Как изправяте косите си?

  • 18 207
  • 152
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 695
със сешоар и четка, много рядко с пресата  Peace
и Термичния цимент на Керастаз от който съм много доволна   Party

# 16
  • София
  • Мнения: 7 798
Изправям си я с преса и Термичен цимент, накрая нанасям кристали. Ефекта е уауу до следващото измиване на косата.  Flutter
Я какъв е този Термичен цимент? Сподели, моля, ако може и снимчица  Mr. Green

Термичния Цимент на Керастаз, любим продукт, невероятен.  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 4 733
каква му е любимата цена Laughing и ефекта какъв е ако споделиш ще съм много благодарна Hug

# 18
  • Мнения: 2 388
каква му е любимата цена Laughing и ефекта какъв е ако споделиш ще съм много благодарна Hug
И аз исках да попитам за цена. Simple Smile Иля, като съм и чела мненията не се скъпи за продукти, докато аз не съм склонна да инвестирам големи суми. Simple Smile

# 19
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Уф, в моя салон бачкат само с Лореал, Керaстаз няма, трябва да търся друг салон  ooooh! В златната рибка дали ще го има  Thinking

# 20
  • Мнения: 425
Уф, в моя салон бачкат само с Лореал, Керaстаз няма, трябва да търся друг салон  ooooh! В златната рибка дали ще го има  Thinking
В златна рибка не,но в ягодката го има. Peace

# 21
  • Мнения: 3 695
Керастаз е на Лореал
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=70247&goChar=L
ето го в Ягодка

# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Имах предвид Лореал Профешънъл  Mr. Green Мерси за линковете  Hug
Да, в рибката го няма, проверих  Confused

# 23
  • София
  • Мнения: 7 798
Имах предвид Лореал Профешънъл  Mr. Green Мерси за линковете  Hug
Да, в рибката го няма, проверих  Confused

Да, за съжаление в Рибка нямат вече Керастаз освен специалната грижа-  ампули.  Confused

# 24
  • Мнения: 1 081
Рядко си изправям косата, защото е дълга и къдрава, и ми отнема 2 часа.
Но все пак в редките случаи, когато я изправям ползвам помощта на съпруга ми, или на най-добрата ми приятелка  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 5 468
Ходя при фризьорка в Надежда, която ми духа косата със сешоар и четка за 6 лева. 1 път в седмицата и ме прави хубава Flutter.
Сама няма да мога Naughty.
Ще бъда благодарна на някой, който ми каже за фризьор, който работи в неделя..., защото понякога ми се налага тогава да си оправя косата, а моята не работи в неделя...

# 26
  • Мнения: 2 657
Аз редовно я изправям,косата ми е дълга почти до кръста и от началото ми беше проблем,сега свикнах и съм готова с изправянето за 40 мин...На влажна коса слагам LAKSTYLE на LAKME,съхне и я подхващам с пресата...Накрая слагам яко кристали,а понякога и вакса...Карам 4-5 дни без никакви проблеми/до следващото измиване/ Wink

# 27
  • Мнения: 758
аз след като си измия косата слагам кристали и термозащитен крем на лореал!след това със сешоар и кръгла четка,но така не мога и затова полсе минавам с пресата!след като се изправя косата ми е идеално права,но на другия ден отново се е начупила малко и това много ме дразни!незнам какво да направя за да се задържи поне 2 дена!понякога след изправяне слгам и лак,но пак същата работа! #Cussing out
за изсушаване и изправяне ми отнема около 1 час! Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 7 798
каква му е любимата цена Laughing и ефекта какъв е ако споделиш ще съм много благодарна Hug

Kasidy, ефекта е добре защитена, не изсушена и абсолютно права коса до следващото измиване.  Wink

Цената му е 45- 48 лв.  Peace

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 14:38 от Иля

# 29
  • Мнения: 4 733
Цената му е 45- 48 лв.  Peace
ShockedВъх, верно инвестираш стабилно Laughing. Аз на този етап обаче ще се въздържа май. Няма ли подобен продукт на по-нормална цена бре Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт