Морски полъх,чести срещи-туй са ВАРНЕНКИ горещи!

  • 14 304
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 554
 Crazy реално погледнато много малко женки пишем тук Thinking а неможе ли една снимка на страни4ката с имената и после да я пуснем като линк Mr. Green нашта августинската е така и е супер олекотена страни4ката Peace

# 16
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Crazy реално погледнато много малко женки пишем тук Thinking а неможе ли една снимка на страни4ката с имената и после да я пуснем като линк Mr. Green нашта августинската е така и е супер олекотена страни4ката Peace

Точно както е в августовската няма какд а стане, понеже постоянно се добавят нови мами, а на една снимка малко трудно е да се вместтва и наместват по квартали и по местораждане на детето

# 17
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Да се пиша в темата, че да не ме махнете от списъка. Joy
Вие които пишете основно в темата сте с малки бебчовци в къщи и си се познавате и срещате. Другите или ходят на работа или като мен децата им са поотраснали и са по ясли и градини и затова само от време на време се вясват в тая тема.  bouquet

# 18
  • Мнения: 95
Дзак и от мен, че да не ме съкратите Mr. GreenАз още беснея от "Шоуто на Слави" имат си един герой Братан Братанов, като мойто чудо.Да но онзи го играе мутра и ни скъсват от майтап.Обаждам се в предаването и една кака ми обяснява да съм по - широко скроена. Идеше ми да и обясня аз, ама........ Twisted EvilПисах писмо на сценаристите поне да го видоизменят името но  Confused

# 19
  • Варна
  • Мнения: 289
Момичета, от къде се взима Акта за раждане на бебенцето? Rolling Eyes

# 20
  • Варна
  • Мнения: 144
Хайде да се запиша и да ходя да свърша някоя работа . Ние се разходихме преди обед в Морската , а следобед ще видим къде ще миткаме !

# 21
  • Мнения: 812
Да се пиша в темата, че да не ме махнете от списъка. Joy
Вие които пишете основно в темата сте с малки бебчовци в къщи и си се познавате и срещате. Другите или ходят на работа или като мен децата им са поотраснали и са по ясли и градини и затова само от време на време се вясват в тая тема.  bouquet

Мдам, тъй е...Аз какво да кажа, като мойто дяти е вече на 17  ooooh!Първо да го изучим, пък след някоя и друга годинка живот и здраве ще идвам на седянките, ама с внучето... Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 109
акт за раждане се получава в общината...долу има информационен център и гише ,на което пише!

мам4ета,какво ще кажете по въпроса за фалита на 1 ва Инвестиционна банка??? БНБ опровергава ,а на мен ми се обаждат вси4ки приятели- ако имаш пари ,тегли..какво става ,по дяво...те??? пак ли държавата спи?????

ДЗ - мила,дай тоз мейл плиййз...4е съм на вълна- да пиша злобно....

ооо забравих да се похваля- то4но в 9.00 пред входа на кооперацията зейна дупка-търсеха повредата....ама ями4ка си беше....направо се втрещих....!!!!!!!!ама В и К работниците обещаха и за 2 часа  я закопаха...е ,сега няма да казвам,4е сме на пясък...имаме си площадка...само да взема кофа и лопатка...

# 23
  • Мнения: 94
KaliMa, KaliMa,
нова тема, обаче в списъка пак няма новите бъдещи мами.. освен това, kris_80 ви казах, че роди - вземи да я махнеш от бъдещи, тя си е вече настояща..
Ай стига се оправдава, че си заета мама, как може да пуснеш нова тема, а не можеш да промениш няколко неща.. не мога да го разбера ИЗОБЩО!
Не ти казах 1, 2 пъти.. на мен ми е вече тъпо да ти го повтарям.

# 24
  • Мнения: 3 971
KaliMa, KaliMa,
нова тема, обаче в списъка пак няма новите бъдещи мами.. освен това, kris_80 ви казах, че роди - вземи да я махнеш от бъдещи, тя си е вече настояща..
Ай стига се оправдава, че си заета мама, как може да пуснеш нова тема, а не можеш да промениш няколко неща.. не мога да го разбера ИЗОБЩО!
Не ти казах 1, 2 пъти.. на мен ми е вече тъпо да ти го повтарям.


Insatiable   Извинявай ама явно яко хормоните те тресат newsm78 Що не се спреш малко а ooooh! Само глупости пишеш и нападаш хората . Като не ти харесва темата -не пиши бе няма да заплачем я Crossing Arms
Да не би да плащах на Калима хонорар затова че се занимава с темата -че и държиш сметка кога ще пише и колко време ще отдели на форума ooooh!
Хайде спирам толкова че мога още да пиша !

# 25
  • Мнения: 94

Insatiable   Извинявай ама явно яко хормоните те тресат newsm78 Що не се спреш малко а ooooh! Само глупости пишеш и нападаш хората . Като не ти харесва темата -не пиши бе няма да заплачем я Crossing Arms
Да не би да плащах на Калима хонорар затова че се занимава с темата -че и държиш сметка кога ще пише и колко време ще отдели на форума ooooh!
Хайде спирам толкова че мога още да пиша !

Пиша глупости и само нападам хората?! Не мисля, че искам нещо трудно.. ако не ми харесваше темата, нямаше да пиша, DZ.
Просто би следвало като пускаш теми с някаква информация, тя да е актуална.

А ти че ме възприемаш така, твоя си работа.

# 26
# 27
  • Мнения: 1 167
Запис и от мен  Joy  bouquet

# 28
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Пиша глупости и само нападам хората?! Не мисля, че искам нещо трудно... ако не ми харесваше темата, нямаше да пиша, DZ.
Просто би следвало като пускаш теми с някаква информация, тя да е актуална.
А ти че ме възприемаш така, твоя си работа.


Та мисля че е време да замълчиш, след година и половина ще разбереш за какво става дума, но съмнява ме че ще сме ти омръзнали дотогава и няма да пишеш тука, чакам с нетърпение да родиш и да видя колко време ще отделяш на форума, ще впиша новите мами споко, поздрави и не се тревожи излишно

# 29
  • Варна
  • Мнения: 148
Да се запиша и аз като настояща  smile3540 и бъдеща мама pregnant . Мисля, че мястото ми е точно тук.

п.п.  :От сега предупреждавам, че съм активна като ми дойде музата.

Общи условия

Активация на акаунт