На раздумка, рибка и бирка, хайде във Варна на сбирка!

  • 18 251
  • 308
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 448
Момичета, ходите ли в морската с децата,можем да се видим там  с тези,които имат желание,разбира се

# 16
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз като си идвах,колко се чудех с кого да излезем из детският кът....
Следя темата най-внимателно  Mr. Green а ако ми се отвори път да си дойда,ще свиркам предварително!На който нямам телефона..да вземе да ми го прати! Моите тука ще си напиша,че то къде ли ги няма вече из сайта та не ми пречи
0889 83 50 26       0878 75 20 82       0618/ 2-86-26     скайп     didka_the_best

# 17
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 501
Привет любители на оралната аеробика(може с бира,може с винце)!Последни клюкини!!!Парят,парят.Ресторанта вече функционира и ще можем да се олеем по света и у нас.Остава само да се наговорим кога,как и колко пъти Wink.
За това местенце иде реч.Нищо,,че стълби се катерят-това не плаши душите наши.
   

# 18
  • Мнения: 11 917
Урааааааа!!!
Пу, първа!
Иланг-Иланг, моля те, направи едно списъче, че аз както казах съм скарана с аритметиката ,пък и сега мозъкът ми е без въглехидрати и трудно асимилира информация.
Предложение-Предлагам 15.VІ,защото е неделя и е след форумската среща, за да могат да дойдат и тези, които ще ходят във Вонеща вода.А неделята я предлагам заради момичета/ и момчета, разбира се/които работят в събота.Ако няма работещи в събота, може и 14.VІ.Но съм готова да обсъдим и други предложения!И така, първа:

-Светкавица-1 човек

Момичета, хайде не се скатавайте!лилиа, марая,к.димитрова, дидка, още една,мими и всички останали, вижте каква прималвива гледка е избрала за нас Иланг-Иланг, хайде на купон!Жалко, че няма да мога да близна бирка, че с този пусти Дюкан се побърках, ама красотата иска жертви, иначе съм там!

Хмммм, такова....много ли са на брой тези стълби?

# 19
  • Мнения: 448
пишете ме и мен с детенце,много ще се радвам да се запозная със всички вас

# 20
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 501
Живот и здраве ще сме двама дърти и едно чаве.

# 21
  • космополитно
  • Мнения: 941
Ей, Иланг! Ти докога ще ме хипнотизираш с твойте красоти-сякаш нерукотворни! Ща не ща- влизам, гледам, а там и едни торти, ордьоври!... Naughty

# 22
Здравейте на всички с нетърпение чакам да прочета деня на срещата и идвам.Пък и отпуската ми стои не покътната така че......чакам датата. Hug

# 23
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 501
Честит празник на всички!!!
Вчера,за деня на детето посетихме обекта Х.Ще е срамно да отидем на непроверено място,ако и да е красиво.Много ни допадна-кухнята е сносна(малко претенции си падаме),гледката зашеметяваща.Но за изгледа сами може да се убедите.Всичко е документирано.
  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=251258
Само дето се катерят 240 стъпала.Строи се лифт,но кой знае,кога ще е готов(не и до срещата).
Предлагам сбирката да е на 15.06,както предложи Светкавица,около 11 преди обяд.

# 24
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Много красиво! Идете и хубаво да си изкарате....то просто е сигурно де  Hug Аз когато си дойда във Варна ще се обадя и може пак да идем заедно!

# 25
  • Мнения: 11 917
Там съм!Мъжът ми нещо се ослушва, ама аз макар и сама съм там!хайде, момичета, имаме вече дата, вижте колко е приказно!

# 26
  • Мнения: 1 612
Бройте ме и мен. За сега съм сама, че мойто мъжле пак му разбутаха смените.
Значи със сигурност ме бройте!

П.С. а може ли някой да ми обясни подробно как се стига до там с кола?

# 27
  • на път
  • Мнения: 2 804
А мога ли да попитам моля къде е това "там"за (на тази страница не излезе)? На общата среща няма да мога да се класирам (на работа съм), но тук може и да склоня домочадието щото сме на море наблизо от 11 до 16 юни ...., а освен това съм и варненка (по месторождение и тези години от живота дето били най-важните  Wink).

# 28
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 501
d_iva ,ето го  бъдещото "местопрестъпление".
   
  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=251258

А сега разяснявам как да се стигне до там.Идвайки от Варна и влизайки в Галата веднага се свива в ляво и се продължава по улица "Крайбрежна".Карате докато стигнете до ограда от сини,вълнообразни ламарини.То от там вече се вижда и Фара.Свивате надолу,към морето и паркирате из горичката до Фара.После събувате обувките и слизате,защото лифта сега го започват.
Ресторанта се нарича Романтика,но се знае,като ресторанта под Фара.
Другата възможност е влизайки в Галата продължавате все напред по главната и следите за да отбиете в ляво по улица "Старият фар".И в двата случая се минава покрай гробището,но "живота е радост и тъга".

# 29
Браво вече има дата живот и здраве и ние с моята малка ще дойдем.Само че ме притесняват тия 240 стъпала доста ще има да я нося пък и тя не е от лекичките та незнам до къде ще стигнем??? Hug

Общи условия

Активация на акаунт