвам е много добра в борбата с плаката. Тя съдържа хлорхексидин, но и друга съставка, която не оцветява зъбния емайл. Казва се Curasept и я има в различни концентрации на хлорхексидин. Аз използвам с 0.05% р-р и съм много доволна. Водата е швейцарска и не я има на много места. Тя също може да се комбинира и с нейната гел-паста за зъби Curasept 0.05%. Има много готин вкус, но не е ментов.  Grinning

# 27
  • Мнения: 6 017
Сори за спама предварително,но какво ще кажете след,като си избелим зъбките да си праснем и по едно тату на зъбче  smile3503                    http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1197570
Joy

# 28
Благодаря за информацията, беше много полезна за мен.

# 29
  • София
  • Мнения: 577
Мога да кажа,че водата за уста, която ползвам е много добра в борбата с плаката. Тя съдържа хлорхексидин, но и друга съставка, която не оцветява зъбния емайл. Казва се Curasept и я има в различни концентрации на хлорхексидин. Аз използвам с 0.05% р-р и съм много доволна. Водата е швейцарска и не я има на много места. Тя също може да се комбинира и с нейната гел-паста за зъби Curasept 0.05%. Има много готин вкус, но не е ментов.  Grinning


Да, водата е много полезна, но как, по дяволите, хареса вкусът й???
Аз ползва Листерин в момента и съм доволна от ефекта. Не съдържа хлорхексидин и вкусът й е приемлив.

Общи условия

Активация на акаунт