С какво работата вреди на външният вид?

  • 3 402
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 081
и аз работя в офис, на компютър  Tired
всичко изброено до момента важи и за мен, и сега съм със схванат врат, и най-лошото е че към обяд ми се приспива докато се блещя в монитора, направо очите ми се затварят и губя концентрация  newsm78
и люскам кафе след кафе  Confused

# 16
  • Мнения: X
хихи, абе вредно е да се работи явно. Аз освен всичко останало нямам обедна почивка и бързам да сдъвча някой сандвич между телефонните разговори,съответно нямам време да си сдъвча храната като звънне някой и няма кой да ме замести... и после хълцам и се чудя защо ме боли стомах.

# 17
  • Мнения: 1 318
Точно днес болна тема са ми очите... стоя по цял ден пред компютъра, да не говорим за цигарите... качила съм килограми... иначе за стреса няма да говоря...

# 18
  • София
  • Мнения: 9 478
Ако разбирам правилно въпроса, така зададен, то аз ще бъда явно изключение от горните отговри. Wink
Не бих казала, че работата ми по някакъв начин вреди на външният ми вид.  Naughty
Напротив, даже.  Wink
Тя е още един стимул да изглеждам още по-добре  Simple Smile. Да се гримирам по-добре, да се обличам по-добре и въобще всичко.  Simple Smile

Е, това за седенето е вярно Rolling Eyes, но за мен в хиляди пъти.... по-добре алтернатива от работничка на полето, от продавачка на сладолед машина, или в баничарница, или на Славейков или... айде , да не продължавам. Crazy

# 19
  • Мнения: 3 372
Болки в кръста от седенето по цял ден
Сложих очила от компютъра
Постоянно изморени очи
Прегърбвам се
 Sick

# 20
  • Мнения: 3 576
Не ми вреди на външния вид, даже напротив.
Копче добре го е казала, няма смисъл да повтарям, само ще добавя, че повечето ми колежки също са добре поддържани жени, абусрд е аз да се отпусна...

Да, по цял ден съм пред компютър, може и да ми вреди на очите, но засега съм добре.
Седенето на едно място компенсирам с фитнес почти всеки ден.
Ходенето на високи токчета не ми пречи, т.к се старая да не изминавам големи разстояния....

# 21
  • Мнения: 3 459
С нищо.
Не работя  Wink

# 22
Никак, не работя и аз. Преди работех и ми беше наистина трудно. Няма почивка, няма секунда спокойствие. Друго е да не работиш. А аз все бак работех в голяма американска фирма, където ни следяха и през камери. Беше изтощаващо.

# 23
  • Мнения: 46
Завиждам на тези, които казват, че работата им не им пречи на външния вид Flutter
Сутрин ставам в 8 ч. едва-едва, спи ми се, под очите ми - сенки. Трябва обазателно да ги замазвам с коректор.
През деня цял ден в седнало положение, ами искам или не - изгърбвам се, което не е само естетически проблем, но и доста неприятен здравословен. Схванат врат и гръб Crazy, които ми докарват и главоболие, от което целия свят ми е крив. Правя съответно и крива гримаса и погрознявам  Joy
С килограмите, слава богу, нямам проблеми, но това не означава, че се храня рационално и здравословно, а всички знаем, че красотата идва от вътре - ако не нахраниш пълноценно тялото си, кожата и косата с каквито и продукти да ги глезиш, особен резултат няма.
За стреса, ползите и вредите от него, както и влиянието му върху външния вид, изобщо няма да отварям дума  Stop

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Стрес, напрежение, липса на сън, изгърбване, разширени вени Peace

... запек, хемороиди...  Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 2 271
При мен, това, че не се наспивам играе основна роля за лошия ми външен вид. Имам сенки под очите, кожата ми  е бледа и ако не се гримирам, съм като призрак. От ежедневната употреба на фон дьо тен ми се запушиха порите  и спрях да го ползвам толкова често - само, когато е неизбежно... Освен това не намирам време за козметик и фризьор, а имам нужда
Иначе, като цяло, откакто работя, аз също се старая повече да изглеждам добре.

# 26
  • Мнения: 446
Ако имам повече часове през деня съм уморена психически, не физически. Но работата ми ми помага да се мобилизирам, организирам и да се чувствам много по-добре от моментите когато се заседя прекалено много дни в къщи. Не мисля, че работата ми вреди на външния вид. Напротив!

# 27
  • Мнения: 3 695
Стрес, напрежение, липса на сън, изгърбване, разширени вени Peace

... запек, хемороиди...  Mr. Green

от всичко  hahaha

# 28
# 29
  • Мнения: 2 897
Ако умората на очите от работата с компютър спада към това, значи го посочвам .
Също като недостатък отчитам и фактът, че не ми остава достатъчно време за спорт, но това е поправимо.
Колкото до енергия и ведро настроение, работата и работната атмосфера се грижат за мен в положителна насока.

Общи условия

Активация на акаунт