Нещата, които ни станаха мили

  • 4 348
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 505
Много са ми мили плажа и палмите-мога да ги гледам с часове.И имаме много розови фламинго,ама са далече от пътя и не мога да ги снимам,но са толкова красиви,как крачат горди и много розови.Мила ми е всяка българска реч като чуя.Мили са ми приятелите.Мили са ми и старите хора.Много неща.

# 16
  • Мнения: 1 550
Вчера в един от магазините за детски играчки видяхме едно момченце, които си броеше стотинките за да си купи топка. Холандците са практични хора и учат децата си от малки на стойността на парите. Децата разнасят вестници и рекламни материали. След Нова Година пак децата минават да събират елхите. Доста често съм чувала как родителите казват, че ако детето иска нещо е най- добре само да си събере парите за покупката. Явно момченцето от магазина вчера си беше отворило касичката и най- старателно си броеше монетите. Стана ни мило и са спряхме да го питахме дали му стигат паричките.

# 17
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Милен@, разказаното от теб ми напомни за дечицата от нашата махала, които излизат на улицата с една кана, пълна със сок и лед и голяма купа с пуканки и предлагат на минувачите по улицата чаша сок или чаша пуканки срещу толкова стотинки, колкото са готови да платят. Правят го повече с цел игра на магазин, но и събират стотинки - големи сладури са  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 2 786
Калинка, не съм виждала да карат животни в тези ремаркета  newsm78
Повечето кучета са били със собствениците си в парковете, не в ремаркета  Joy
Но бебоците са суперсладки  Sunglasses
Или като сложат бебоците на такова столче на велосипеда и им сложат мини каска и мини тъмни очилца - тати или мама в умален вариант, много ме радват  Hug

Милен@, и това е много мило, тук също ги учат да ценят парите, мойто мъж много добре е научен например  Sunglasses

Мента, това също е много забавно  Wink

# 19
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
щастлива,
холандците са големи любители на отглеждане на домашни животни. Не само в такива ремаркета, ами и в кошниците на колелата ги носят и им се развяват ушите ( на кучетата) докато карат. Виждала съм лятно време котка в холандска каравана някъде из Австрия.....Стоеше кротко отпред и си гледаше....( с моят дивак никога не бих могла да го постигна това).

# 20
  • Мнения: 3 521
Миризмата на захаросани бадеми.

# 21
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
миризмата на запържен чесън Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 505
Едно врабче,как идваше на нашата маса на едно заведение за трохички,ние му давахме,то взимаше няколко в човката си и ги носеше на мъничетата си,и се връщаше много бързо за още.

# 23
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
На мен са ми мили възрастните хора, понякога ме питат бабички забравили очилата си в някой супер маркет например да им прочета цената или срока на годност или съвет какво да си сготвят с еди кой си прокукт. На големи опашки отстъпвам място на някой мил дядо да мине напред.
Друго мило са ми животните и природата  Peace

# 24
  • Мнения: 11 315
Много ми е кеф,когато виждам децата ми да тичат свободни и боси по тревата из парковете и да цопат из рекичката на селото.

Това в момента ми е най-милото. Има и други неща, които ме умиляват, но за тях друг път.

# 25
  • Мнения: 2 786
щастлива,
холандците са големи любители на отглеждане на домашни животни. Не само в такива ремаркета, ами и в кошниците на колелата ги носят и им се развяват ушите ( на кучетата) докато карат. Виждала съм лятно време котка в холандска каравана някъде из Австрия.....Стоеше кротко отпред и си гледаше....( с моят дивак никога не бих могла да го постигна това).

 Joy Joy Joy
Това за развяването на ушите ми хареса  hahaha

# 26
  • Мнения: 806
Казвам само едно:

Настане вечер, месец изгрее,
звезди опсипят свода небесен,
гора зашуми, вятър повее,
балканът пее хайдушка песен.

Това ми е най мило на мен, но е потъпкано отдавна.  Това е причината, че никога не мога да се върна в БГ.

# 27
  • Мнения: 337
Точно пред нас има голямо дърво , на което децата често се катерят и играят.Миналия ден гледах през прозореца , децата накачени по дървото и опитвайки се да слязат от него по един млад и слаб клон, от което клона доста се огъна и почти увисна до земята.След около половин час , забелязах бащата на едно от децата , което до преди малко беше на дървото , как с въже в ръка , превърза увисналия клон и с помощта на децата го издърпаха и изправиха до нормалното му положение...
Стана ми мило и тъжно , такава гледка в България не съм виждала , не вярвам и да видя....

# 28
  • Мнения: 1 178
Да ме поzдравяват непоzнати хора и да се усмихват на децата ми. Да поzдравявам и аz, беz да ме вzемат zа ку_ку.
Много се вълнувам когато виждам група хора в неравностойно положение иzлеzли на раzходка и придружителите им все млади хора, мисленно ги поzдравявам zа иzбора им да посветят времето си zа таzи цел.
Най_ми е мило когато децата ми пеят "мила моя мамо", последно ми я иzпяха докато чаках на касата в супермаркета.

# 29
  • Мнения: 3 932
Днес наблюдавах децата от градината на сина ми как се прибираха от парка вътре в сградата, строиха се по две, хванаха се за ръце и с бодра крачка и песен нестройно закрачиха напред.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт