свекито

  • 6 303
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 144
Здравейте,гласувала съм с първа опция,не се виждаме често-по 1 път на 1-2 месеца.Винаги ще намери за какво да се хване,постоянно се бърка и дава акъл и като и кажа че не искам така както тя е казала само ме дебне да изляза и..........нали се сещате да е на нейното.Винаги съм се старала да се държа добре,да не противореча но няма управия.Още по време на бременността ми даваше акъл и ми казваше по нейно време как било,и след като се роди бебо се започна-разсърди се че не го е изкъпала тя първо Crossing Arms а и като отидох да ми свалят конците трябваше да и го оставим само за 2 часа,естествено преди това си го бях нахранила, сменила всичко както му е редът и като се върнахме ми заяви,че му дала останалата кърма която бях изцедила,защото я било страх да не ми свърши както било станало с нея #Crazy има още много да разказвам,че няма да ми стигне цял ден.Може да се влкюча пак по-късно.  bouquet

# 16
  • софия
  • Мнения: 2 140
Горе-долу гласувах.Виждам я през месец-месец и половина,така,че нито мога да я заобичам,за да не мога без нея.Нито пък я мразя,защото не се виждаме,та да се намразим.

# 17
  • Мнения: 1 233
Аси сега съм свела контактите с нея до минимум и се разбираме горе-долу Tired

# 18
  • Мнения: 78
гласувах с горе долу,нито един друг отговор не ми се стори подходящ.
добричка е ,не се меси,помага винаги когато я помоля,добра женица бе Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 929
Гласувах с "Горе - долу", защото ми се стори най-подходящият отговор. Разбираме се, но чак да не мога без нея... Че ми е идвало да я гръмна, не мога да не си призная. Но се разбираме. Сигурна съм обаче, че ако се виждаме рядко, отношенията ни биха били страхотни.

# 20
  • Мнения: 3 770
Гласувах с първото!Моята е като радио точка , т.е. радио без копче и някакво самостоятелно захранване тип перпетуум мобиле , дето не можеш да го изключиш.Добре ,че никога не съм живяла с нея!  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 512
Аз с моята свекърва се разбирам чудесно. Виждаме се рядко, не ми се меси, ако я помоля за нещо - изпълнява и винаги казва, че си гледам децата прекрасно.  newsm53

# 22
  • София
  • Мнения: 3 754
Аз се разбирам с моята.Направо ми е дясната ръка.Много ми помага,почти ми изгледа детето.

# 23
  • Мнения: 9 814
Просто понякога се чудя как да намеря начин да се отърва от нея без да ме държат отговорна. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 478
Амииии....като мълчи и не ми се обажда,за да си пъха носа навсякъде,е ОК.
Ама като започне да ми дава нейните неадекватни съвети  #2gunfire
По-добре съм като не се виждаме често.

# 25
  • Мнения: 1 554
такава опция няма Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 1 447
И двете лицемерничим,но понякога найстина ми иде да я гръмна.
Много точно казано това важи и за мен

# 27
  • Мнения: 2 622
помага ми много за децата,работя на смени и ако не е тя просто не бих се справила
иначе си има кусури като всеки човек,но общо-взето са разбираме

# 28
  • Мнения: 1 731
Живее на 200км от нас .За помощ -рядко се случва с предварителна уговорка поне седмица.Общо взето се разбираме .Сега ме ядосва ,че не иска да продаваме едната къща и да си купим тука апартамент ,а се налага да теглим кредит и 30г да сме с въже на шията. #Crazy

# 29
  • Мнения: 222
ОТ ПОСЛЕДНИЯТ ПЪТ В КОЙТО БЯХМЕ ОСТАВИЛИ МАЛКАТА ПРИ ТЯХ ЗА 4-5 ДНИ, ЗАщОТО СА ГОЛЕМИ  МЕРАКЛИИ И ИСКАТ ДА Я ГЛЕДАТ, И МИ Я ВЪРНАХА БОЛНА , ПО ПЪТЯ ОТ СОФИЯ ЗА СТАРА ЗАГОРА МИ ВДИГНА ТЕМПЕРАТУРА СЪС СИГУРНОСТ НАД 39 , И ПО ТЕЛЕФОНА ТВЪРДИ чЕ НА ДЕТЕТО НИщО МУ НЯМАЛО, А НИЕ КАТО Я ЗАВЕДОХМЕ НА НЕОТЛОЖНИЯ КАБИНЕТ - ВЪЗПАЛЕНО ГЪРЛО С УЖАСНИ ЗЕЛЕНИ СОПОЛИ- В СЛЕДСТВИЕ НА КОЕТО 5 ДЕНА АБ И 3 БЕЗСЪННИ НОщИ ЗА МАМА И ТАТЕ - СЪМ И ТОЛКОВА БЯСНА , чЕ НЕИСКАМ ДА Я ВИДЯ.А ЗА ДА НЕ МЕ СЪДИТЕ чЕ СЪМ МНОГО ЗЛОБНА И чЕ ПРИ ВСЕКИ МОЖЕ ДА СЕ РАЗБОЛЕЕ- ДА ТАКА Е, НО НЕМОЖЕ 4 ДЕНА ДЕТЕ НА 2 ГОДИНИ ДА СЕ МЪКНЕ ПО ЯЗОВИРИ И РЕКИ, ДА СПИ В КОЛАТА И ДА Е ПО ЦЯЛ ДЕН НА ВЪН ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ чЕ ВРЕМЕТО НЕ ГО ПОЗВОЛЯВАшЕ(ТОВА Е ПЕРИОДА ОТ 2-5 МАЙ), И СЛЕД КАТО Е ВИДЯЛА чЕ Е СЪС СОПОЛИ , НЕ МИ Е КАЗАЛА, А ПРЕДИ НЯКОЛКО МЕСЕЦА ПАК ИМ ГОСТУВА И МАЛКАТА НАПРАВИ БРОНХИТ, ДЕТЕТО КАшЛЯЛО И СВЕКИ (КАТО ДОБЪР ПЕДИАТЪР)САМА ИЗПИСАЛА СИРОП И ВЪОБщЕ НЕ МИ КАЗВА, ДОБРЕ чЕ ПО СЛУчАЙНОСТ ПРИЯТЕЛИ ПЪТУВАХА ДО СОФИЯ И АЗ ТРЪГНАХ С ТЯХ ЗА ДА ВИДЯ ДЕТЕНЦЕ , 4Е МИ БЕшЕ ДОМЪчНЯЛО И КАТО чУХ ЗА КАКВА КАшЛИЦА СТАВА ВЪПРОС , ВЕДНАГА ДОКТОРИ ОТНОВО АБ + СКАНДАЛ ОТ ПЕДИАТЪРКАТА КАК МОЖЕ ДЕТЕТО ДА КАшЛЯ ОТ ПРИМЕРНО 4 ДЕНА И НИКОЙ ДА НЕ МУ ОБЪРНЕ ВНИМАНИЕ - ЕМИ И АЗ ТОВА  ПОПИТАХ.
МНОГО ДЪЛГО СТАНА, НАшИЯТ СЕМЕЕН СЪВЕТ РЕшИ 4Е СВЕКИ ВЕ4Е НЯМА ДА ИМА шАНС ДА СИ ГЛЕДА ВНУчЕТО БЕЗ И НИЕ ДА ПРИСЪСТВАМЕ, КОЕТО ЗНАчИ МАКСИМУМ ЕДНА НОщУВКА И ДОВИЖДАНЕ. - КОЙТО КАКВОТО ПРАВИ ЗА СЕБЕ СИ ГО ПРАВИ Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт