Каква е разликата между "мъжа на живота ти&

  • 4 696
  • 86
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Дона Флор е абсолютно права!

# 46
  • Мнения: 4 651
Не знам. Не давам интервюта. За това не ми се налага да се правя на интересна.

# 47
  • Мнения: 2 131
  Аз съм мъжа на живота си! И се обичам.
А любовта ти платонична ли е?  newsm78

  Какво значи платонична?
Мда, Борис е отговорил изчерпателно. Нямам какво да добавя.  Mr. Green

# 48
  • София
  • Мнения: 3 099
Предполагам, жената на легендарният покойник има предвид, че дори да е имала желание да се отърве от любовта му, това би довело до средни и тежки телесни повреди, което го превръща в съдбовен фактор. Това определя животът и. Сигурно е така.

# 49
  • Мнения: 606
  Не обичам Платон. Или поне не съм ял такова нещо. Вкусно ли е?
  Не обичам и планктон.

# 50
  • Мнения: 2 792
 Не съм достатъчно интелигента за да изпълня живота си и заобикалящите ме хора с такива гръмки определения, нямам "мъж на живота си", "нямам любов на живота си" и въобще доста елементарно ми се случат на мен нещата, не стават за заглавие на книга примерно.

# 51
  • Мнения: 1 312
Не знам, защо, но аз разглеждам понятието "мъж на живота" по друг начин. Мъж на живота за мен може да бъде баща ти, най- добрият ти приятел, синът ти или някой роднина. Това е човекът, който може да те мотивира да дадеш най- доброто от себе си, да се откриеш и да се развиваш по начин, който не си предполагал. И не е непременно мъжът на живота ти да е романтично обвързан с теб.  Просто в един момент се оказва, че този мъж е изиграл най- голяма роля в живота ти. Уви, понякога ролята не е добра.
Право в десетката Peace

# 52
Не знам, защо, но аз разглеждам понятието "мъж на живота" по друг начин. Мъж на живота за мен може да бъде баща ти, най- добрият ти приятел, синът ти или някой роднина. Това е човекът, който може да те мотивира да дадеш най- доброто от себе си, да се откриеш и да се развиваш по начин, който не си предполагал. И не е непременно мъжът на живота ти да е романтично обвързан с теб.  Просто в един момент се оказва, че този мъж е изиграл най- голяма роля в живота ти. Уви, понякога ролята не е добра.

Дона браво мойто момиче, умни приказки, но питането е  какъв мъж имате до вас, как бихте го определили!? защо си трайкате страх ви е да си кажете,че сте сметкаджийки ли!/майтап/

# 53
  • Мнения: 516
Декстър, до мен имам мил, любящ и изключително романтичен съпруг, за който доста жени биха ми завидяли. Не държа нито да е любовта, нито мъжа на живота ми. Важното е, че ми дава спокойствие и хармония. Благодаря, че попита!

# 54
  • Мнения: 122
А дамата защо нищо не е споменала за баща си... първият мъж в живота й, който я е тласнал в най-важната за нея посока ...  Whistling

# 55
  • Мнения: 516
Защото темата не е " Кой е мъжът на живота на Дона Флор"

# 56
  • Мнения: 122
Защото темата не е " Кой е мъжът на живота на Дона Флор"

Но нали не забравяш все пак, че тук има хора четящи и между редовете...

# 57
Защото темата не е " Кой е мъжът на живота на Дона Флор"

Ще ти се ама не! Аз не питах за твоя, а изобщо всички да казват.

# 58
  • Мнения: 649
Както казах, при мен е комбинация от двете. Както тръпна, като го видя и до ден днешен всичко ми играе в корема, така и ме стимулира да се развивам, за което страшно му благодаря. Много пъти съм решавала да се откажа за нещо, но той ме разтриса и ме кара да продължа, подкрепя ме! Той е истински мъж с главно"М", както и любовта на живота ми!

# 59
  • Мнения: 118
Аз съм женен, едновременно за любовта и за жената на живота ми. Това дали е хубаво?

Общи условия

Активация на акаунт