Мами в Италия 80

  • 25 901
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
освен адашка ,май имам и градска?\"овчева русчуклийска\"????пишеше. Hug....ехо.всъщност на моя Русе му хареса повече от София,нищо ,че за 2 дни.А на мен навсякъде в Бг ми е хубаво с приятели.Но няма да си ходим скоро като чакаме бебе,и това лято пропуснахме.Какви красиви дечица виждам на снимките-поздравления на всички.Тоя 7 кръг на Ада-резиденции,гражданство и такива подобни сложни ,с повишена трудност за \"комунзите\" работи(ами те са като от друга планета,така ги иронизирам)И определено имат други времеви измерения,може би наблягат повече на физиката ,от колкото на ползването на компютър.?Или май са се вглъбили и познали  израза-\"времето е в нас и ние сме във времето\" кой знае ?наистина ми е малко абстрактно чувството за хумор,май само аз си разбирам асоziязиите.,ама нищо. Joy
По същество....бях чела в тема 79 ,че някои питаше за бременност как да си осигури личен  лекар? на мен в АSL ми дадоха като \"аssistenza sociale \"до края на термина ми,иначе резиденция още нямам и нямаме право  по закон,но ето че има изключения за бременност,или просто искаха да ми помогнат-при тях нищо никога не е сигурно,но аз така си реших проблема.А анализите са си скъпи.и има логика,хем са против абортите ,хем да те оставят без лекар ако нямаш пари(е,имам, но лекари,колички,дрешки??) ,какво?пак недомислие в законите им,а времето както знаем  за тях е от друго измерение.Стга ирония -това е за бременни без резиденция-АСЛ е решението.И след месец ми пратиха тесера санитаря\". newsm44

# 31
  • Italia
  • Мнения: 4 492
освен адашка ,май имам и градска?\"овчева русчуклийска\"????пишеше. Hug....ехо.всъщност на моя Русе му хареса повече от София,нищо ,че за 2 дни.А на мен навсякъде в Бг ми е хубаво с приятели.Но няма да си ходим скоро като чакаме бебе,и това лято пропуснахме.Какви красиви дечица виждам на снимките-поздравления на всички.Тоя 7 кръг на Ада-резиденции,гражданство и такива подобни сложни ,с повишена трудност за \"комунзите\" работи(ами те са като от друга планета,така ги иронизирам)И определено имат други времеви измерения,може би наблягат повече на физиката ,от колкото на ползването на компютър.?Или май са се вглъбили и познали  израза-\"времето е в нас и ние сме във времето\" кой знае ?наистина ми е малко абстрактно чувството за хумор,май само аз си разбирам асоziязиите.,ама нищо. Joy
По същество....бях чела в тема 79 ,че някои питаше за бременност как да си осигури личен  лекар? на мен в АSL ми дадоха като \"аssistenza sociale \"до края на термина ми,иначе резиденция още нямам и нямаме право  по закон,но ето че има изключения за бременност,или просто искаха да ми помогнат-при тях нищо никога не е сигурно,но аз така си реших проблема.А анализите са си скъпи.и има логика,хем са против абортите ,хем да те оставят без лекар ако нямаш пари(е,имам, но лекари,колички,дрешки??) ,какво?пак недомислие в законите им,а времето както знаем  за тях е от друго измерение.Стга ирония -това е за бременни без резиденция-АСЛ е решението.И след месец ми пратиха тесера санитаря\". newsm44


ЗаЩо не пробваШ да се регистрираШ  Peace

# 32
  • Мнения: 1 100
Макдирок4е, Неее, това е удар под кръста: аз съм запален фетиШист на тема бебеШки кра4ета  Crazy Много сладки, да ти изям аватара Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 3 425
Мкдирок, Честити ви Ходещи Крачета  Heart Eyes 

Миликс, Бенторната   bouquet доста хора по самолетите не си изключват телефоните  Peace

Ох, а така ми се спи в това време....при нас събота и неделя не спря да вали,а от снощи пак вали и не спира  #Crazy

Наоколо съм  Crazy

# 34
  • Мнения: 359
Тифозки виках и аз за Рома ,ама догодина ще да е.
Италина как са децата?Опасен ли е този херпес?
Дуне 2 години не е ли нормално да се чака за гражданство newsm78

ggeriii жено ,незнам дали си истинска или някоя съфорумка се бъзика,но определено ме кефиш.След прочит на жжерииии ми трябва известно време да съм адекватна отново,такъв смях ,смяхя,смях.Освен русчуклийска имам и половин търновска жилка,но за нея нищо не споменавам,т.като буйната ми младост беше прекалено буйна и не ми се ще с някое лично съобщение да ме поканят да се върнем години назад,т.като тигела Надежда,Елит и шкембе чорба на пазара в 5 сутринта ,май не бих го издържала вече.Как да се издъня,сега,че вече от една пияна вишна ми се оплитат краката.Да ти пожелая,лека бременност и като поотрасне дечко ,ако се засечем в Русе можем да пием по една бира,опс ,пияна вишна.


Синьорки как сте ,нещо интересно?
Маке виж сега като си смени Джулията с крака,принуди Дуните да зареже боба с ушите Simple Smile

Последна редакция: вт, 20 май 2008, 15:53 от ov4eva

# 35
  • Мнения: 359
И тук вали от тази сутрин и ме обзел един мързел,надявам се да не стане хроничен.След малко ще ходя да пазарувам и освен всичко друго ще трябва да купя на кучето храна и фронтлайн.Аде,то два стола не можа да опази....,но от мен да мине,да разбере,че съм човек.Предишната седмица ходих в Карефур да понапазарувам и додето си тегля плодовете един човечец до мене взе да издава някакви звуци от сорта на хъхъ,хъъх и да се държи за гърдите.Викам му "Господине ,добре ли сте?Серве куалкоза?",но той само ме гледаше и нещо сочеше количката.Викам ,ай чао,но той толкова диво ме гледаше,че се поспрях все пак.Така де,аз съм товарила моите плодове в неговата количка(почти наполовина пълна)без да разбера,че това не са моите покупки.Ооо, викам ,синьоре да ме скузваш ,малко съм завеяна.
Малььии ,маьлии какъв дъжд

# 36
  • Italia
  • Мнения: 4 492
ДЮн4е,не знаех,4е си такъв фен на бебеШки кра4ета. Wink
НаШата момакра4и усилено и ве4е е нахлузила джапанките в о4акване на морето. Joy

Другарке Пекорова,коя е тая кака на аватара ви? Рекох да не сте вие "ин персона"  Heart Eyes
НеЩо не разбрах оная работа с Джулията,ДЮн и боба с уШите  newsm78

# 37
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Кала,много е пораснал твоя младеж,видях ви на снимките  Heart Eyes  bouquet
ВъобЩе хубава среЩи4ка сте си заформили в Софето,бравус   bouquet

# 38
  • Мнения: 1 100
Уф, тук вали от два дена..много тъпо  Confused Добре, 4е Раи4ка има къЩи4ка в двора, която пренесох под верандата, та играем там Crazy Ина4е ние вкъЩи затворени хи4 не можем да стоим.

Милен4е, кога проходи дреболинка? пък и с джапанки ве4е, сладка  Heart Eyes

Ов4и, боб може, ма пък с уШи, не беее  Mr. Green

За гражданството е нормално да се 4ака доста годинки (от 3 до 5/6 #Crazy), ма става въпрос само за известието, с което те уведомяват дали документите са в ред и дали "paratica"-та ти е задействана Peace

# 39
  • Мнения: 1 545
Макдирокче, честити ходещи краченца на Алето!
Комшийке Овчева, много сте разсеяна по супермаркетите! Я се постегнете малко! Можело е и до инфаркт да докарате човечеца, на когото сте задигнала количката.
Днес много мартенско време тука - 5 минути слънце, 5 - дъжд. Сега се е раздухал един вятър..... Пък аз се канех да пускам пералня с чаршафи  #Cussing out.
Вчера идваха да ми демонстрират един уред-чудо, бил произведен в лаборатириите на Нато  #Crazy,  имал 50 и незнам си колко бреветти и замествал май 18 електроуреда. С две думи - много мощна прахосмукачка, която добра работа би вършила, ама цената й ....... няколко хиляди евро. Как ли пък не! (Овчева, шъ ти се обадят да ти я демонстрират и на теб. Ако не друго, поне някой диван или матрак ще ти изчистят).
Хайде до скоро!
П.с. като споменах чистене, се сетих моя син какъв подигравач е станал - беше ял нещо в стаята си, и имаше сума ти трохи по земята. Скарах му се порядъчно и взех да мета, а той се излегнал на леглото си и ми вика - синьора Иииииида (да поясня, че синьора Ида е жената, която в петък идва да ми чисти къщата  ooooh!)

# 40
  • Мнения: 3 425
Мкдирокова,ако сега ти го покажа с постижка 9мм направоооо все едно гледам друго дете....изведнъж ми се промени представата  Rolling Eyes ...нямам ти имайла!?

Аватара на кака Овчева май е оназ министърка на равноправието(ся се излагам сигурно),която я гъбаркат вече няколко вечери в Стриша  Mr. Green с разни стари провини  Rolling Eyes

Наоколо съмWink

Последна редакция: вт, 20 май 2008, 17:51 от Kaлa

# 41
  • Italia
  • Мнения: 4 492
И тук вали от няколко дена и все едно е ноември  Sick

Аз за гражданството 4аках то4но три години и малко Mr. Green

Алекс4е проходи окон4ателно сама преди една седмица,ина4е от около месец ходеШе,но само ако държи пръста на някой,заЩото я беШе Шубе. Heart Eyes Сега оба4е кра4и та пуШек се дига. Party

Зна4и туй на Ов4ето на аватара е кака ви Мара Карфаня,тъй ли? Thinking
Калинке Малинке Ш'ти пиШа ли4но   Wink

# 42
  • Мнения: 3 425
Да,Мкдирокова,тя е  Peace 
 


# 43
Милена, честити ходещи крачета на Александра ,много са сладки!  Hug

Мара Карфаня  си е закачила Овчева, да се хиля тука по късни доби. Всестранно развита личност, машалла.

Овчева, съжалявам за обира. Тъпотия е, едно време влизаха в нашата вила и си спомням, че татко беше казал " абе, и мистрията да ми откраднат, пак ще ме е яд". Та го разбирам твоя мъж. 

И тук вали непрекъснато,  горката ми леля е платила сума ти пари за екскурзия из цяла Италия и то точно в тази седмица.
Във Венеция дъжд, във Флоренция дъжд.. гадост.

Кала, вземи ми прати на кюто някакви снимки от срещата, че май само аз не съм ги виждала.

# 44
  • Мнения: 5 462
Оооо Лени най сетне се появи ... къде се загуби бе жена ???? Wink Hug
Ами Дани и тя се запиля нанякъде ????Влади пък направо потъна , никой ли не се е чувал с нея ???

Общи условия

Активация на акаунт