Летни занимавки за учениците във Варна?

  • 22 482
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
здравейте! Аз съм от школа Багатур и мога да Ви кажа, че вероятността лагера да се проведе тук-комплекс Фанагория е доста голяма.Когато нещата се уточнят ще Ви пиша. Но освен лагер тук се провеждат и редовни тренировки http://balhara.selfip.org/news.php Всеки е добре дошъл и може да ни намери вече и в Морската градина около Пантеона. Ако имате въпроси с радост ще Ви отговоря!

# 16
  • Мнения: 1 033
Да се запиша и аз в темата - след дълго лутане се насочихме към лятна занималня "Радост и усмивка". От понеделник дъщеря ми започва и ще споделя впечатления след това.  Ето линк - http://radostusmivka.dir.bg/_wm/basic/?df=528603&GDirId=c6db … ec3d1b27aecd251e5

# 17
  • Мнения: 2 282
- зеленото училище, организирано от Родни Балкани;
Това Надя ли го организира?
Нямам си понятие. За зеления градски лагер на Родни Балкани говорих с Жечка Карова - 630 283, 0896 688 425.

С нетърпение  очаквам вашите лични впечатления от занималните - дъщеря ми ще е във Варна от юли...

# 18
  • Мнения: 115
Доколкото разбрах местата за Родни Бaлкани са свършили още април месец, но дано открият допълнителни групи като миналата година.  Praynig

# 19
  • Мнения: 1 517
здравейте! Аз съм от школа Багатур и мога да Ви кажа, че вероятността лагера да се проведе тук-комплекс Фанагория е доста голяма.Когато нещата се уточнят ще Ви пиша. Но освен лагер тук се провеждат и редовни тренировки http://balhara.selfip.org/news.php Всеки е добре дошъл и може да ни намери вече и в Морската градина около Пантеона. Ако имате въпроси с радост ще Ви отговоря!

Аз звъннах в Багатур и някакъв мъж ми каза, че тази година летния лагер ще е планински, а не морски. Т.е. няма да е край Варна.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Доколкото разбрах местата за Родни Бaлкани са свършили още април месец, но дано открият допълнителни групи като миналата година.  Praynig

Има още места но за по-късните групи. Wink Аз в петък записах сина си за края на юли-началото на август.

# 21
Здравейте.Информацията вече е потвърдена.Летният лагер на прабългарска школа за оцеляване Багатур ще се проведе от 26 юли до 2 август.Настаняването ще бъде в хижа в раьона на  връх БУЗЛУДЖА. тук е формата за записване и общите условия http://opik.superhosting.bg/~bagaturc/deinosti/leten_lager_2008.htm

# 22
  • Мнения: 2 282
Звучи много интересно Simple Smile след няколко годинки ще се заинтересувам отново, че щерката е още малка Simple Smile

# 23
Да споделя и аз - лятна школа /занималня   Euroschool.
Синът ми ходи там това лято и е много доволен. Естествено и аз, защото там не само ги пазят и наглеждат, ами имат и интересни учебни занимания и английски всеки ден. Храната е отлична според мен, а за базата нямам думи - супер е. А и са съвсем  до морската - до "Синчец" и всеки ден играят навън.
Май нямат сайт, но тел. е 0878 239655.

# 24
  • Мнения: 1 033
Да споделя и аз - лятна школа /занималня   Euroschool.
Синът ми ходи там това лято и е много доволен. Естествено и аз, защото там не само ги пазят и наглеждат, ами имат и интересни учебни занимания и английски всеки ден. Храната е отлична според мен, а за базата нямам думи - супер е. А и са съвсем  до морската - до "Синчец" и всеки ден играят навън.
Май нямат сайт, но тел. е 0878 239655.
А малко повече инфо може ли да споделиш?
Деца от-до коя възраст? За калко реме може да се запише, ориентировъчни цени???

# 25
 В Еuroschool приемат деца от 5 до 12 год.
Можеш да запишеш детето дори само за ден, ако ти се налага.
Иначе се плаща за седмицата предварително, но ако пропуснеш някой ден, си го ползваш след това, напр. следващата седмица. Т.е. не го губиш.
Цените са 12 лв. на ден без храната, която е 4 лв. и включва топъл обяд и следобедна закуска. Хапването е мн. добро.
И отношението към децата - също.

# 26
  • Мнения: 2 803
Много сме доволни от Родни Балкани, сега ще я записвам за Еко училище. Било много хубаво, учат интересни неща.

# 27
  • Мнения: 1 517
Да се похваля: при нас положението се самостабилизира. Павел ходи 2 пъти седмично на репетиции в Младежкия дом - свири с една кавалджийска група. Хем се занимава, хем концерти ще имат. Тъкмо да свикне сам по автобусите - за сега ходи със съседчето. Отделно двамата често се събират да свирят...не висят цял ден пред компа.
Искаше на плуване да го записвам, но няма кой да го води...догодина може би.

# 28
  • Мнения: 2 282
Някой друг да има нови впечатления? Аз все пак записах щерката отново и на Родни Балкани, защото като я оставя сама в къщи или при баща ми, по цял ден кисне пред телевизора или компютъра. Направо издивявам!
Иначе в момента е на лагер с детската градина - последен шанс за включване с любимите учители и няклои стари приятели.

# 29
  • Мнения: 2 282
И още два лагера ето тук: Общински детски комплекс. Питах по телефона, имат още няколко места от за седмицата от 14ти юли, ще бъдат на второто място. А за следващите седмици още не са запълнени местата.

Общи условия

Активация на акаунт