Имена за Близнаци

  • 7 081
  • 201
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 554
ИВА И ИНА

МИЯ И НИЯ

така пове4е ми харесват Peace

# 136
  • Мнения: 1 336
Как ги измисли тези имена, не знам ........  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Но с моя приятел се смяхме много. И какви комбинации .......... rotfImbo
Изглежда си се чудила дали да ги кръстиш на герои от детски книги (ако бяха момче и момиче сигурно щяха да са Хензел и Гретел)  Grinning или с имена на кучета (напр. Сара - поне като викнеш на площадката няма да идват деца ами само кучета) или на исторически личности (Елизабет и Екатерина). Интересно че фолкпевици не присъстват, но пък те са повечето с типично български имена.

# 137
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Някой от имената ми харесват , но така както си ги комбинирала ... Sad!!!

# 138
  • София
  • Мнения: 2 296
гласувах за последната опция,но също предлагам и си отива
Карина и Катерина
И аз така,даже тази комбинация повече ми харесва.

# 139
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Елизабет и Екатерина

# 140
  • Мнения: 728
Инес и Марая  Peace

# 141
  • Мнения: 3 804
Елизабет и Екатерина-другите  newsm78

# 142
  • Мнения: 6 274
От изброените, само Елизабет и Екатерина ми се виждат свързани, в смисъла, който искаш да имат. Като имена за близначета. Останалите нямат нищо общо едно с друго.

# 143
  • Канада
  • Мнения: 494
Ако трябва да съм честна,нито една от изброените двойки не ми харесва,но след като на теб ти харесват така.................най добре ми звучат Елизабет и Екатерина.Успех в избора!

# 144
  • Мнения: 4 451
Мария-Инес Peace
Иначе и на мен не ми допадат изброените двойки, но важното е вие да си ги харесвате.

# 145
  • Мнения: 30
Гласувах за Карина и Мери. Много бонбонско    newsm03

# 146
  • Мнения: 10
От изброените, само Елизабет и Екатерина ми се виждат свързани, в смисъла, който искаш да имат. Като имена за близначета. Останалите нямат нищо общо едно с друго.
Аз неискам да имат нищо общо те са оделни личности.

# 147
  • Мнения: 666
Как ги измисли тези имена, не знам ........  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Но с моя приятел се смяхме много. И какви комбинации .......... rotfImbo
Изглежда си се чудила дали да ги кръстиш на герои от детски книги (ако бяха момче и момиче сигурно щяха да са Хензел и Гретел)  Grinning или с имена на кучета (напр. Сара - поне като викнеш на площадката няма да идват деца ами само кучета) или на исторически личности (Елизабет и Екатерина). Интересно че фолкпевици не присъстват, но пък те са повечето с типично български имена.

Мисля че е малко грубичко това изказване..хайде да сме малко по-толерантни, сигурно и на други хора имената, които ти харесваш биха им се сторили глупави, всичко е въпрос на вкус. Ако на теб имената не ти харесват не означава непременно че са толкова ужасно смешни. Sorry за офф-а.

# 148
  • София
  • Мнения: 327
Карина и Мери

# 149
  • Мнения: 1 336
Как ги измисли тези имена, не знам ........  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Но с моя приятел се смяхме много. И какви комбинации .......... rotfImbo
Изглежда си се чудила дали да ги кръстиш на герои от детски книги (ако бяха момче и момиче сигурно щяха да са Хензел и Гретел)  Grinning или с имена на кучета (напр. Сара - поне като викнеш на площадката няма да идват деца ами само кучета) или на исторически личности (Елизабет и Екатерина). Интересно че фолкпевици не присъстват, но пък те са повечето с типично български имена.

Мисля че е малко грубичко това изказване..хайде да сме малко по-толерантни, сигурно и на други хора имената, които ти харесваш биха им се сторили глупави, всичко е въпрос на вкус. Ако на теб имената не ти харесват не означава непременно че са толкова ужасно смешни. Sorry за офф-а.
Имаш право! По принцип не се изказвам толкова грубо, пък и не е моя работа как ще си кръщават децата хората ....... Мъжът ми има голяма роля в постинга, той умря да се смее.
На нашата улица има питбулка на име Сара и просто нямаше как да не я свържем с една от двойките имена.
Надявам се да не съм обидила някой. Sorry!

Общи условия

Активация на акаунт