Разделно хранене-част 24

  • 18 580
  • 319
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 371
Добро утро , мили мои неразделни !  bouquet Алексче ,  Heart Eyes Hug Heart Eyes! Вчера просто нямах никакво време да седна на компа - цял ден по задачи тичах , нооооооооооо накрая си почерпих волята с една прекрасна вечер в чудесна компания , вино и малинов пай Embarassed! И мъъъъъничко сладолед  ooooh!! Така де , и Хасан е хора , дет се вика  Laughing! Много съм щастлива , че се запознах с Лени и Мишето - Heart Eyes Hug Heart Eyes! Изобщо не ме учуди фактът , че разговаряхме сякаш се познаваме от 100 години , времето просто мина неусетно ! Peace Жалко , че Мади не успя да дойде , но следващия път ще е на линия - сигурна съм   Hug
Чао засега , че идват да ми сменят тръбите Sick! По - късно ще намина пак !Хубав ден на всички и много цунки по муцунки ! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 301
  • Мнения: 338
Добро утро и от мен! Hug
Вчера срещичката.... няма да повтарям думите на Госпожата  Hug
Мади, чакахме те мила Hug
Бяхме мноого "разделни" Joy
Алекс, тази рибка звучи мноого вкусно.
Оьх...., нещо нИ мИ сА пише днес
Целувки на всички  lovekiss

# 302
  • Мнения: 1 227
Добро утро, прекрасни Hug
Госпожата, Мише, много ме е  яд, че не успях Mr. Green Скоро пак ще се организирате, нали Hug Hug
Алексче, Heart Eyes прекрасно кафенце
cubbit , интересен ден си имала Hug
На всички много усмихнат петък Hug Hug Hug

# 303
  • Мнения: 1 986
  Привет,хубавици Heart Eyes
  Днес съм направо за пример-досега хапнах 1/2 коф.кисело мляко,и череши-няма да казвам колко Embarassed/разбира се,черешите ги ядох 2 часа след млякото Peace/,за обяд ще изляза да хапна някъде 1 омлет,че ми се е доял Thinking,а за вечеря....още не знам ConfusedНапоследък това ми хранене за деня е подложено на най-голямо изпитание Confused-през деня иди-дойди,съм разделна,но след вечерята ми се дояждат куп други боклуци Embarassed ей този вреден навик се опитвам да изкореня ooooh!
   Ееех,момичета,завиждам ви аз за срещичките.... Wink-да пийвате и по едно за нас,да знаете,че сме с вас Peace
    Преди малко получих вест от моята най-добра приятелка,която живее в Испания,че през септември се завръща със семейството окончателно в България GrinningМного се радвам,защото рядко имаме възможност да се виждаме,но и предполагам колко ще им е трудно след 8-годишно отсъствие,и как ще си търсят работа.... ooooh!
   Така,споделих ви аз моите терзания Wink
   желая ви хубав и успешен ден  bouquet
   не забравяйте чадърите  umbrella
   целувки Heart Eyes

# 304
  • Мнения: 7 263
Привет девойки - французойки...
Надявам се да сте разделни, защото аз определено не съм  Mr. Green
Виждам вече има изтекло инфо за вчерашната ни другарска сбирка  Laughing Mr. Green Wink - мнооооогггоооо беше хубавоооо Hug Hug Hug
Мишонка, gospojata  Hug Hug Hug
Много готина компания сте милички, дано и аз съм била такава, че с мойте тормози напоследък и ваште глави надух Heart Eyes
Но ми хареса и скоро искам пак срещичка Crazy Flutter
Алексче, Мади  Hug
Софи много хубаво е това с приятелите ти! Ще намерят работа не бери грижа - работа има стига на човек да му се бачка. И ние чакаме след година някъде нашите кумци да си дойдат уж окончателно, но ... дали ще се решат или не?! А така ни липсват Heart Eyes
Иначе за яденето и аз съм така през деня успявам ад се справя, освен ако няма някой рожденник подмолен, че нали сме голям екип и все някой нещо празнува. Но вечер съм обезумяла просто - вафли, пайове, сладоледи .... чудя се даже как не съм качила ooooh!

Много ми е напечено и напрегнато, а и това дъждовно време ...
Но за вас ще има усмивчица днес от мен Mr. Green

Поради дефицита на хора и в съответствие с принципа на равенството - равен шанс за платена заетост, в една голяма корпорация се принудили да наемат група канибали. През първия им работен ден HR мениджъра им казал:
- Сега сте част от екипа. Можете да се възползвате от безплатния обяд, който предоставяме на всички наши служители, но моля ви, не яжте никой от колегите си.
Канибалите обещали да не го правят. След няколко седмици наставникът на канибалите ги събрал и им казал:
- Всички полагате страхотни усилия и аз съм много доволен от работата ви. Между другото, една от чистачките не е идвала на работа вече една седмица, а не е предупредила за отсъствието си. Знаели някой от вас какво се е случило?
Канибалите в хор казали:
- Не, не знаем нищо.
След като наставника си тръгнал, лидера на канибалите казал:
- Ок, кой от вас, идиоти, е изял чистачката?
Една ръка несигурно се вдигнала.
- Идиот! Седмици наред ядем мениджъри и никой не забеляза нищо! Но неее, на идиота му хрумнало да изяде някой наистина важен!...

# 305
  • Мнения: 533
Привет, мацки Hug
При мен нещата вървят с пълна пара хехе, пристигам на работа- бъгнала са системата, няма вода хехе, довечера ще ми инсталират нета и най-после ще мога да кача снимките  Hug
Спортна съм, неразделна, но пък формата е в завиден вид хехе
РОдопите си казаха тежката дума, пълна съм с енергия и живот Hug
ВИждам, срещичка сте спретнали...Що не се обадихте бре newsm78 Живи и здрави де, няма да се чупя, я!  Mr. Green
Желая на всички приятен петъчно- НЕфатален ден Hug

# 306
  • тук и там където дойде
  • Мнения: 85
Здравейте,

за разлика от времето с баткото, което беше преди 10 години в момента с бебо имаме много свободно време, и с удоволствие се присъединявам към мамите тук. До скоро ходех на работа и бах в добра форма, лошото е че като останах вкъщи май все мисля за ядене което не е особено добре. Благодаря ви за поканата да се присъединя към вас

# 307
  • Мнения: 2 724
Някой мераклия за следобедно кафенце?
Прима, добре дошла при нас  bouquet.
Сладунче ,да се надяваме ,че като ти инсталират нета ,ще си по- активна, така няма да пропуснеш следващата срещичка Wink.
Лени, ще взема да се замисля за преселение  Thinking.....................
Софи, и аз имам много близки и приятели в чужбина ,но нито един не се е завърнал в родината Sad.
Мади, ти за това събиране по женски ли говориш?
Госпожата  Hug Hug Hug Hug........
Днес съм примерна ,все още ,но до довечера има време... Crazy
Сутринта ми беше млечна ,обядът- риба със салата, за вечеря не съм мислила ,но сигурно ще си задуша зеленчуци и с една огромна салатка..... но да видим дали няма пак да ме изненадат с нещо сладичко ,няма да изпадам в подробности ,че пак ще ме линчувате smile3534
 
И да почерпя за закръгления брой публикации    Grinning
 

# 308
  • Мнения: 1 227
Да, Алексче, за това говорех вчера, но... Нищо де, другият път Heart Eyes
Аз пък изобщо не съм примерна днес - хапнах си фурнети Embarassed, но нищо друго ... А за вечеря ще ям само таратор.
Прима, добре дошла при нас Hug
Леничке, по-спокойно я карай Heart Eyes
Сладунче, Heart Eyes
На всички Hug Hug Hug

# 309
  • Мнения: 1 986
  Хайде пак да се разпиша Wink че през почивните дни обикновено не мога да се докопам до компютъра заради дребосъчка Crazy
  Прима,добре дошла Hug
  Алексче,точно от твоето кафенце имах нужда HugЯ кажи как и какви зеленчуци задушаваш-много ги обичам,но по едно време всеки ден си правех от тези,готовите смеси -с малко масло и в микровълновата,та ми бяха писнали:?
   Прегръщам ви всички Hug
   отивам на пазарлък Wink,решила съм на любимия да метна довечера едни ребърца Wink-аз не обичам и ще видим какво ще вечерям,освен обичайната салата Thinking

# 310
  • Мнения: 1 986
  Хайде пак да се разпиша Wink че през почивните дни обикновено не мога да се докопам до компютъра заради дребосъчка Crazy
  Прима,добре дошла Hug
  Алексче,точно от твоето кафенце имах нужда HugЯ кажи как и какви зеленчуци задушаваш-много ги обичам,но по едно време всеки ден си правех от тези,готовите смеси -с малко масло и в микровълновата,та ми бяха писнали:?
   Прегръщам ви всички Hug
   отивам на пазарлък Wink,решила съм на любимия да метна довечера едни ребърца Wink-аз не обичам и ще видим какво ще вечерям,освен обичайната салата Thinking

# 311
  • Мнения: 2 724
Софи, много обичам картофки на пара ,също моркови ,зелен фасул, но от този с крехките шушулки, грах ,обичам всякакви разновидности на зелето- брюкселско, броколи ,карфиол и тнт ...,гъбите ги предпочитам печени ,чушките също.
Ако нямам време и аз си купувам от готовите замразени смески ,но ги задушавам с малко зехтин на тефлоновия тиган и прибавям заквасена сметана накрая.
А ребърцата са на особена почит в нашето семейство  Laughing,особено ако са на дървени въглища печенки .
На мен ми идват мазнички и затова си хапвам, колкото да се окуся.

# 312
  • тук и там където дойде
  • Мнения: 85
Намерих си книжчицата тя е с рецепти. Благодаря ви за топлото посрещане. За срещички по женски може и мен да включите стига да сте в софия  Joy  аз и baby_neutral с радост ще дойдем. Днес ядох вафлички. Докато бях бременна през последните месеци ми забраниха всичко сладко. Ужас направо и сега съм се настървила но край. Благодарение на Вас почвам плодовете и РХ.

Последна редакция: пт, 13 юни 2008, 16:01 от Prima

# 313
  • Мнения: 7 263
Прима добре дошла  bouquet
Понеже прочетох, че Алексче е писала за картофки на пара да споделя и аз едно готварско откритие, което направихме покрай пикниците.
Картофи или гъбки или различни зеленчуци /тиквички, патладжан/ във фолио. Картофките стават приказни - увивате всяко картофче във фолио, като слагате вътре малко масло и пъхате в жарта / или ако е в къщи във фурната/. Стават бързо и са невероятно вкусни. Зеленчуците по същия начин - нарязвам на не много дребни кубчета или парченца и увивам няколко във фолио.

Иначе девойки четете внимателно за импровизираната срещичка писахме още преди две страници - щом се пише в темата всеки да се чувства поканен. Събрахме се само квартални разделнички  Flutter Flutter Flutter, но беше много яко и със сигурност ще повторим и в друго заведенийце препоръчано от госпожата  Hug
Ако сте навити да направим по-серозна срещичка - казвайте. Няма проблеми да запазим места някъде Flutter

# 314
  • Мнения: 3 371
Милички , най - накрая изпратих майсторите и преди да започна да рия след тях , седнах да почина с вас и следобедното кафенце на Алекс  Hug! Виждам , че имаме нови попълнения - Прима , добре дошла в нашата дружинка   bouquet!
Алексче , много ми хареса идеята ти за преселването - подкрепям с две ръце Peace! Все по - друго си е , когато си наблизо  - ми няма само да преглъщаме покрай вкусните ти творения !Иначе и аз съм голям фен на всички видове задушени зеленчуци - винаги имам във фризера няколко пакета  Wink!Много обичам и печени зеленчуци - на шиш или на сач- ммммммммммм  chef!Днес , след снощния кулинарен разврат , дето си го спретнахме , съм много стриктна -  в 8ч- банан , към 10.30 хапнах едно млекце ,  после едно парче от любимата ми разделна баничка и току- що малко ядки с две мънички голи прасковки- обожавам ги ! За вечеря - само салата , ама голяма! Имам и едно въпросче - знам , че динята се яде самостоятелно . Споделете кога е за предпочитане - като обяд или  към 16.00 ч , вместо друг плод. След какъв интервал може да се вечеря след това ?
Cubbit , гледам добре си си прекарала  Wink!

Общи условия

Активация на акаунт