Джуниър меню

  • 5 938
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 197
Аз не съм от майките, които са ползвали кухня, но ми е тъжно, че има майки, които трябва да се съобразят финансово и да се вместят в определен бюджет и затова ползват детска кухня. Сега наистина осъзнавам, че съм спестила на детето си некачествено и непълноценно хранене.
Не съм съгласна с горното. Аз съм ползвала държавна кухня и съм изключително доволна от храната. Не съм забелязала да е стара, непълноценна и въобще нямам забележки. Единствения недостатък за мен бяха честите кисели, които дъщеря ми така и не прояде, но пък останалата храна си я ядеше с удоволствие. Не че тя е критерий, защото май няма нещо което да не яде, а яде много. Аз лично никога не съм готвила специално за нея и не мисля, че приготвената от мен храна ще бъде по-добра и по-пълноценна от тази в кухнята. Факт е, че съм забравяла отворено пюре на Хип и след 4 дена на него му няма нищо - нали се сещате за какви консерванти говорим. Така че аз съм доволна от обикновената държавна кухня и независимо от финансовото ми положение мисля да си я ползвам.

# 16
  • Мнения: 953
Аз не съм от майките, които са ползвали кухня, но ми е тъжно, че има майки, които трябва да се съобразят финансово и да се вместят в определен бюджет и затова ползват детска кухня. Сега наистина осъзнавам, че съм спестила на детето си некачествено и непълноценно хранене.
Не съм съгласна с горното. Аз съм ползвала държавна кухня и съм изключително доволна от храната. Не съм забелязала да е стара, непълноценна и въобще нямам забележки. Единствения недостатък за мен бяха честите кисели, които дъщеря ми така и не прояде, но пък останалата храна си я ядеше с удоволствие. Не че тя е критерий, защото май няма нещо което да не яде, а яде много. Аз лично никога не съм готвила специално за нея и не мисля, че приготвената от мен храна ще бъде по-добра и по-пълноценна от тази в кухнята. Факт е, че съм забравяла отворено пюре на Хип и след 4 дена на него му няма нищо - нали се сещате за какви консерванти говорим. Така че аз съм доволна от обикновената държавна кухня и независимо от финансовото ми положение мисля да си я ползвам.

Аз също ползвам държавна кухня и съм страшно доволна - много вкусно и хубаво готвят, само като недостатък единствено намирам че не предлагат никаква риба.

# 17
  • Earth
  • Мнения: 1 952
jas.min -много неприятно  Close Twisted Evil
Обърни се към федерацията на потребителите  Thinking

Аз не съм от майките, които са ползвали кухня, но ми е тъжно, че има майки, които трябва да се съобразят финансово и да се вместят в определен бюджет и затова ползват детска кухня. Сега наистина осъзнавам, че съм спестила на детето си некачествено и непълноценно хранене.

Защо мислиш, че въпроса е само финансов ?  newsm78
Аз също взимам от детска кухня, ( частна или държавна - няма значение. стига само да е качествено и вкусно ) поради много причини и нито една финансова  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 684
jas.min -много неприятно  Close Twisted Evil
Обърни се към федерацията на потребителите  Thinking
Мислех си да се обърна към някаква институция, но нито знаех към каква, нито вярвам, че ще има смисъл, а и май не ми се занимава с тромави процедури...  Embarassed Като начало им пуснах един мейл, пък да видим ще отговорят ли нещо в своя защита.

# 19
  • Мнения: 3 929
jas.min -много неприятно  Close Twisted Evil
Обърни се към федерацията на потребителите  Thinking

Аз не съм от майките, които са ползвали кухня, но ми е тъжно, че има майки, които трябва да се съобразят финансово и да се вместят в определен бюджет и затова ползват детска кухня. Сега наистина осъзнавам, че съм спестила на детето си некачествено и непълноценно хранене.

Защо мислиш, че въпроса е само финансов ?  newsm78
Аз също взимам от детска кухня, ( частна или държавна - няма значение. стига само да е качествено и вкусно ) поради много причини и нито една финансова  Mr. Green

Просто така си мислех. Не се заяждам с никого. Етърва ми вземаше храна от кухня и, честно казано, беше си буламач. Съдя по поста на авторката за качеството на детската кухня, но очевидно това е изключение - мамите, ползващи такава кухня ще кажат.

# 20
  • Мнения: 770
И ние сме на държавна кухня и съм доволна, като за 20 лв на месец е ок. На децата им харесва яденета, което е най-важното Peace

# 21
  • Мнения: 1 516
Мдааааа, ползването на детска кухня няма нищо общо с финансовото положение. За мен е бързо , лесно и много вкусно. Кухнята не е социална помощ , а улеснение за родителите. Имало я е и надявам се да я има още дълго !

Яс, аз направо бих вдигнала скандал по телефона  ooooh!! Такава съм си, такъв скандал щях да им заформя, че да ме запомнят за дълго! Недоумявам само как мислят да я карат в бизнеса  newsm78 На какво въобще разчитат, защото явно не е на доволните клиенти  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 1 217
Ние сме на държавната за 20 лв на месец и съм супер доволна! Peace

и ние така,до сега нямам отказана манджа. Peace

# 23
  • Мнения: 2 274
Хммммм, вчера говорих с една позната, в чиито търговски обект доставят Джуниър и тя ми каза, че уж сменили готвачката и сигурно храната щяла да се подобри! Май, май е в голяма заблуда, милата!

# 24
  • Мнения: 1 701
Миналото лято взимах храна от Джуниър меню, когато ДК почиваха и бях доста доволна - повече, отколкото от ДК.
Сега не знам... може да са се променили нещата, щом казваш...  Thinking
Ако, обаче, другата кухня, от която си доволна и на която не искаш да правиш реклама, е Ози - не, благодаря!  Sick Като се започне от съдържанието, бъкано с брашна и нишестета, та до гадните им термо-чашки с плитки капачета, заради които половината манджа си я нося в пликче...  ooooh!

# 25
  • Мнения: 2 818
В нашата градинка, когато дъщеря ми беше по-малка се бяха събрали 5 мами и всяка готвеше за всички един път в седмицата. Виждаше ми се много добра система, а ако се съберат и повече майки още по-лесно. Така знаеш, че храната е наистина качествена и знаеш кой я е готвил.

# 26
  • Мнения: 684
Яс, аз направо бих вдигнала скандал по телефона  ooooh!! Такава съм си, такъв скандал щях да им заформя, че да ме запомнят за дълго!
Аз пък (УВИ!) не съм такава - не мога да се скарам на някого дори, когато съм бясна. И само се нервя, а не мога да си го изкарам на виновника  Rolling Eyes Ако случайно опитам, накрая се чувствам едва ли не аз виновна, че си търся правата или че съм посмяла да се оплача. Така, че пуснах мейл, защото е по-безлично за мен и по-лесно ще си кажа какво точно не е наред.
Ако, обаче, другата кухня, от която си доволна и на която не искаш да правиш реклама, е Ози - не, благодаря!  Sick Като се започне от съдържанието, бъкано с брашна и нишестета, та до гадните им термо-чашки с плитки капачета, заради които половината манджа си я нося в пликче...  ooooh!
Мииии... за нея иде реч. Десетина дни са ни носили и въпреки прецизната инспекция (само дето микроскоп не вадя  Mr. Green) не съм забелязала да слагат брашно - няма консистенция на каша (т.е. сгъстена с брашно/нишесте течност), а има толкова зеленчуци. Освен ако имаш предвид десертите де - те са май предимно нишестени кремчета, което не ми допада, но все пак ми е по-лесно да направя десерт (ако щеш и суров плод), отколкото да готвя супа и основно. А за капачките - отначалото ми изглеждаха много съмнителни и очаквах да има проблем, но за щастие досега не е имало, докато стегнатите капачки на джуниър такава сила изискват да ги отвориш, че половината е разлято. Явно си е и до късмет!  Thinking
Възможно е и от миналата година, когато си взимала, Джуниър да са влошили качеството, а Ози да са го подобрили Wink 

# 27
  • София
  • Мнения: 2 296
Мдааааа, ползването на детска кухня няма нищо общо с финансовото положение. За мен е бързо , лесно и много вкусно. Кухнята не е социална помощ , а улеснение за родителите. Имало я е и надявам се да я има още дълго !
И аз съм на това мнение Peace

# 28
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
jas.min, а защо взимаш от тази кухня храна за детето си?! Rolling Eyes
Аз никога не бих взела от нея. И определено нямаше да се размине само с пращане на имейли, все пак даваш пари и се отнася до детето ти.
Но във всички случаи бих сменила кухнята, вместо да се оплаквам във форума.  bouquet

# 29
  • Мнения: 2 818
Мамамарина, ти стигна ли поне до третото изречение в първия пост?

Общи условия

Активация на акаунт