Използвате ли БИО продукти ?

  • 4 105
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Цената уж е оправдана (2-3 пъти повече от "нормалните" продукти), обаче като всичко в БГ нямаш никаква гаранция дали Био-то наистина е Био  ooooh!
Понеже са скъпи био продуктите, бях чела някъде че най си струва да се купуват био плодове и зеленчуци, както и яйца и млечни/месни продукти. Хляб, шоколад, компот, мармалад и т.н. не е особена разликата, дори и във вкуса.

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Чувала съм, че в София има няколко даже специализирани магазина само за Био продукти. Дано някой да ги знае и сподели !   bouquet


Иля, мила, и аз се интересувам  Hug

# 17
  • Мнения: 425
Чувала съм, че в София има няколко даже специализирани магазина само за Био продукти. Дано някой да ги знае и сподели !   bouquet


Иля, мила, и аз се интересувам  Hug
Заповядайте  Simple Smile http://www.bio-bulgaria.com/

# 18
  • Мнения: 11 747
Не бих купила! Изобщо не им вярвам!

# 19
  • Мнения: 1 117
Био пише на етикета , ама вътре колко са био , или пък начина на отглеждане колко е био Tired Нямам намерение да давам пари за единия надпис само Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 461
Чувала съм, че в София има няколко даже специализирани магазина само за Био продукти. Дано някой да ги знае и сподели !   bouquet


Иля, мила, и аз се интересувам  Hug

От няколко дни гледам един Био магазин на площад Журналист. Мъничък е, но няма как да го пропуснете, целият е в "био" надписи Laughing

# 21
  • Мнения: 459
Чувала съм, че в София има няколко даже специализирани магазина само за Био продукти. Дано някой да ги знае и сподели !   bouquet


Иля, мила, и аз се интересувам  Hug

От няколко дни гледам един Био магазин на площад Журналист. Мъничък е, но няма как да го пропуснете, целият е в "био" надписи Laughing

Това е магазина на фирмата БИО България на Маги Малеева,

Друг подобен магазин има на ъгъла на Парчевич и Христо Бел4ев.

# 22
  • Мнения: 425
Да,това им е сайта http://www.bio-bulgaria.com/.

# 23
  • Мнения: 125
не съм купувала, т.к имам съмнения, че само етикетите са им био. За мен най- добри са домашните продукти, които могат да се намерят по селата, но само от познат човек !По-вкусни са яйцата, зеленчуците, месото, сирене, масло и т.н

# 24
  • Мнения: 6 017
не съм купувала, т.к имам съмнения, че само етикетите са им био. За мен най- добри са домашните продукти
Peace
И у дома не сме купували. Даже не знам, че има такива.

# 25
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Да, купувам Био сирене и Био кисело мляко, производство на фирмата на Маги Малеева, има ги в Пикадили и Била. От зеленчуците купувам био само за детето- краставици и домати на Гимел- има ги в Пикадили, също и био овесени ядки. Основно това са био продуктите, които купувам. От Елемаг също понякога съм купувала интересни неща.

Иначе скоро чух за този магазин на площад Журналист, но още не съм ходила.

# 26
  • Мнения: 4 358


Иначе скоро чух за този магазин на площад Журналист, но още не съм ходила.

Видях че има и козметика, щото тази по аптеките само името и натурална.
Има една тема тук - Проверете своята козметика се казва - оказа че и скъпите кремове и мазила бъкани с гадости #Crazy
Много ми е любопитна тази козметика в магазина на площад Журналист - ще гледам по етикетите не трябва да има Парабени Sick, пък да видим.Едно челвило излиза към 30 лева.

А в линковете който е дала Umbra - пише че повечето хора привърженици на здравословното хранени и на БИО продуктите търсят хляб без мая - какво лошо има в маята някой да знае newsm78

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 21:51 от Бъни

# 27
  • Мнения: 8 242
Не, защото изобщо не вярвам, да са такива..
Да не са гледани в барокамера случайно  Rolling Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 7 798
Ооо момичета, страхотни сте, колко много информация сте споделили, мерси на всички !  newsm51

Веднага ще разгледам и прочета сайтовете, а до площад Журналист обезателно ще отида.  Wink

# 29
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Купувам, особено за детето. Имам доверие, защото всъщност не е никак лесно да вземеш съответните сертификати и има контрол поне тук в Гърция.

Не, защото изобщо не вярвам, да са такива..
Да не са гледани в барокамера случайно  Rolling Eyes

Земята, на която се отглеждат трябва да е "починала" поне три години. Взима се проба и тогава се сади. Първата реколта не получава правото на етикет БИО, чак втората е такава. Не се тори с изкуствени торове. Поради тази причина и добива е по-малък, от там цената по-висока. Това е в най-общи линии.

Общи условия

Активация на акаунт