първото винаги ли е по-спокойно...?

  • 3 308
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 168
Възможно е, но ако е наистина така, аз ще изперкам newsm53 smile3502 smile3521 newsm36 ukliam1 #Milti, дано второто е по-кротко все пак Praynig

# 16
  • Мнения: 537
Не е вярно.  Naughty Нашата мома е много спокойна, но имаме приятели на които децата са страшни диваци  Mr. Green Едната от които има второ, пак момче и пак същото диване.  Mr. Green Така, че....

# 17
# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Не е вярно   Wink

# 19
  • Мнения: 1 897
Не, не винаги.
Няма зависимост между това кое по ред е детето и неговия темперамент.
По-скоро с второто дете майката е по-спокойна, уверена и търпелива, защото вече веднъж е минала по този път.

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 16:24 от Ulia

# 20
  • Мнения: 2 131
Лелеееее, ако това е вярно, аз се отказвам да имам второ.  Wink Щото ако второто е по-бясно, направо ще се  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Моят син е толкова див, че... Да ми е жив и здрав, това е най-важното!

# 21
  • Мнения: 5 940
Мисля, че е невъзможно второто ми дете, живот и здраве, да е по-диво от Иво.

# 22
  • Мнения: 112
И двете ми деца са спокойни,а ние с таткото не сме......

# 23
  • Мнения: 2 622
Не, не винаги.
Няма зависимост между това кое по ред е детето и неговия темперамент.
Може би дори с второто дете майката е по-спокойна, уверена и търпелива, защото вече веднъж е минала по този път.
именно Peaceвсяко дете се ражда със своя характер и темперамент,независимо кое поред е

# 24
  • Мнения: 24 467
Вярно е горе- долу толкова, колкото и постулатът, че първото е винаги момче, например.  Laughing

Второто и всяко следващо дете обаче расте в специфичната среда на задължително налично поне още едно дете, което няма как да не окаже влияние върху поведението му.

# 25
  • Мнения: 814
При нас е точно обратното. Баткото ни беше много палав и буен(и все още е), а малката ни мома е много по кротка и спокойна от него Peace.  

# 26
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Мисля, че е невъзможно второто ми дете, живот и здраве, да е по-диво от Иво.

И аз така си мислех като забременян с малкия. Wink
Дъщеря ми беше уникално "неспокойна" (да цитирам заглавието) и си мислех, че е невъзможно да ми се роди пак такова дете.
Е, да, ама, не... Simple Smile Малкият, да ми е жив и здрав, е страшно палав и див.

Но пък има вярно в това, че второ дете се гледа по- спокойно от първото. Peace

# 27
  • Разград
  • Мнения: 3 110
И двете ми деца са били послушни,но второто ми е по-спокойно.Дъщеря ми(първото)беше по-нетърпелива,докато синът ми е тежък,спокоен,изчаква,но и двамата са разбрани и не съм имала проблеми с поведението им до този момент.Разбира се,не казвам,че са идеални,но всичко е в рамките на допустимото.
Бащите са им различни(ако това има значение).
И да,вярно съм по-спокойна с второто си дете при отглеждането му.

# 28
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
Алекс беше кротка до 6 месец,а Миро е див още от корема ми  Joy

# 29
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Не е вярно според мен. Почти всички мои познати са обратното.

Общи условия

Активация на акаунт