Разделно хранене-част 24

  • 18 562
  • 319
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 227
Госпожата, знаехме ние, че няма да се изложиш - не е в твой стил Grinning Само това, че не си яла цял ден не го одобрявам, но ти си знаеш Hug
Софи, жалко, че няма да се видим в събота  Hug
Сладунче Hug
При мен нещата се нормализират и в събота ще дойда със сигурност. Имах чуденка на кого да оставя Неса, но приятелката ми ще я вземе у тях Simple Smile Така че аз ще съм на купона, дано се видим с повече от вас Heart Eyes
Вчера Неса имаше тържество на групата по народни танци. Снимките са в апарата, който не е цифров, но все пак я щракнахме с телефона, за да видите мойто пате с носия http://images26.snimka.bg/005864787.jpg
http://images26.snimka.bg/005864785.jpg
 Hug Hug Hug всички


# 16
  • Мнения: 2 724
Добро утро, милички Hug Grinning.
Днес моята дъщеря става на 16 години!
Искам да ви почерпя по този повод .
Няма да е разделно, но нали по празници се поглезваме  Wink...
  
         
 http://www.vbox7.com/play:0865d73e

# 17
  • Мнения: 3 371
Добро утро и от мен !  Hug Алексче , да ти е жива и здрава красавицата   bouquet!Желая и много , много късмет и сбъднати мечти ! Peace На такива чудесни празници , с такива вкуснотии - как да не се поглезиш... EmbarassedВесел празник пожелавам на цялата къща ! Heart Eyes
Мади , благодаря за доверието  Hug! Вчерашното ми гладуване , беше по принуда , просто не ми остана грам време! Изпих на крак само един таратор и си натъпках в устата една шепа крекери и това беше. За друго нямах време. Мислех ,че ще си наваксам на вечеря , ама даже и салатата не можах да си изям - толкова бях уморена ,че само дето не заспах под душа Laughing!
Пожелавам ви хубав , слънчев  и спорен ден ! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 2 724
Госпожата ,благодаря за пожеланията, ще и предам Hug.
Мади ,много ти е хубава танцьорката, отива и носията Heart Eyes.
Мише ,тя пералнята ми е сравнително нова ,но нещо се е запушило и не можем да отворим филтъра .
В крайна сметка може да се наложи да купим нова, не се издържа без пералня.
Сладунче, по -добре ли си днес ? Heart Eyes
Йонито ,не се ядосвай, всички имат такива моменти на задържане ,това е нормално Peace.
Ще премине този период ,бъди сигурна.
Ще има ли снимки от празника?
Теди, доматите са особен продукт ,спадат по -скоро към плодовете, колкото и парадоксално да звучи Grinning.
Но ако трябва да бъда честна, аз също си хапвам шопска салата .
Не прекалявам с количеството на сиренето и така.
Краставицата може да се яде със сирене, на другите въпроси Лени ти е отговорила Peace.
Софи ,жалко, че неможеш да дойдеш на срещата, а така исках да се видим Cry...
Цвети ,понякога в бързината забравяме да отговорим .
Ако си забелязала, в тази тема си общуваме като близки приятелки, споделяме и като че ли между другото вмъкваме нещо за храненето.
Иначе е много скучно да се говори кой какво е ял на закуска, обяд, вечеря.... Laughing
Днес имам да свърша хиляди неща ,от време на време ще надничам ...
Сега бягам по задачки   animal037.
Цунки на всички  love001.

# 19
  • Мнения: 4 111
Добро утро!
aleks, да ти е живо и здраво порастналото момиче! Много късмет и щастие й пожелавам!  Hug  bouquet

За пералнята - знам какво е, преди няколко години цяла зима прах на ръка дрехите на 4-ма, съчувствам ти, дано скоро се реши проблема!

# 20
  • Мнения: 1 227
Добро утро Hug
Алекс, да поздравиш специално красавицата Алекс по случай порастването от нас с Неса. Пожелаваме й много здраве и сбъднати мечти Heart Eyes Дъщеря ми е голям фен на твоята и се надява, като порасне да стане красива и музикална като нея Grinning
Много усмихнат ден на всички Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 338
Хоп, троп, хей ме на   bouquet
Алекс, да ти е жива и здрава  красавицата. С всичко, с което се захване да го прави с голяма лекота!  bouquet
Мади, нямам търпение да те видя Hug А Неса е такъв сладур с тази носия.... Да я нацелуваш от мен Heart Eyes
Сладуне, как си днес? Hug
Госпожата, поздравления!
Лени, по-късно ще ти се обадя да се разберем за утре Hug
Софи, много ме е яд, че този път няма да те видя. Целувки на малката принцеса
Желая на всички усмихнат и спокоен ден!  bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Добро утро мили момичета.
Алекс, да ти е живо и здраво детенцето. Да е с късмет в живота и каквото си пожелае да го получава.
Днес влезнах в готварския форум и видях рецептите, които сте публикували. Впечатлена съм от разнообразието и идеите, както и от положения труд.

# 23
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Алекс да ти е жива и здрава дъщерята и мнаго да те радва  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 7 263
 Hug Hug Hug Hug Hug
Здравейте мили ми красавици!!!
Бързам първо да поздравя прекрасната Алекс

Да е жива и здрава!!!
Да е много щастлива и усмихната!!!
Много късмет да я следва в живота, много радости  и успехи!!!



На теб мила приятелко, пожелавам търпение и мъдрост и скоро да имаш поводи да се гордееш с прекрасната девойка!!!

Мади прекрасна е Неса  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes пу пу пу ...
Девойки, чакам да се видим с тези от вас които се престрашат да дойдат Hug Hug Hug
А аз чакам с нетърпение края на седмицата, а на месеца пък съвсем!

# 25
  • Мнения: 2 724
Благодаря ви, милички  Hug! Heart Eyes
Тъпкано да ви се връщат пожеланията Grinning!
Останах без крака ,цялата съм в мазоли  Close!
Утре ще куцам ...
Дръж се софияяяяяяяяяяяя  .....................,утре рано от зарана съм на път.
И няма да си взема официални дрехи, спортно ще го карам .

# 26
  • Мнения: 1 986
  Алекс,да ти е жива и здрава рожденничката,все така да хубавее,много радост да ви носи и от късмет да се не отърве!!!
     
     И за теб-
     Много ме е яд,че няма да присъствам на срещата,но очаквам снимки PeaceПрегръщам ви всички HugИ да пийнете едно и заради мен Wink

# 27
  • Мнения: 480
Най накрая да се появя и аз!Само минавам,чета ви и аха да пиша и нещо ме отнесе!
Алекс,да ти е жива и здрава дъщеря ти и само радости около нея! newsm59
Гледам ,че ще си спортно утре,ами тогава навреме да сменям роклята с голия гръб! Peace
Софи,и мен ме е яд,че няма да се запознаем!Ама ще има и други срещи надявам се!
Това е за сега от мен!До утре-направо ще се видим!  bouquet

# 28
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Добро утро.
Днес предполагам няма да има пишещи заради срещата. Много съжалявам, че нямам възможност да се присъединя към вас, но днес съм на работа и не мога да пътувам.  Желая ви весело изкарване.

# 29
  • Мнения: 4 111
Добро утро!
Пожелавам ви весело изкарване на срещата, много усмивки и положителни емоции!
Весел и успешен ден!

Общи условия

Активация на акаунт