Нашествието на Русенските комари започна!

  • 13 230
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 133
Браво на мамината героиня!!!  Hug
Все така леко да понася ваксините!!!  Peace

# 16
  • Мнения: 123
Айде и аз да се запиша,здравейте  bouquetЗа комарите в Русе само съм чувала,наистина ли е толкова зле newsm78

# 17
  • Мнения: 275
Здравейте момичета!
Да се включа и аз - отдавна не съм писала. Някой може ли да ми даде инфо за новата градина под блока на Борците ??? Зайке ти успя ли да запишеш твоите моми там? Разбрах, че там били сборни групи ....
Ние ще се завръщаме в Русе (най-сетне моят любим съпруг пожела да се приберем) и сега търся градина за Йоанка.

# 18
  • Мнения: 219
Здравейте, да ви попитам какво знаете за логопедите в детските градини? Платени или не са.
Благодарности за отговорите.

# 19
  • Мнения: 510
Добър да е денят!!!!  wavey
Как сте в Пристанищния комплекс?  Wink
  phoneuu smile3529 atwork Министъро ще идва, бачкане до дупка

# 20
  • Мнения: 199
Здравейте, да ви попитам какво знаете за логопедите в детските градини? Платени или не са.
Благодарности за отговорите.

Доколкото знам са платени! Поне при нас / в ДГ Здравец/ синът ми посещава логопед 1г, плащахме по 70лв на месец, 2 или 3 пъти седмично, ще те излъжа точно колко. Той логопеда си е външен и и два само в градината, взема детето от групата, обикновено ползваха стаята на мед.сестра. Но пък определено съм доволна.
Успех! 

# 21
  • Мнения: 706
имам една молба,ако някой е намерлдетски очила ,тип маска,вчера ,в района на пам-ка наСвободата и градинките около него ,чешмичи,шадравани и т.н. да драсне едно ЛС ,че сме на път да обявим национален траур Praynig

# 22
# 23
# 24
  • Мнения: 14 133
  phoneuu smile3529 atwork Министъро ще идва, бачкане до дупка
Joy hahaha И ние го чакаме. Постелихме червените килимчета.  bowuu

# 25
  • Мнения: 1 059
Здравейте и от мен. Тази ве4ер и нас ни напдаха комарите явно тази година не се напръскали навреме Sad

# 26
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
тъкмо и аз това щях да кажа, явно са изпуснали точния момент за пръскане, миналата година го бяха улучили и цяло лято спокойствие - кога е било така в Русе

а за градината зад блока на Борците - тя е новичка и много хубава, сега навсякъде ще са сборни групи за през лятото

# 27
  • Русе
  • Мнения: 659
Здравейте и от мен  Hug
По повод комарите - снощи бяхме на едно заведение до Дунава, изядоха ни, но там няма как просто, но и в парка се намират

# 28
  • Мнения: 5 577
 Hug  бении

# 29
  • Мнения: 164
здравейте и от мен.Снощи се разхождахме до късно в центъра и ни изядоха комарите гаранция че са пропуснали да пръскат в района.

Общи условия

Активация на акаунт