БЕБЕТА ЮНИ 37 :-)

  • 13 937
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 616


 newsm44 smile3525
Честити бебета на Кака Мая!!!

Ех, колко чакахме следващо бебе, а  ето сега - две навенъж!!!
Пожелавам й много бързо да се оправя и да се прибират в къщи с двете юначета, които толкова време издържаха в корема на мама!!!


Последна редакция: пт, 16 май 2008, 18:06 от offioly

# 16
  • Мнения: 13
ЧЕСТИТО НА КАКА МАЯ ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!!!

# 17
  • Мнения: 176
Запис само че нямам време  Peace

Най-хубавата тема ще е това, с такова начало! Дано кака Мая да се прибере скоро вкъщи и да се включи с бебешки новини  Heart Eyes Hug

# 18
  • Мнения: 506
ЧЕСТИТО НА КАКА МАЯ !
Да са живи и здрави сладките мушмуроци (големи бебчета), браво на нея.

# 19
  • София
  • Мнения: 779
Честито на кака Мая, двете бебчета да и носят само радост

Ей, направо е героиня, две бебчета и то толкова големи smile3525 smile3501

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 83
Честито на Кака Мая! newsm51

# 21
  • Мнения: 318
Честито на кака Мая,да са и живи и здрави бебоците и много,много да я радват!!!
Ох много се вълнувам и ние почнахме с бебоците,скоро и нашето списъче ще се попълни с бебенца  Hug

# 22
  • Мнения: 67
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА КАКА МАЯ ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА РАДВАТ МАМА И ТАТИ   Laughing

# 23
  • Мнения: 3 743
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН НА КАКА МАЯ!

Тя е героиня  bouquet. Успя да ги направи хора, тези две малки съкровища. Оттук нататък да й бъдат само повод за радости и гордост Hug

# 24
  • Мнения: 13
ЧЕСТИТО НА КАКА МАЯ!!! ДА СА И ЖИВИ И ЗДРАВИ АЛЕКСАНДЪР И АНТОНИЯ!!! ТЯ Е НАШАТА МАМА - ГЕРОЙ!!! БРАВО!!!

Много ме развълнува тази новина newsm44 newsm68 newsm04

# 25
  • Мнения: 15
Запис и от мен за новата тема!

Наистина страхотно начало.Кака Мая е героиня Hug!!!

katentze, като се прибере приятеля ми ще го питам за доктора и ще ти пиша Peace

mimchence това лято хубаво се попечи на слънчице и ще видиш,че белите петънца ще изчезнат Peace

# 26
  • Мнения: 24
Аз така се развълнувах от новината ,че забравих да пиша,4е днес ходих да си взема вси4ки изследвания за родилния и се оказа 4е док е забравил да ми даде някаква карта или направление ,не знам то4но какво.И каза като ида на 4 юни ще ми го даде.мамите които ве4е са си взели документите за родилния биха ли ми писали какви са то4но тези документи освен изследвания,4е моя док ако не го подсетя все забравя..

# 27
  • Мнения: 3 743
Пантерката, на мен ми дадоха обменна карта /която проследява бременността ти/ и направление за хоспитализация 2 броя /прилича на направлението за специалист/. Други документи не са ми давали и казаха, че няма да ми трябват, освен личната карта разбира се.  Peace

# 28
  • Мнения: 15
4естито на Кака Мая   bouquet  newsm44,и на цялото им семейство ,да са им живи и здрави рожбите....Много да ги радват
Хайде моми4ета запо4на се  newsm44 newsm44

# 29
  • Мнения: 657
Честити бебчета на кака Мая! Да са живи и здрави, да папкат много и да радват мама и тати!


Е, това е най-хубавата новина! Нашта кака Мая наистина е героиня, поздравления! Чакаме с нетърпение подробности и снимки на бебоците!  newsm04

Общи условия

Активация на акаунт