.....трудно изчистваща се спирала!???

  • 2 844
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 442
Аз използвам гел за измиване с Алое на Орифлейм  Peace Нямам никави проблеми. Peace

# 16
  • Мнения: 2 172
Вода и сапун  Mr. Green Ползвам само това,не съм имала проблем с почистването на спирала,въпреки,че слагам "n" на брой пластове  Crazy

# 17
  • Мнения: 630
По принцип с тоалетното мляко, но понякога с измиващия гел, става много по- лесно.

# 18
  • Мнения: 681
Лелееее а аз си мислех че повредата е само в моя телевизор! Толкова хвалби чух и с такова желание си я взех тая спирала и... Сложих я веднъж и после пробвах 5-6 различни мазила за махане,дори и професионални такива.Изпадаха ми сумати мигли и се махна чак след 2 часа киснене във банята. Не повторих и така си стои. Много ме е яд!!!

# 19
  • Мнения: 957
Кърпичките на пом пон вършат доста добра работа. Пробвай и малко да ги "киснеш" миглите преди да почнеш да търкаш.

# 20
  • Мнения: 1 475
Лелееее а аз си мислех че повредата е само в моя телевизор! Толкова хвалби чух и с такова желание си я взех тая спирала и... Сложих я веднъж и после пробвах 5-6 различни мазила за махане,дори и професионални такива.Изпадаха ми сумати мигли и се махна чак след 2 часа киснене във банята. Не повторих и така си стои. Много ме е яд!!!

За тази моята ли говориш, че си имаш проблеми и ти с нея -Lash Architect  с частиците на Loreal
На пък иначе създава невероятен ефект, признай Wink

# 21
И аз си купих същата на Лореал и въобще не съм доволна. Първо е супер суха, все едно е на свършване, отидох и я смених, защото си мислех, че е изсъхнала, другата пак беше такава, с трайност до 2011г., значи по принцип са си такива, ползвала съм почти всички на тази марка за пръв път попадам на такова нещо. Измивам я с измиващ гел на Гарние и после с тоал. мляко пак на Гарние, изглежда измита, но на сутринта имам черно около очите, пак го махам с тоал. мляко и така се оправям. Да не говорим, че цял ден ако си на вън, на вечерта ти се отбелязва черно на горния клепач, въобще не съм доволна, нито от ефекта.

# 22
  • Мнения: 17 546
Прочетете тук.
Имам такава ръкавичка, която си купих, защото съм с лещи и повечето тоалетни млека лютят на очите ми. Доволна съм сваля спиралата само с вода без проблем.

# 23
  • Мнения: 224
Да се присъединя и аз към темата. Днес си купих тази спирала (Lash Architect Carbon Gloss) - ефектът е приличен, макар спиралата наистина да седи малко сухо. Но ей Богу, няма сваляне!!! Не бях виждала такова чудо, а дори не е водоустойчива. То не беше тоалетно мляко, не беше гел. Ужас. Едвам си измих очите. Аз съм свикнала предимно с вода да свалям основното количество спирала, а с тази е някакъв кошмар. Какъв лосион бихте ми препоръчали, момичета? За сваляне на водоустойчив грим или? Предварително благодаря Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 475
Да се присъединя и аз към темата. Днес си купих тази спирала (Lash Architect Carbon Gloss) - ефектът е приличен, макар спиралата наистина да седи малко сухо. Но ей Богу, няма сваляне!!! Не бях виждала такова чудо, а дори не е водоустойчива. То не беше тоалетно мляко, не беше гел. Ужас. Едвам си измих очите. Аз съм свикнала предимно с вода да свалям основното количество спирала, а с тази е някакъв кошмар. Какъв лосион бихте ми препоръчали, момичета? За сваляне на водоустойчив грим или? Предварително благодаря Simple Smile

Мога да ти кажа, че аз ползвах какво ли не за сваляне на тази спирала, няма махане, винаги остава по нещо и сутрин бях почти, като вампир с черни частици под очите! Решението е само едно, купи си друга, аз така направих!!!

# 25
  • Мнения: 957
Ох иначе ти прави страхотни миглите.. ами аз си я свалям със бебешки шампоан докато се къпя Simple Smile

# 26
  • Там където съм обичана
  • Мнения: 48
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=22516&goChar=C
От както го ползвам това лосионче на Шанел почиствам грима от очите си с 2 движения!!! Много,много съм доволна и го препоръчавам!
Ако ползваш и спиралата на Шанел нормално е с този лосион да си я махаш с две движения.Аз си махам спиралата само с вода.Спиралата ми е Шанел.Но между другото продуктите на Шанела са много добри,така че напълно съм съгласна с теб.

# 27
  • Мнения: 224

Мога да ти кажа, че аз ползвах какво ли не за сваляне на тази спирала, няма махане, винаги остава по нещо и сутрин бях почти, като вампир с черни частици под очите! Решението е само едно, купи си друга, аз така направих!!!
[/quote]


Не става ли с някакъв лосион за водоустойчив грим? Sad Аз толкова й се канех на тая спирала, а сега какво се оказва... пък и 20 лв. на вятъра също не ми се хвърлят.

# 28
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Препоръчайте някакъв лосион за очи, за почистване на спирала на Loreal Lash architect- най-новата, която е с някакви частици - ей за бога ми няма изтриване това нещо, хем ползвам лосион специално за почистване на грим около очите, нито лосиона нито водата помагат, само размазват! Видяла съм се в чудо, защото все ставам като вампир, направо си протърквам кожата около очите,докато поне малко я почистя,  пък  иначе спирала наистина е супер, създава невероятен ефект, но пустото му...не се чисти! Досега такъв проблем със  почистването на  спирали, хем и другите са били водоустойчиви ,не съм имала!

Ооо, луда станах и аз с тази същата.

Надписите върху спиралата с цикламено ли са ти? Тези с цикламените надписи не се мият с абсолютно нищо. Иначе другата си е ОК, измива се.

# 29
  • Мнения: 1 475

Ооо, луда станах и аз с тази същата.

Надписите върху спиралата с цикламено ли са ти? Тези с цикламените надписи не се мият с абсолютно нищо. Иначе другата си е ОК, измива се.
[/quote]


Да същата с цикламените надписи е, аз отдавна вече я изхвърлих!! Flutter

Общи условия

Активация на акаунт