Абитуриентски бал 16

  • 21 965
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 475

Много бързо стана нова тема, не очаквах,изненадана съм Simple Smile
Аз пак прекалих със солариума 4 пъти едно след друго ходих по  1,30мин, 2,30 мин,2мин,2мин, на този солариум максимума е 6 мин и сега съм зачервена пак , ама то няма време до бала вече, и сега като направя кола на ръцете-тена ще падне Sad

# 17
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
аз пък, да ви кажа-днес си направих ноктопластика и сега супер ме е страх да пиша по тая клавиатура,пък и си ги направих малко по-дългички и ще ми е по-трудно да ги опазя Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 6 017
Не ме интересува за кого питаш,аз ти казвам къде да провериш "мойто момиче"
*Maybelline* чашата преля. Не си на село, че да го раздаваш така! Съобразявай се поне малко, все пак си само на 18г. Не ти прилича.

# 19
  • Мнения: 1 813
Ох,някой пак не са разбрали за какво иде реч,ми се струва. Една девойка се изцепи "като съм дала толкова пари".....  Stop  За това казах,че не ми е направило впечатление да е дала над 100лв. Освен "толкова пари" за нея да е 50лв, не знам.  Crazy  Просто тя самата така се изрази все едно хиляди левове е пръснала за рокля и обувки. Поне това и беше повода да се разходи с тях и на дискотека,и по улиците,и т.н.  Wink

# 20
  • Мнения: 893
Ох,някой пак не са разбрали за какво иде реч,ми се струва. Една девойка се изцепи "като съм дала толкова пари".....  Stop  За това казах,че не ми е направило впечатление да е дала над 100лв. Освен "толкова пари" за нея да е 50лв, не знам.  Crazy  Просто тя самата така се изрази все едно хиляди левове е пръснала за рокля и обувки. Поне това и беше повода да се разходи с тях и на дискотека,и по улиците,и т.н.  Wink

Съжалявам, че не съм разбрала правилно!
Извинявай за изказването ми в такъв случай!
aDaMaNt^, с "в"!

# 21
  • Мнения: 1 378
хаха мерсиии определено ще го запомня  Embarassed Embarassed Joy

# 22
  • Мнения: 270
Ах'Не за някои хора и 50 лв. са много.Това, че за теб не са не означава, че и за другите не са.Има хора с много по-малки възможности.

# 23
  • Мнения: 4 435
Момичета благодаря на всички,наистина не ми мина през ум да гледам сайтове,защото тука всички си ви имам за доста близки и знам,че винаги ще ми отговорите на такъв въпрос.
Става така,че ВСУ правят изпити и тука в Кърджали,и момчето отишло да види за какво става дума,дали са му конспект,комплекта с документи и т.н. и са му казали,че цената е 121лв,като нали за всичко ще си му дадат квитанции и аз се учудих.Аз като кандидатствах беше към 20лв изпита.И затова ми стана странно.Но явно е защото се провежда тук изпита и идват квестори от Варна и т.н.

# 24
  • Мнения: 1 378
Славче аз също съм от Кърджали бтв  Grinning Grinning
А тука къде с епровеждат тея изпити, понеже аз не съм чувала  Grinning

# 25
  • Мнения: 270
Става така,че ВСУ правят изпити и тука в Кърджали,и момчето отишло да види за какво става дума,дали са му конспект,комплекта с документи и т.н. и са му казали,че цената е 121лв,като нали за всичко ще си му дадат квитанции и аз се учудих.Аз като кандидатствах беше към 20лв изпита.И затова ми стана странно.Но явно е защото се провежда тук изпита и идват квестори от Варна и т.н.

121 лв?Оле-мале! newsm78 newsm12 Какви са тези цени бе хора.Не видяха им се квесторите, не видя им се чудото.Семестъра в Икономическия - Варна е 111 лв. Ама аз съм чувала, че семестрите във ВСУ са много високи.Какво ли се учудвам на 120 лв.?!? Simple Smile

# 26
  • Мнения: 42
здравейте,момичета, малко променям темата, но исках да попитам за съвет, днес ходих на солариум за пореден път и както винаги си бях на 8 минути и не разбрах как стана, но сега всичко ме боли, поизгорях и сега се чудя какво да направя,ако някоя е запозната, моля посъветвайте ме Simple Smile

# 27
  • Мнения: 4 435
aDaMaNt^ опааа....градска,я кажи коя си бе?Къде учиш?Трябва да се знаем,то колко е града......

pav4eto аз съм там,семестъра е 730лв в момента,но това е за моята специалност,цените са различни.

Теди,Лавче,Айсче и на другите дето ме защитиха мерси  Hug  bouquet Heart Eyes.Няма да оставяме тука да ни о*кат темичката хубава.


Ееее, една забавна мома имаше и вие я изгонихте Crossing Arms Много е смешна, сега кой ще ни забавлява? Crossing Arms

Лорън!   Laughing Laughing Laughing Embarassed

 Joy Joy Joy Joy Joy

# 28
# 29
  • Мнения: 379
bo-bo ако си поизгоряла се намажи с Дефламол или някое друго средство за изгаряне и да се надяваме ,че няма да се обелиш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт