белтък опал

  • 53 456
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 518
Ходих в друга лаб - сега се връщам. Резултатите се потвърдиха и се оказа, че имам и еритроцити в урината. Лаборантките ми казаха, че според тези резултати трябва да постоя поне 5-6 дни в болница, но лекаря е на друго мнение (вече споделих какъв е проблема за това според мен). Каза, че това може да се дължи на замърсяване на урината, затова утре ще си пусна стерилна урина и тогава ще видим. Притеснявам се, че ако албумина се увеличи ще се наложи да извадят бебето по-рано, а док обича да прави операции, защото така по-барзо приключва раждането, а той няма време да чака естествено раждане.

# 16
  • Мнения: 3 621
il84 моля те отивай в болницата да те видят. Неспадането на краката пък е признакът, че първото изследване не е грешно. Не виждам лентичка - в коя седмица си?

непременно отиди на лекар ,

# 17
  • Мнения: 1 103
Ами доктора най-добре ще прецени .Успех мила  Praynig

# 18
  • Мнения: 4 753
Смени си лекаря.... Знам, че в деветия месец не е хубаво да се сменя лекар, но твоя заради неговите си проблеми с болницата ти създава проблеми и на теб и на бебчето ти...  #Cussing out До кога тия лекари ще се държат като пубертети...  ooooh!

# 19
  • Мнения: 1 523
Това,че изхвъляш белтък с урината не е добре,защото вместо да отива за бебето,отива в тоалетната.(В най-общи линии казано)Може да те приемат в  болница - отделение патологична бременност и без направление.

# 20
  • Мнения: 97
Не е добре, че отоците не спадат- ако беше  само от лимфен застой, който се получава при много бременни, щяха да спадат. Наистина отивай в болница поне да те наблюдават за някой и друг ден. Аз също имам в урината  белтък- лека опал., и отоци, но като си вдигна краката за известно време и спадат, а и кръвното е о.к.

# 21
 Shocked Вие ще ми докарате сърдечен пристъп. Незнаех, че опал означава белтък в урината. Лятото като бях на море се върнах супер подута, лекарката ми се усъмни за албумин, пусна ми изследвания и каза по телефона да и се обадя да и кажа какви са те, за да не се разкарвам подута. Та на изследванията хем пишеше опал хем имаше знак минус. А тук четох че щом пише опал означава че има белтък. Но в лабораторията ми казаха че всичко е наред и аз като звъннах на лекарката казах че знака е отрицателен...Намерих я сега тази тема, защото съм в 38 седмица, подута - ама още от лятото, леко съм вдигнала кръвно тази седмица, и имам малко белтък в урината.  Та се чуда ако тогава съм го имала тоя албумин колко ли е навредил на бебето ми...Чудя се и сега какво да правя, акушерката каза само да почивам, друго не препоръча, даже каза че храните които приемам нямат значение.... Cry

# 22
  • Мнения: 14
здравейте и от мен
вчера бях на изследвания и ми казаха че имам малко количество белтък в урината пише само опал без никакъв знак
сега отивам на повторни изследвания дано всичко да е ок и след обяд на док.стискайте ми палци

# 23
  • София
  • Мнения: 12 554
здравейте и от мен
вчера бях на изследвания и ми казаха че имам малко количество белтък в урината пише само опал без никакъв знак
сега отивам на повторни изследвания дано всичко да е ок и след обяд на док.стискайте ми палци

Щом пише така означава, че има белтък в урината. Така че при лекар веднага!

# 24
  • Мнения: 4 335
Дано всичко е наред и после се похвалиш Praynig

Общи условия

Активация на акаунт