Признаци за Бременност?

  • 2 650
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 085
Какво ли стана с авторката на темата.Уж днес щеше да каже какъв е резултата а никаква я няма. Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 3 675
Дано авторката се похвали тук с хубава новина, всички чакаме това. Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 542
Дали пък авторката е наясно какво иска!?!? newsm78
bouquetИначе аз трябва бая да почакам ooooh!, чак до 25.
И аз на 25 май ще зная отговора Embarassed

# 18
  • Мнения: 806
Добро Утро на всички,
Благодаря за пожеланията и се извинявам, че не съм се включвала от петък.
За съжалени обаче новината не е позитивна.  Cry  но се надявам да не е така за дълго.  Изглежда, че от голямото желание сама си създавам симптоми.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Жалко,но дано другия път е успешен Peace

# 20
  • Мнения: 119
Въпрос и от мен, надявам се някой да знае нещичко по въпроса, защото аз със сигурност не знам.. През последните 10 дена ми се появиха малки пъпчици по зърната на гърдите (Montgomery tubercles) предимно по лявата гърда, дясната има една почти незабележима точица..По лявата обаче, са поне 6 и са много явни. Възможна ли е появата на тези пъпчици да е свързана с нещо друго освен бременност?? Изпрочетох нет-а, навсякъде беше описано как въпросната поява на тези пъпчици е един от първите признаци за бременност. На мен ми закъснява, 3ти ден, правих си тест 2 дена преди цикъла и беше  EFN През целия месец, от началото на последния ми цикъл, ме боли ту отляво, ту отдясно  Simple Smile , кръста ме боля, какво ли не, но не исках да си и помислям, че може да е бременност, защото тъкмо минаха 3 месеца от операцията ми за (почти) извънматочна бременност(по този въпрос съм писала в други теми)  и трябва да ходя на цветна снимка след въпросния очакван М , който все така не идва.. Няма да има по-голяма радост за мен и съпруга ми  от това да съм бременна, но се притеснявам, че може да не са ми зараснали шевовете на матката и да усложним нещата..

# 21
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Не мога да ти дам инфо по въпроса - не знам  Embarassed
Но ти желая да е бременност  Peace
И не се тревожи - 3 месеца са достатъчен период за теб да се възстановиш  Simple Smile
Успех, и да кажеш какво е станало  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 542
,... защото тъкмо минаха 3 месеца от операцията ми за (почти) извънматочна бременност... но се притеснявам, че може да не са ми зараснали шевовете на матката и да усложним нещата..

При извънматочна бременност не се ли премахва само тръбата!?!? Thinking
Няма логика да е резната матката! Или бъркам!?

# 23
  • Мнения: 119
Vodica, моята бременност не беше в тръбата, а точно на изхода от тръбата и на ръба на матката. Ако е било само с 1 см по надолу, всичко щеше да е наред.Правиха ми лапарскопия, защото вагинално не са успели да видят нищо, толкова високо нагоре.. И е трябвало да срежат матката за да извадят плодния сак..
Минаха 3 месеца вече, но аз все така си се притеснявам, и това закъснение тоя месец не ми помага изобщо..  newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 542
Незнаех, извинявай! Embarassed
Ако си бременна, то в твоя случай би трябвало да родиш със секцио, може би Thinking
Консултирай се с лекаря си, защото ще бъде жалко да се прекъсне тази бременност макар и малко бързичко дошла Sad след операцията.

# 25
  • Мнения: 112
Галионди31 по въпроса за пъпчиците.Според мен изобцо не е сигурен признак, защото при мен са почти постоянни,а бременност естествено нямам SadМоже при някой жени да се появяват при бременност, но при мен си ги има без нея.
Желая ти успех и дано резултата да е такъв, какъвто искаш Hug

# 26
  • Мнения: 3 092
Галионди31 по въпроса за пъпчиците.Според мен изобцо не е сигурен признак, защото при мен са почти постоянни,а бременност естествено нямам SadМоже при някой жени да се появяват при бременност, но при мен си ги има без нея.
да и при мен е така.... иначе не знам нищо повече по въпроса за тях , но и аз от сърце ти пожелавам да си бременна .

# 27
  • Мнения: 119
 xxrriissttiinnaa , Вили Simple Smile
Не знам откъде се появиха така изведнъж тези пъпчици, преди никога не съм ги виждала, дори и в двата случая с неуспешните ми бременности. Мисля си, че все пак може и нищо да не значат,както и при вас. През такъв стрес преминавам в момента, свързан с ежедневни терзания и "дерзания"  #Cussing out замислям се да не би да са се появили от стрес???
А все така ми закъснява.. и нито гърди ме болят нито нищо.. Преди не ме боляха изобщо де, дори и преди цикъл, но след лапароскопията забелязах силно изразен ПМС, с всичките му болежки  #Crazy

# 28
  • Мнения: 3 092
galiondi31 нали знаеш че и отсъствията на признаци могат да са признак . Wink
Мен лично много ме боляха гърдите когато бях бременна и то около датата на цикъл .И сега ме болят много силно , скоро очаквам цикъл , но съм сигурна че не съм бременна , така че ако можеш по малко се вглеждай в признаци и по - спокойно го карай .Знам че е трудно , изпитала съм го вече и за това имаш моето  Hug , макар и виртуално !
А колко време ти закъснява , кога смяташ да правиш тест ....
Хайде че да стискаме палци !  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт