Да се оплача от хомеопат Д-р Кремена Хаджиева във Варна!

  • 32 105
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 414
А относно 50-те лева, мисля, че е недостойно доктор изкарал някакъв курс по хомеопатия да се цели по-нависоко от хора, които са посветили живота си на медицината.
а защо изобщо отиде при такъв доктор, щом предпочиташ други?


не познавам въпросната хомеопатка - само съм чела за нея - предимно добри отзиви. не мисля, че е прочела 1-2 книги. доколкото знам, тя е един от първите практикуващи хомеопати в българия. това просто за да бъдем обективни към фактите...

иначе, не приемам подобно отношение и за мен това не отговаря на определението "професионалист".  първоначално интервю - 10 мин. е несериозно. другите неща изобщо няма да ги коментирам...
но пък да заявиш, че заради това повече няма да посетиш лекар-хомеопат ми се струва пресилено. по тази логика, аз не би трябвало да стъпя при гинеколог, ортопед и т.н.... но когато става въпрос за хомеопатия, винаги се правят категорични обобщения. 

# 16
  • Мнения: 5 500
Деси, да се сещаш, че от теб също могат да се жалват някъде, защото половината от нещата, които си написала не отговарят на истината и това се нарича клевета?

Явно е, че си афектирана, но не прави от мухата слон!
Специално д-р Хаджиева за разлика от Радослава Марак, която е инженер и "лекува" с Хомеопатия, въобще не може да се говори за прочит на една две книги!!! Ежегодно е на 1-но месечни семинари в Индия при проф. Виджейкър, Гърция при д-р Витулкас, семинарите, които се провеждат тук в България поне 2 пъти годишно!
Пък и коя си ти да задаваш въпроса за размера на стойността на прегледа? Аз се изумявам, ти като отидеш в магазина питаш ли, това кой ви е казал да струва толкова Rolling Eyes?
Не уточняваш на четящите, че тези 50 лв се дават еднократно! А, останалите прегледи са на доста по-ниска стойност! И, че лекарството е включено вътре?!
Иначе при преглед на професор с цена 20 лв ще оставиш в апетката поне 70 лв!
Ти питаш ли професора кой му е определил тарифата?

# 17
  • Мнения: 2 761
Афродита,
ами то е ясно,че като ходи тук и там по света,ще взема по 50 и няма да чука касови бонове.Има ли черно на бяло каква е таксата?Съмнява ме.Със сигурност в документите и фигурира по-ниска цена.За сведение на мен преди 3 години при първия преглед ми взе 30 лв,а следващите бяха по 20(което не никак по-малко).Цената не е тайна,че се определя на "око".Щото,когато се интерeсувах от останалите от форума,тогава на тях им вземаше наполовина.
Това,че в цената влизат лекарствата е несериозен аргумент.Ако те консултира по телефона,пак ще изтичаш до аптеката,нали?

Всеки е в правото си да пита и аз мисля,че ти нямаш право да и задаваш въпроса коя е тя.
Да си имаме уваженията,но това, че става дума за известнен човек не омаловажава нещата.

Обзалагам се,че има и други разочаровани от интервюта,лечение и цени,но си мълчат.

# 18
  • Мнения: 2 761
Цитат
В 10-те минути преглед докторът проведе 2 лични разговора и това беше.

В Германия например във всички кабинети още от вратата има предупреждение да се изключат GSM-те,за да не смущават техниката.Лекарият си гледа пациента и никога не говори и по стационарен телефон,щото тази работа я върши секретарката там,нещо като сестра.
А парадоксалното е,че при хомеопатите GSM-те лежат на бюрото,а ужким смущавали дейността на гранулите.Може би и затова при някои пациенти не действат. Чудя се как досега някой не го измисли като причина за нeeфективност.
Последното беше спам,но образователен Simple Smile

# 19
  • Мнения: 5 500
Цитат
В 10-те минути преглед докторът проведе 2 лични разговора и това беше.

В Германия например във всички кабинети още от вратата има предупреждение да се изключат GSM-те,за да не смущават техниката.Лекарият си гледа пациента и никога не говори и по стационарен телефон,щото тази работа я върши секретарката там,нещо като сестра.
А парадоксалното е,че при хомеопатите GSM-те лежат на бюрото,а ужким смущавали дейността на гранулите.Може би и затова при някои пациенти не действат. Чудя се как досега някой не го измисли като причина за нeeфективност.
Последното беше спам,но образователен Simple Smile

Нали се сещаш какво ще се изпише във форума, ако д-р Хаджиева цял ден не си вдига телефона, защото тя цял ден преглежда?
КАто си ходила при нея да си забелязала лекарствата да стоят до телефона и компютъра? Защото не е така! И го твърдя, защото съм го видяла с очите си!

# 20
Деси, да се сещаш, че от теб също могат да се жалват някъде, защото половината от нещата, които си написала не отговарят на истината и това се нарича клевета?

Явно е, че си афектирана, но не прави от мухата слон!
Специално д-р Хаджиева за разлика от Радослава Марак, която е инженер и "лекува" с Хомеопатия, въобще не може да се говори за прочит на една две книги!!! Ежегодно е на 1-но месечни семинари в Индия при проф. Виджейкър, Гърция при д-р Витулкас, семинарите, които се провеждат тук в България поне 2 пъти годишно!
Пък и коя си ти да задаваш въпроса за размера на стойността на прегледа? Аз се изумявам, ти като отидеш в магазина питаш ли, това кой ви е казал да струва толкова Rolling Eyes?
Не уточняваш на четящите, че тези 50 лв се дават еднократно! А, останалите прегледи са на доста по-ниска стойност! И, че лекарството е включено вътре?!
Иначе при преглед на професор с цена 20 лв ще оставиш в апетката поне 70 лв!
Ти питаш ли професора кой му е определил тарифата?

AFRODDITA, ако някой не е съгласен с това, което съм написала има правото да се оплаче където пожелае!
На въпроса коя съм аз, ще ти отговоря, че съм обикновен пациент, който е останал обиден от отношение на лекар.
Вярно е, че не съм запозната с начина,  по който трябва да протече прегледа при хомеопат, но си мисля, че не е нормално да се раздават лекарства в найлоново пликче. Нормално ли е и аз да си поискам рецептата?
Да предположим, че на детето ми му стане нещо след като приеме тези лекарства, аз на кого да се оплача? Тук не казвам, че хомеопатичните лекарства са вредни, а че когато даваш лекарство, трябва да носиш отговорност за това. Докторът ми обясни, че е забравила да ми даде рецептата и въпросния документ за информирано съгласие. За щастие съм човек, който не обича да си създава сам проблеми и за мен този случай приключи с подаването на сигнал където е необходимо!

# 21
  • Мнения: 5 500
Афродита,
ами то е ясно,че като ходи тук и там по света,ще взема по 50 и няма да чука касови бонове.Има ли черно на бяло каква е таксата?Съмнява ме.Със сигурност в документите и фигурира по-ниска цена.За сведение на мен преди 3 години при първия преглед ми взе 30 лв,а следващите бяха по 20(което не никак по-малко).Цената не е тайна,че се определя на "око".Щото,когато се интерeсувах от останалите от форума,тогава на тях им вземаше наполовина.
Това,че в цената влизат лекарствата е несериозен аргумент.Ако те консултира по телефона,пак ще изтичаш до аптеката,нали?

Всеки е в правото си да пита и аз мисля,че ти нямаш право да и задаваш въпроса коя е тя.
Да си имаме уваженията,но това, че става дума за известнен човек не омаловажава нещата.

Обзалагам се,че има и други разочаровани от интервюта,лечение и цени,но си мълчат.
Виж сега, аз не съм адвокат на д-р Хаджиева, но адски се дразня, когато се изказват такива мнения! Ходи по света, ми ходи, квалифицира се, какво лошо има в това не ми е ясно!
Да, ако те консултира по телефона ще изтичаш до аптеката и ще платиш! Но, ще платиш ли консулта по телефона?
Какво има право да пита всеки? Кой й определя тарифата ли? Та, естествено, че няма право! Всеки практикуваш свободна професия си определя сам тарифата! Д-р Михаил Костадинов взема 100 лв, ай оплюйте го и него Peace ДА се е заинтересувала предварително за нея и като не й отърва да не ходи!
Тук явно проблема е, че не може да преглътне тези 50 лв.

# 22
  • Мнения: 2 761
Виж сега, аз не съм адвокат на д-р Хаджиева, но адски се дразня, когато се изказват такива мнения! Ходи по света, ми ходи, квалифицира се, какво лошо има в това не ми е ясно!
[/quote]

Ами не се дразни толкова.Нека си се квалифицира жената.Да видим как щеше да стане ако всички си искаха касовите бележки и имаха претенции къде ги преглеждат.Щото след като се лекуваш от много време при нея знаеш за мизерния стар кабинет,дето не знам дали го има и в най-западналата болница.

Какво има право да пита всеки? Кой й определя тарифата ли? Та, естествено, че няма право!
И това има право естествено!Освен всичко друго,което е изброила в първия си постинг.Изненадвам се,че ти поставяш подобни питания?Всеки е свободен да се информира каквото си иска.Ти не си биеш ваксини на децата,нали?И то е защото си задавш въпроси.

Е,Костадинов определно се е улял.Олювам и него!
А ти не се пали толкова само,защото Хаджиева ти е симпатична.Всеки има право на мнение и не намирам за добре,че нападаш авторката по този начин,само защото си е написала болката.Що се отнася до парите,те не растат по дърветата.Така,че ако за теб нямaт значение,други хора работят ги събират с много труд и пот..
Нямам  нищо лично към теб,но мисля,че прекаляваш в защитата си.



# 23
  • Мнения: 2 761
КАто си ходила при нея да си забелязала лекарствата да стоят до телефона и компютъра? Защото не е така! И го твърдя, защото съм го видяла с очите си![/b][/color]

А да си чувала,че мобилните излъчват на растояние и през прегради?А да знаеш,че пътниците в самолет задължително ги изключват,въпреки,че не са в кабината при пилота?

# 24
  • Мнения: 5 500
E, не, просто прекалявате...
хм, търся си място за нощувка в европейски град, цените високи! Отивам да им размахам пръст, кой им е определил тез високи цени Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 761
Бъди сигурна,че ще получиш касов бон за развлечението си!Както и това,че че цената ще отговаря на качеството.
Между другото ако не си претенциозна за цената на прегледа при Хаджиева ще получиш и нощувка със закуска.Може даже и малко да спестиш. Mr. Green

# 26
  • Мнения: 5 500
Предлагаш подслон ли Mr. Green? Ок, бон! Ма цената висока, защо са такива високи цените? На мен не ми е изгодно пък Mr. Green
Ай стига, че оспамихме темата на момичето Blush

# 27
  • Мнения: 2 761
Докторът ми даде да подпиша някакво съгласие, че съм запозната с неконвенционалния метод на лечение.

Дай повече инфо за това.Какво точно пишеше там?Мисля,че е важно.

# 28
Деси, да се сещаш, че от теб също могат да се жалват някъде, защото половината от нещата, които си написала не отговарят на истината и това се нарича клевета?

Явно е, че си афектирана, но не прави от мухата слон!
Специално д-р Хаджиева за разлика от Радослава Марак, която е инженер и "лекува" с Хомеопатия, въобще не може да се говори за прочит на една две книги!!! Ежегодно е на 1-но месечни семинари в Индия при проф. Виджейкър, Гърция при д-р Витулкас, семинарите, които се провеждат тук в България поне 2 пъти годишно!
Пък и коя си ти да задаваш въпроса за размера на стойността на прегледа? Аз се изумявам, ти като отидеш в магазина питаш ли, това кой ви е казал да струва толкова Rolling Eyes?
Не уточняваш на четящите, че тези 50 лв се дават еднократно! А, останалите прегледи са на доста по-ниска стойност! И, че лекарството е включено вътре?!
Иначе при преглед на професор с цена 20 лв ще оставиш в апетката поне 70 лв!
Ти питаш ли професора кой му е определил тарифата?

подкрепям напълно!а на мен и синът д-рХаджиева ми е помагала много и продължава при нужда естествено!страхотно всеотдаен човек и доктор!

# 29
  • София
  • Мнения: 1 825
Моята хомеопатичка ми взе 40 лв. за първоначален преглед, който продължи 2 часа и 30 минути. През следващите 45 дни се чувахме всеки божи ден, понякога и по два пъти на ден. Да е жива и здрава! Такива като нея заслужават всяка стотинка, която получават.

Общи условия

Активация на акаунт