Соларна козметика Tannymaxx

  • 9 052
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 800
EnTri , на картинката първото, нали ? Много ми хвалят тази серия на Tannymax.  Flutter

# 16
  • Мнения: 278
да първото,но е за кожа вече със тен или склонна към бързо почерняване! а последното вдясно е за удължаване на тена след солариум и то е ефикасно и приятно на мирис

# 17
  • София
  • Мнения: 7 800
да първото,но е за кожа вече със тен или склонна към бързо почерняване! а последното вдясно е за удължаване на тена след солариум и то е ефикасно и приятно на мирис

Мерси, EnTri !   bouquet

Явно за мен от тази серия са подходящи третото и четвъртото от картинката за все още кожа без тен.

# 18
  • Мнения: 1 224
Аз ходя в Бюти енд спа, но там не съм ги виждала.. Пък и там са им много надути цените.

# 19
  • Мнения: 5 647
Аз ходя в Бюти енд спа, но там не съм ги виждала.. Пък и там са им много надути цените.

Колко струва солариума за 5 мин например?

# 20
  • София
  • Мнения: 7 800
Аз ходя в Бюти енд спа, но там не съм ги виждала.. Пък и там са им много надути цените.

Колко струва солариума за 5 мин например?

Аз в който и салон да отида все е 1 лв. за 1 мин. Явно това е нормалната цена за солариум.  Thinking

# 21
  • Мнения: 5 647
Аз ходя в Бюти енд спа, но там не съм ги виждала.. Пък и там са им много надути цените.

Колко струва солариума за 5 мин например?

Аз в който и салон да отида все е 1 лв. за 1 мин. Явно това е нормалната цена за солариум.  Thinking

Горе-долу е така. Във фитнеса, където ходя е 4.50 лв. за 5 мин.

# 22
  • Мнения: 1 224
Аз ходя в Бюти енд спа, но там не съм ги виждала.. Пък и там са им много надути цените.

Колко струва солариума за 5 мин например?

Аз в който и салон да отида все е 1 лв. за 1 мин. Явно това е нормалната цена за солариум.  Thinking
Толкова е , да. Но пък кремчетата им за еднократна употреба са 7 лв, а тези от 200мл са 70лв. Какъв е смисъла , като ги има за по 20  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 7 800
Аз ходя в Бюти енд спа, но там не съм ги виждала.. Пък и там са им много надути цените.

Колко струва солариума за 5 мин например?

Аз в който и салон да отида все е 1 лв. за 1 мин. Явно това е нормалната цена за солариум.  Thinking
Толкова е , да. Но пък кремчетата им за еднократна употреба са 7 лв, а тези от 200мл са 70лв. Какъв е смисъла , като ги има за по 20  Mr. Green

Аз днес ще проверя цените и в моя салон, знам само цената на серията Gold на Tannymaxx, че беше около 50 лв, но мисля, че те бяха най- скъпите.

# 24
  • Мнения: 3 641
Момичета, ако не сте сигурни дали ще харесате даден продукт има дозички по 4 лв. Hug

# 25
  • Мнения: 332
Виж в други.

По принцип се снабдяват от фирмите, които са им продали солариумите.

В едно соларно студио съм ходила в Пазарджик и от там си взех тая козметика Peace

Къде в Пазарджик?

# 26
  • Мнения: 278
Момичета, ако не сте сигурни дали ще харесате даден продукт има дозички по 4 лв. Hug

и аз това съветвам!преди да закупите някой продукт тествайте го!

# 27
  • Мнения: 3 830
Estellia , ммм страхотно изглеждат и много вкусно  Crazy , нали не са на степени в зависимост от почерняването и могат да се ползват и на кожа без тен все още ?  Thinking

Да, много са добри.
На степени са. Моята кожа е много светла и много лесно изгарям, но като се мажех с тези  продукти, нямах никакви проблеми. Peace


Виж в други.

По принцип се снабдяват от фирмите, които са им продали солариумите.

В едно соларно студио съм ходила в Пазарджик и от там си взех тая козметика Peace

Къде в Пазарджик?

Има един фитнес салон, но и отделна част със солариуми. Намира се на канала.
Министерството ако го знаеш, веднага след него тръгваш наляво. Има голям магазин за фаянс, бани и т.н., веднага след него се намира въпросното соларно студио заедно с фитнеса.
В този фитнес ходех да тренирам и половин час след тренировка, влизах за 5-10 минути на солариум. Жената там ми препоръча тази козметика като много добра. Едната тубичка я купувах за 13 лева Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 7 800
Estellia , ммм страхотно изглеждат и много вкусно  Crazy , нали не са на степени в зависимост от почерняването и могат да се ползват и на кожа без тен все още ?  Thinking

Да, много са добри.
На степени са. Моята кожа е много светла и много лесно изгарям, но като се мажех с тези  продукти, нямах никакви проблеми. Peace



Мерси, Estellia !   bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 5 721
http://www.solariabg.com/index.php?cmd=contacts
от тук може да си ги поръчате Simple Smile
Аз утре ще поръчвам  bowuu Party

Общи условия

Активация на акаунт