Закуска за малчугани!

  • 4 308
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 481
Дъщеря ми е почти на 2 год., но до сега не е опитвала кроасан и вафли. Бисквити и предлагах, но не ги харесва и също не стават за закуска. Колбаси също още не съм предлагала.
Обикновено закусва едно от следните: плод, кус-кус, кисело мляко с пресен плод и овесени ядки и топли сандвичи с кашкавал или яйце и сирене.

# 16
  • Мнения: 272
Плод и/или овесени ядки.

# 17
  • Мнения: 867
синът ми е на 2 години и 3 м-сутрин хапва варено яйце/през ден/, филийка с масло, сандвич с яйце и сирене, айран, дом.баница, палачинки

# 18
  • варна
  • Мнения: 1 830
Моята дъщеря много обича да закусва - грис с масло и сирене, овесени ядки с кисело мляко или филия с масло или пастет Peace

# 19
  • Мнения: 112
Голямото ми дете сутрин закусва кускус,попара,последно време сандвичи.Малкото още е на Misc Baby Bottle

# 20
  • Мнения: 2 609
Гласувах за сандвич, но в повечето случаи яде макарони със сирене или захар, или принцеси с кайма.

# 21
  • Мнения: 678
И аз гласувах за сандвич.
Събота и неделя -баница,питки,пържени хилийки,кус-кус........

# 22
  • Мнения: 6 029
Дъщеря ми закусва нескуик Confused Или плод, или луканка/суджук с хляб. Друго не ще.
Синът ми закусва квото му дам, все пак е бебе още Mr. Green Попара, кус кус, мляко.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Избягвам да давам боклуци, особено пък за закуска - кроасан, вафла, това влиза рядко в менюто на детето.
Ако си е у дома, а не на градина закусва:
филия с масло и някакво сладко и чаша прясно мляко
филия с масло и шунка/филе, сирене или кашкавал и чай с мед
козунак и айран
кисело мляко с бисквити
варено яйце с настъргано сирене
палачинки
На почти 4 години е.

подкрепям този начин на хранене.

# 24
Здравейте!
Да, трябваше да има уточнение относно СЛЕДОБЕДНАТА закуска и по-точно на деца между 5 и 14 години.

# 25
  • Мнения: 6 029
Здравейте!
Да, трябваше да има уточнение относно СЛЕДОБЕДНАТА закуска и по-точно на деца между 5 и 14 години.

Ааа това е много различно.
Но не и в нашия случай. Дъщеря ми е на 7, яде същите неща като на сутрешната закуска.

# 26
  • Мнения: 678
Здравейте!
Да, трябваше да има уточнение относно СЛЕДОБЕДНАТА закуска и по-точно на деца между 5 и 14 години.

Не мисля че едно 10-14 год. трябва да има задължителна следобедна закуска.А и много е голяма границата5-14г.
И още-на дали 14г може да се нарече малчуган crazyeyes:

# 27
  • Мнения: 4 668
Моят син е по - малък , но от изброените яде само сандвичи . Другите неща не ги обича .
Най - харесва филия намазана с топено сирене и шунка или луканка .
От плодовете яде само ябълки  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 3 641
Сандвич и плод Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 090
Детето ми е само на 2 годинки,следобед рядко яде Rolling Eyes - кисело мляко и баница обича feeding.Мнооого рядко успявам да го ''излъжа'' да изяде 1 ябълка или банан Sad,независимо по кое време.
Сандвичи също обича пълнозърнест хляб,кашкавал,филе-други не иска,но ги яде на сутрешната закуска Peace

Общи условия

Активация на акаунт