Състарени мебели

  • 15 978
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 770
Не мисля, че са зашеметяващи цените, ако въпроса беше към мен.
Нито високи, нито ниски, покриват се един вид с очакванията ми. Стоките са от Далечния Изток, което вероятно е част от обяснението.

Би ли дала пример с нещо ,за да мога и аз да преценя?

# 16
  • София
  • Мнения: 2 952
Би ли дала пример с нещо ,за да мога и аз да преценя?
Честно казано, само на място можеш да прецениш.
Ще пробвам все пак с по-дребните мебели, които мен са ме интересували: 300-500 лева за малки конзолни маси, 150-250 лева за рамки за огледала. Много е подвеждащо така - зависи колко ще ти хареса всяка отделна мебел, а и какво преценява всеки за скъпо или евтино. Аз не жаля пари за определени неща, за други смятам, че не бива да се дават много пари - тоест по всички стандарти съм стисната, трети изобщо не ми влизат в работата  Embarassed

# 17
  • Мнения: 3 770
Да,права си! За конзолна маса не ми се виждат много,зависи все пак колко малка е!  Simple Smile Когато му дойде времето , май ще трябва да се разходя до там?!  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 4 371
Новата ми кухня е в този стил Flutter
Ще ти кажа кой ми я прави с/у един сладолед Mr. Green

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Новата ми кухня е в този стил Flutter
Ще ти кажа кой ми я прави с/у един сладолед Mr. Green

Ужаснице такава!  Heart Eyes
Имаш го  Party

# 20
  • Мнения: 3 770
Новата ми кухня е в този стил Flutter
Ще ти кажа кой ми я прави с/у един сладолед Mr. Green

Ужаснице такава!  Heart Eyes
Имаш го  Party

Може ли аз да се включа с още един сладолед и сироп за гърло?  Joy

# 21
  • Мнения: 5 462
Новата ми кухня е в този стил Flutter
Ще ти кажа кой ми я прави с/у един сладолед Mr. Green
Дуци , а на мен ще кажеш ли кой ти я прави и ако може или снимчица ил линк , сайт ако имат  .... ????Без сладолед  Crossing Arms??? Wink

# 22
  • Мнения: 8 999
Вижте, моля, на какво попаднах най-случайно, защото обърках името на фирмата, която търсех в Гугъл. Даде ми този сайт. А цените направо са - ммммм! Сигурно обаче става дума за десени на ПДЧ, а не на естествено дърво, но за кухня е приемливо.
http://www.banko-mebeli.com/index.php?m=320&prodid=718&product_name=Класик%20250

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Вижте, моля, на какво попаднах най-случайно, защото обърках името на фирмата, която търсех в Гугъл. Даде ми този сайт. А цените направо са - ммммм! Сигурно обаче става дума за десени на ПДЧ, а не на естествено дърво, но за кухня е приемливо.
http://www.banko-mebeli.com/index.php?m=320&prodid=718&product_name=Класик%20250

Погледнах линка ти и открих ето това там, в модулните системи Simple Smile
http://www.banko-mebeli.com/index.php?m=320&category=184& … pc=112&lang=1

# 24
  • Мнения: 156
Погледнах последния линк и да ви кажа на живо не изглеждат толкова добре, колкото на снимката. Да не говорим, че нямат и процент дърво в тях. Ето защо съм влюбена в старите мебели. Те си бяха поне от истинско дърво. Не е много екологично, но поне си имаше вид. Naughty

# 25
  • Мнения: 680
Погледнах последния линк и да ви кажа на живо не изглеждат толкова добре, колкото на снимката. Да не говорим, че нямат и процент дърво в тях. Ето защо съм влюбена в старите мебели. Те си бяха поне от истинско дърво. Не е много екологично, но поне си имаше вид. Naughty
nature,моля те сподели нещо повече?
Къде си ги видяла "на живо".Има ли къде да се погледнат наистина?
На мен страшно ми хареса серията "Ретро". bowuu

# 26
  • Мнения: 5 462
Погледнах последния линк и да ви кажа на живо не изглеждат толкова добре, колкото на снимката. Да не говорим, че нямат и процент дърво в тях. Ето защо съм влюбена в старите мебели. Те си бяха поне от истинско дърво. Не е много екологично, но поне си имаше вид. Naughty
nature,моля те сподели нещо повече?
Къде си ги видяла "на живо".Има ли къде да се погледнат наистина?
На мен страшно ми хареса серията "Ретро". bowuu
Тези от серията ретро ги има в мебелен магазин Явор . Естествено Не са от дърво ..при тези цени няма как да са от масив .

# 27
  • Мнения: 4 371
Моята кухня я прави един младеж, работилиницата му е в Костинброд.
Аз сама си измислих как да изглежда, събрах снимки оттук, оттам и се получи много красиво. Не е от масив, от МДФ е. Той не работи с масив ако не се лъжа. 7 метра е дълга, около 6 хил. лв. ни излезе. Не е напълно готова все още, де.
Сайт няма, снимки също нямам, вчера щях да я снимам, но майстора за парното заключил и отнесъл ключа у тях си, че вътре са му инструментите. Тези дни ще я снимам като ходя и ще пусна тук.

# 28
  • Мнения: 78
И аз се записвам в темата. Това са любимите ми мебели. Кухненската ми маса е от френски състарен дъб, а кухнята е също от дъб, боядисан в зелено. А това е линк от цех в Разлог, където се правят състарени мебели за износ. Мисля, че приемат и индивидуални поръчки.
http://www.hamefa.nl/Showroom/index.html

# 29
  • Мнения: 1 220
 За мен тези кухни са многоо уютни! Гледам ги и почти усещам миризмата на току що изпечен хляб, невероятно усещане! Не ми допадат модерните кухни. 
Дуци и аз се нареждам за координатите на майстора, давам каквото поискаш!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт