анален проблем

  • 33 179
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
 пък моето е травма newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 1 783
Ами не само с това се занимават. Освен това, ти не знаеш точно какво ти е, нали? Ако знаеше, нямаше да търсиш помощ. Хирург ще ти свърши прекрасно работа, ако прецени ще те прати където и при когото е нужно.

# 17
 жена хирург можете ли да ми препоръ4ате,към която да се обърна с моя проблем Rolling Eyes
 кофти е самия преглед
 или добър специалист,без зна4ение пол
  Praynig

# 18
  • Мнения: 730
Коло-проктологията се занимава не само с хемороиди, а принципно с всички заболявания на правото и дебелото черво. Няма нищо срамно в прегледа. Обикновено се прави аноскопия със специален апарат, ако лекарят прецени, че е необходимо, така е в съвременните клиники вече. За София мога да ти препоръчам Юнион клиник, там има и жени лекари. Запиши си час преди това.

http://www.hemoroidi.com/

# 19
Коло-проктологията се занимава не само с хемороиди, а принципно с всички заболявания на правото и дебелото черво. Няма нищо срамно в прегледа. Обикновено се прави аноскопия със специален апарат, ако лекарят прецени, че е необходимо, така е в съвременните клиники вече. За София мога да ти препоръчам Юнион клиник, там има и жени лекари. Запиши си час преди това.

http://www.hemoroidi.com/
  bouquet
 а в токуда сигурно също имат проктолог,хирург.някой ходил ли е там

# 20
 не съм се регистрирала там-нали било с карти,..някой с впе4атления оттам
 много се плаша с толкова статии за болести в интернет Tired

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
много се плаша с толкова статии за болести в интернет Tired

Спри да четеш и отиди на лекар.
И аз да започна да чета из нета, ще си намеря някое заболяване със сигурност  Laughing

# 22
Имам доста голям опит с този вид секс, но за радост до сега съм нямала подобен проблем-и мен ме е боляло но от липса на лубрикант, поза ей такива неща.Според мен спри щом не ти доставя удоволствие-то трябва да е определящото за теб:)))))Мъжът ти ще го преживее

# 23
Мила RONI83,
какво стана ходи ли на лекар за това или ти мина от самосебе си? Аз имам горе долу същия проблем. Искам съвет какво да правя, да ходя ли на лекар?

# 24
  • Мнения: 126
според мен просто си имала някакво разкъсване на ануса и  ще отшуми след време, но остава белег . ако това топче което виждаш не е алено става въпрос за травма.най добре върви на гинеколог и той най добре ще те упъти към какъв специалист да се насочещ.и запомни при банален секс трябва да си максимално отпусната и много добре овлажнена за да не се получат травми използвай рубрика или вазелин

# 25
  • Мнения: 126
правописния речник ме издъни- вместо "банално" анално и вместо "рубрика" е лубрикат

# 26
  • София
  • Мнения: 1 783
Не само речникът, но и календара, иначе не виждам идеята от възкресяването на тази прашасала тема.

Общи условия

Активация на акаунт