Стъклени дребни сладки

  • 15 337
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 017
madagascar  браво   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet 
bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Голяма красота.........

# 16
  • Мнения: 3 622
Много оригинална идея  smile3501

# 17
  • Мнения: 187
Много се радвам че ви е харесало като идея   bouquet Hug  bouquet

# 18
  • Мнения: 224
синът ми скоро има рожден ден и ще пробвам щом madagascar казва че е лесно  Peace и много красиви изглеждат  .Благодаря madagascarза идеята   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 478
Невероятна идея  Crazy Много ми харесва и определено ще я изпробвам следващия път като правя сладки CrazyБлагодаря ти, че я сподели  bouquet

# 20
# 21
  • Мнения: 577
браво madagascar!   bouquet

# 22
  • Мнения: 187
Невероятна идея  Crazy Много ми харесва и определено ще я изпробвам следващия път като правя сладки CrazyБлагодаря ти, че я сподели  bouquet
Много оригинална идея  smile3501
Hug Blush HugБЛАГОДАРЯ ВИ!!!

# 23
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Аз правя по този начин стъклата на коледната къщичка Grinning Действително става много ефектно - и съответно става и с обикновено тесто за меденки.
Още по-лесен начин за начупване на бонбоните е да сложите повечко от тях в пликче и да ги начукате с точилката Grinning

# 24
  • Мнения: 1 440
Изглеждат страхотно нежни и със сигурност при следващия повод ще ги пробвам  bouquet

# 25
  • Мнения: 2 199
 Laughing Чудесна идея,  Hug
Форумските идеи край нямат   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 2 884
Уникално  Shocked Ама аз си мислех, че си взела снимките от някой сайт Peace Браво и на мъжа ти Wink

# 27
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Правих тези сладки (stained glass cookies)по Великден. Вярно е, че са много красиви, но за ядене не се харесаха много у дома. След изпичане, бонбоните не бяха нито твърди, нито меки, а се точеха като конци и лепнеха страшно по зъбите. Може причината да е била в бонбоните, аз ползвах български карамелажни бонбони в три цвята (ходих специално да търся в различни цветове, за по-голямо разнообразие на сладките), но така или иначе се изядоха само тези, които бяха без бонбони.

# 28
  • Мнения: 187
Правих тези сладки (stained glass cookies)по Великден. Вярно е, че са много красиви, но за ядене не се харесаха много у дома. След изпичане, бонбоните не бяха нито твърди, нито меки, а се точеха като конци и лепнеха страшно по зъбите. Може причината да е била в бонбоните, аз ползвах български карамелажни бонбони в три цвята (ходих специално да търся в различни цветове, за по-голямо разнообразие на сладките), но така или иначе се изядоха само тези, които бяха без бонбони.
  vesi_127 незнам защо ти се е получило така аз като правия използвам винаги едни и същи бонбони и никога не се е случвало ,може би съм улучила на бонбони и ако ги сменя и ефекта ще е същия като твоя ,но това е един повод скоро пак да ги направя и ще сменя бонбоните и ще видя  Peace

# 29
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Прекрасна идея  bouquet!
Ще се възползвам най-скоро, само се чудя какви бонбони да взема - може би дропс /има един плодов дропс - малина, череша, пъпеш, диня - н Захарни заводи - Горна Оряховица - дали ще стане newsm78?/

Общи условия

Активация на акаунт