Искам НОРМАЛЕН човек до себе си!

  • 9 091
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 336
Не искам да ви разбивам илюзиите, но този Нормалния мъж, дето го търсите по скоро се зове - ненормален. Защото в днешно време всичките изпълнения на ЕРД-тата се възприемат като нормални.  ooooh!

# 16
  • Мнения: 49

 Да се запиша и аз в списъка на чакащите що годе нормален партньор! Praynig
 Някой който да ме разсмива,но и да мога да разчитам на него.Да виждам,че се интересува от  мен-ами това е в общи линии.Нима е много?!
 Опасявам се,че симпатягите повечето са в чужбина..Не знам защо.

# 17
  • Мнения: 911



Ох, как искам най-сетне да ми е скучно с някой  Tired

 Wink И на мен, Бърди, и на мен! Hug

и аз така!!!!!! ама да си умирам от скука!!!!!!!  Praynig
аман от екстремни емоции!

амнайсе пъти съм го писала из форума - НЯМА за всички! Няма като бройка - не "нормален", "свестен" или пък да изнаглеем и допълнителни екстри някакви да искаме. Просто няма.

Примирете се и така по-леко се живее.
Пък ако вземе, че се яви, никоя от тук списващите няма да го върне! И крем-карамел ще му направи и чехлите ще му носи - той само да дойде!

Ама...я дойде, я не...

# 18
  • Мнения: 2 723
И крем-карамел ще му направи и чехлите ще му носи - той само да дойде!

Крем карамел може и да му правя, чехлите обаче не Naughty
Но мога да се съглася да си вземем куче и да го научим да тича с чехли в уста Whistling

# 19
  • Мнения: 277
ми правете ми крем карамел, и  чехлите му носете!
после да не се чудите що е избягал!
...
от собствени наблюдения съм забелязала,че колкото повече номера им спретваш на мъжете те повече те уважават.
а сега един виц за един съпруг,който по широките разбирания е нормален.
имал той млада съпруга,скоро се били оженили.
той по цял ден на работа да изкарва повече пари ,а тя в къщи домакинства.
и тя се стараела много .като се хванала мила,търкала,подовете,стените,прозорците....боядисвала.сготвила 3 яденета,и...
най-сетне се прибира съпругът й.
о,радост!
тича тя,носи му чехлите, коленичи ,масата наредила ,свещи запалила...
а той влиза,оставя си чантата и ПОГЛЕДНАЛ.
-КОЛКО Е ЧИСТО ТУК!-възкликнал той,погледнал я,а тя ...цялата в паяжини,с окъсано пеньоарче,
-Чак няма къде да се изплюе човек!-и се изплюл на косата й...

# 20
  • София
  • Мнения: 4 493
И какво разбирате скъпи дами под "свестен, нормален мъж"?  Thinking
Ето няколко нещица - минимума - необходим за едни мъж за да направи една жена щастлива: ТОЙ трябва да е:
Приятел
Партньор
Любовник
Брат
Баща
Учител
Готвач
Шофьор
Механик
Електрикаджия
Стилист
Секс терапевт
Психолог
Психиатър
Добър баща
Добре организиран
Чист
Атлетичен
Впечатляващ
Впечатлителен
Амбициозен
Силен
Креативен
Смел
Способен
Решителен
Интелигентен
Интересен
Търпелив
Страстен
Възпитан
Сладък
Храбър
Обаятелен
Поддържащ
Толерантен
Разбиращ
Да обича да пазарува
Да не създава проблеми
Да не зяпа други жени
Да е много богат
Да не забравя важни дати (рожденни дни, годишнини)
Да не е ревнив
Да приема семейството й
Да е влюбен в нея!
 bowuu  bowuu bowuu
Момичета допълвайте

# 21
  • Мнения: 623
Е само това ли?  Thinking newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 4 493
Ами  Embarassed това така на бързо написано , НО момичетата ще допълнят списъка с "минимума"

# 23
  • Мнения: 660
Не видях "красив".
Аз лично не държа..ама хич. Стига да е не просто либовник, а много добър либовник. Аматьори вече не!

# 24
  • Мнения: 2 336
Диони, да, мисля, че това, което си написала е НОРМАЛЕН мъж.  Peace  Joy
На всичко по един такъв, бързо... И на Дани (ако иска).  hahaha

# 25
  • Мнения: 623
На всичко по един такъв, бързо... И на Дани (ако иска).  hahaha
Тц, не искам, благодаря

# 26
  • Мнения: 408
И аз не искам такъв мъж, ама виж от жена с такива качества( или поне подобни), не бих се отказал.  Wink
Ами да , щом като жените търсят такива мъже, защо и мъжете, да не търсят такива жени?  Party
Или поне, като търсиш, имай предвид и какво предлагаш.  Outta Joint

Последна редакция: сб, 17 май 2008, 12:58 от inkel

# 27
  • Мнения: 623
И аз не искам такъв мъж, ама виж от жена с такива качества( или поне подобни), не бих се отказал.  Wink
Ами да , щом като жените търсят такива мъже, защо и мъжете, да не търсят такива жени?  Party

Така де...е, има някои неща, които автоматично отпадат...например:
Брат
Баща
Добър баща
Шофьор - нЕма начин просто  Mr. Green

А и още нещо...нямам нищо против да зяпа по други жени  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 336
ИИИиииииииии, ама много сте категорични и двамата.  Crossing Arms Как отговаряте без дори да се замислите...
На мен пък ми е ясно, че всички зяпат другите жени. Нямам против, когато става въпрос само за зяпане. То и аз се заглеждам по хубава жена, пък какво остава за един нормален (или ненормален мъж).

# 29
  • Мнения: 903
Диони, не ти е лош списъкът момиче, браво! Hands Clap

Верно, пропуснала си хубостта, ма то и аз не държа прекалено много на нея... Имах си един "Чарли Шийн" на главата...., но освен в рамка да си го бях сложила - ей тъй само да го гледам...- за друго не ставаше...  Та мерсаж, чак от такива големи красавци немам нужда повеке Joy Joy ...  Ама все пак е хубо, кат го видя да не се стряскам де... Shocked hahaha hahaha

Та значи може и да не е много хубав, ама искам /в допълнение на списъка/ така да ми действа, че като го погледна и очилата ми да се запотяват от страст...    Wink  Wink  Wink Ооооо, да!!!  /Тъй де, впрочем нося очила макар и само при четене, писане и гледане на ТВ/ Joy ... Та и в момента очилата ми почнаха да се изпотяват, щото ми се мържолей един образ в съзнанието... Heart Eyes Embarassed ... ма айде, спирам вече, щото взех да излизам от темата и да залитам идейно към другата - за знойните батковци Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт