кога се вижда плодът на видеозона

  • 7 662
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 111
Отидох на гинеколог в 5г.с. и плодния сак се виждаше.Дано всичко да е наред при теб! Hug

# 16
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
около 6 г.с. и с двете бременности се видя плодния сак
дано всичко е наред при тебе  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 524
Zdravei marinchence,moiata bremennost ia otkriha v 3 gestacionna sedmica,kato na men testovete mi pokazvaha otricatelen,a plodnia sak edva se vijda6e,taka 4e moje bi togava se vijda za parvi pat

 newsm78

толкова рано - невъзможно според мен.

# 18
  • Мнения: 4 496
Аз ходих в 5 г.с., не се видя нищо. Докторът каза, че няма бременност и да отида пак след една седмица. Е, отидох. И както преди това нямаше бременност- видяхме тупкащо сърчице!
Стискам ти палци! Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 1 946
Ходих на 41 ден от началото от последния МЦ. Видя се плодно сакче.
Направи си кръвен тест и така ще е сигурно има ли или не бременност.
Дано не е извънматочна. Дано всичко е наред.  Praynig

# 20
  • Мнения: 342
Моята бременност беше установена на 30-ят ден от началото на последният МЦ, или  на 2-ят ден от закъснението.
Стискам ти палци всичко да е наред.

# 21
  • Мнения: 1 428
Стискам палци.

# 22
  • Мнения: 3 621
Дано да не се вижда заради кистата, много ме страх, а започнах да свиквам с мисълта, че ще си имам бебче и искам наистина да е така.  Confused

кистата наистина може да пречи , пожелавам ти всичко да е наред и скоро да се похвалиш   bouquet

# 23
  • Мнения: 391
Zdravei marinchence,moiata bremennost ia otkriha v 3 gestacionna sedmica,kato na men testovete mi pokazvaha otricatelen,a plodnia sak edva se vijda6e,taka 4e moje bi togava se vijda za parvi pat

 newsm78

толкова рано - невъзможно според мен.

А пък на мен в 4та. Всеки втори ден правех кръвни ичследвания и бета HCG-то ми се качваше мн бавно и недостатъчно според доктора. Отидох и той го видя в 4та седмица. А може би зависи и от типа апарати...този, на който ме гледа беше като командно табло; имаше поне 3 екрана и незнам колко клавиатури и дистанционни. #Crazy

# 24
  • Мнения: 728
Аз ходих за първи път в 5-та седмица, виждаше се околоплоден сак и ембрион.

# 25
  • Мнения: 163
Да ви кажа вече нямам търпение да отида пак, но искам да изчакам, за да не ми кажат пак, че нищо не виждат Praynig А иначе ми се спи постоянно и гърдите ми ще се пръснат ( е и не ми идва де). Сигурно на някой от вас им е смешно, че толкова се притеснявам ама като ми за първи път и си нямам идея кое е нормално и кое не Confused
Много благодаря за отговорите, много сте мили   bouquet

# 26
  • Мнения: 697
Аз на твое място до сега щях да съм си пуснала поне два ЧХГ теста  smile3503

# 27
  • София
  • Мнения: 17 592
Би следвало да се вижда. През ранната бременност се гледа с вагиналната "приставка" / накрайник.

# 28
  • Мнения: 9 973
15-20 дни след цикъла,който липсва

# 29
  • Мнения: 827
Калина я видях в 5-6г.с.  след 3 дни закъснение, но все пак с уговорката, че все още е рано да се каже със сигурност, но че има там една точица, дето... Hug

Общи условия

Активация на акаунт