Списък и аптечка за морето

  • 4 067
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 236
Честно казано педито е последния човек,на който мога да разчитам JoyНе си вдига телефона,когато не е на работа,както събота и неделя.Ако нещо се наложи на място ще мисля,все пак и на морето живеят хора и там има лекари. Дано не се налага де....Но просто за такива по-дребни неща ми се иска да съм подготвена,че малко ми е притеснено като за първи път ще сме с малката на море.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 884
Като пристигнете, питай къде има детски лекар. Ние миналата година бяхме с малкия. Вдигна ми лека Т-зачервено гърло. В съседния хотел го прегледа лекаря, изписа ни лекарства и за 2 дни бяхме ОК. Не беше толкова страшно, колкото си го представях Wink В аптеките има основните неща. Внимавай да не пие от водата там . И да знаеш, че като е хладно лесно се настива на мокрия пясък Mr. Green Миналата година ме посъветваха да си взема тази синята здравна книжка  newsm78 така ли се казва. Не знам дали за тази година важи, че сменят законите и изискванията всеки ден Crazy

# 17
  • Мнения: 2 768
Като се сетя и ме напушва на смях  Laughing
Забравих чантата с шишета и мляко на бебето преди 2 години  Mr. Green. Приготвени като в аптека, термос с топла вода, измерени дози с мляко... Усетихме се чак в Бургас, но вече беше станало 20.00ч. Та чак на другия ден в Кушадасъ напазарих от една аптека  Laughing

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 21:40 от eta

# 18
  • Мнения: 2 839
Ета, доста си спестила  Laughing
Ами дезодоранта?
А джапанките на Кристина  Joy Joy

# 19
  • Мнения: 2 768
Охх, аз май много забравям  Embarassed
Джапанките, да,  hahaha ама за дезодоранта хич не се сещам  newsm78

# 20
  • Мнения: 2 839
Помня, че от Кушадасъ купува дезодорант, ама защо и къде си го забравила не помня.
Разкажи сега на аудиторията за джапанките  Laughing

# 21
  • Мнения: 2 768
Ми да е пълен резила....

Голямата ми дъщеря си забрави джапанките на границата в Малко Търново  hahaha Усетихме се в Турската част, когато пак трябваше да слизаме за проверка.
Добре, че зад нас пътуваха DiVA, че да ни събират версиите....  Joy

Общи условия

Активация на акаунт