Наркотик ли е форума?

  • 7 265
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 200
Не мисля, че форума е наркотик, а по-скоро място за раздумка със сродни души  Grinning

# 16
  • Мнения: 4 242
А някой от "ощетените" мъже не си ли задава въпроса защо става така че жените им "висят" във форумите почти непрекъснато? Дали не им липсва нещо, дали няма какво да ги заинтригува наоколо та си търсят развлечение, инфо или просто приятели тук?

# 17
Здравейте всички! 55
Не мисля че форума е наркотик а много ценно нещо. От както моята съпруга е регистрирана в него не скучае по цял ден и научи много ценни неща.  umnikuu  Много се радвам че съществува такова местенце.    Hands Clap   superuu

# 18
Жената и мене ме излъга най-накрая да се reg-на  в този форум, иначе си седях кротко в 3-4 други. Мисля че всичко с времето си и не е нужно да има семейни проблеми заради това.
Aко на някой форумите дето присъства са му малко -  да си избере от тук -> http://forum.start.bg/

ПП   Има форум дето не можах да се включа, а имах желание. Там все още чета книги и постове и не съм в час : http://www.p-board.com/index.php

# 19
  • Мнения: 966
Zashto da e narkotik, az osVEN TYK Vlizam v oshtee blizo deset mai niakoi ot koito sa na profesionalna tematika s koi da si govoria na profesionalni temi sega kato sam vav vakansia maja razbira ot ximia kolkoto az ot popravka na avtomobili. Viarno imam kolegi koito  mi idvat na gosti ama polovinkite ni kat ne razbirat se sardat. Osven vsi4ko drygo imam nyjda i ot po4ivka i vlizam v tozi mil i priaten forym da se poraztovaria ne vijdam nishto losho v tova. M i za spravka mai moia maj visi pred PC mnooooogo pove4e ot men tii kato e programis i s tova si izkarva xlabia .

pp sly4valo se e i dvamata da zaspim pred PC no tova e dryga tema. Az sam shtastlivka v tova otnoshenie moia maj daje me agitira za kompa kato sialo.

# 20
  • Мнения: 3 569
Така като ми гледаш броя на мненията и периода, за който съм ги натрупал, как мислиш ?! Дали е наркотик този прекрасен форум ?!   Аз определено се пристрастих. Laughing  Laughing  Laughing

# 21
Аз станах почитател на форума след като се натъкнах случайно на едно съобщение от майка, която правеше тестове за бременност и един излизаше+, един-,описваше и други противоречиви симптоми. Друга мама и даде идеята, че такива симптоми са характерни за извънматочна бременност. Жената отишла на лекар и посочила диагнозата, оказа се точна и я оперираха без усложнения и сериозни последствия. Така форумът се оказа буквално спасение за тази жена, понеже извънматочната бременност може да е много опасна и с тежки последици.  bowuu

# 22
  • Мнения: 2 006
Абе, Grinning  и аз да си кажа.Понеже мЪжо много пътува,та си седя доста 4ести4ко и си се кефя, Stuck Out Tongue За мен ли4но е нещо като тревица Grinning Онзи ден нямах нет и повярвайте съм плакала,като малко дете Cry ,защото съм новак и не мога да разбера къде е при4ината Embarassed пък и понау4их доста полезни нещица Stuck Out Tongue

# 23
  • Мнения: 4 212
...v kraina smetka sme xora s ob6ti interesi i mislia 4e tozi"narkotik" e mnogo polezen!!! Sunglasses ...

# 24
  • Мнения: 3 569
Вече знам - наркотик е !

# 25
  • Мнения: 1 807
Цитат на: Future pere
Вече знам - наркотик е !


определено е !

# 26
  • Мнения: 112
Наркотик е, разбира се, но от по-леките /като кафето, цигарите и шоколада/ Simple Smile За разлика от другите силни наркотици той първоначално изисква по-големи дози, които започват все повече да намаляват, но човек си остава пристрастен. Така е, защото намира сродни души и не само в този форум. Тук обаче, пишат неприлично голям брой мами и татковци, пък и обикновени не-родители тъй да се каже, затова е интересно - човек може да научи почти всичко, което не знае. Само че не трябва да се прекалява с форумите.

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Цитат на: Ahil
Кажете ми татковци и с Вас ли е така? Кой какво прави и моята жена все във форума. Ставам сутринта тя пред компа. Връщтам се от работа тя пише за форума. Думам и хаиде мила да си лягаме тя ми рече ти си лягай аз отивам да видя форума. Ако случайно си легне с мен почва да ми разправя кво казала боболента кво направила додо додо и т.н. Имам чувството че живея във виртуален свят. Това някакво модерно заболяване ли е? Има ли лек за това нешто. И вашите ли са така?

От името на нашия татко - така е. И той точно така се оплаква. Ама какво да направим, и аз душа нося... По цял ден съм с 15-месечно човече, което нито говори, нито клюки обсъжда. Върхът на забавлението й е да мушка една играчка в друга или да тика количка-играчка... А във форума си приказвам за 'възрастни' неща с разумни люде, които могат да свържат повече от две срички. Чувствам, че има някаква полза - какво по-добро.

# 28
Мене ми разкатаха тиквата от кво направила тая и другата.
Нормално е хората да си измислят самоличности в интернет.
 А наште лапат муите  а ние го отнасяме.
Сички дето са онлин са пичове и (в ж.р.) само ние не сме.
Кво да правим нали е така ... и така ша продължава.

Аре пии една рикия и стига риване

Кацата пие една и за тебеб

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
Ари Госте - Каца, н'дей рива
както виждаш - пишеш, четеш, някой са искрени, други не са, някой са си самите тях, други не са,........, рисковете на Нет-а  Simple Smile
Поне тук и за сега плюсовете са повече от минусите ( лично мнение )
Довърши ракията, ако си в настроение и .....утре пак  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт