Малко странна питанка?

  • 1 610
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 727
А ти всъщност искаш ли да си бременна, че не разбрах?
хм
искам разбира се,един дребосък в повече Hug
еееееее как няма да знаете ЧХГ какво е  Joy,мерси НИКОЛ вече се информирах Simple Smile
мерси момичета,исках дете и дори тайничко се надявам на това,но ако не се е случило има време,просто исках да разбера дали е имало и други като мен-и разбрах явно са доста,а това ме поуспокои Whistling

# 17
  • Мнения: 6 442
Като го видях написано на латиница и ми се просветли  Hug
Благодаря,Никол  Hug

Ами не знаех,наистина  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 447
Изчакай да ти закъснее и тогава си прави тестаа Peace Като правих първия си тест не ми беше закъсняло и показа EFN ,но имах чувството,че съм бременна,бях убедена BlushКато ми закъсня 2 дни си направих втори и беше EFP,така че е възможно и ти  да си  Grinning  bouquet  bouquet  bouquet

Успех!!!
Все едно аз съм го писала за първата си бременност

# 19
  • Мнения: 4 753
Според мен, за да се разбере със сигурност, е нужно преглед при гинеколог. Не споменаваш да си ходила на преглед. То при тестовете не винаги гаранцията е 100%.

 Peace

# 20
  • Мнения: 46 526
... То при тестовете не винаги гаранцията е 100%.

 Peace

Кръвният дава 100%.

# 21
  • Мнения: 1 428
Успех,дано теста да е положителен.

# 22
  • Мнения: 728
Здравейте майчета
....и такааааа НЯМАМ ЗАКЪСНЕНИЕ...или поне така мисля

пробвай да направиш тест след евентуалното ти закъснение, тогава може да е 100% сигурен.
Хайде стискам палци и после да кажеш аккво е станало Hug

# 23
  • Мнения: 1 085
Тест след като ти закъснее  Peace тогава ще си 100% сигурна!

# 24
  • София
  • Мнения: 3 064
...и усещам нещо странно че се случва с мен,всички сигнали,гърди,кръст,замайване,гадене и разбирасе леко подуване на матката са налице...
Когато решихме да си имаме второ дете и стрях да пия противозачатъчни в 2 поредни месеца имах всички симптоми - даже си мислих, че усещам някакво парене, пукане в корема  Crazy е, в крайна сметка М си ми идваше съвсем на време и ме хвърляше в разочарование и страдание. На третия месец си купих тестове за овулация, правих си ги по предписаната схема - всичките бяха отрицателни (вече се депресирах), но пък точно този месец ми закъсня...когато видях "+" теста за бременност не му повярвах, нали уж "нямах овулация". В карйна сметка точно когато съм забременяла нямах никакви усещания за нищо, даже тежко вдигах, убедена, че нищо не се е получило  Rolling Eyes
Исках да кажа, че подсъзнателната нагласа е страшно нещо  Peace

# 25
  • Мнения: 512
Стискам палци кръвният тест да е положителен.  newsm10

# 26
  • Мнения: 3 929
Ох, че объркана звучиш! ThinkingКакво да ти кажа, сякаш не си бременна - за твое успокоение или безпокойство. Но аз веднъж имах всички признаци на бременност, без да съм си правила тест само и бях убедена, че съм бременна, даже започнах да мисля, да правя планове, как ще се промени животът ми, когато приех бременността си и цикълът ми дойде Shocked
За мен внушението е велика работа, така да знаеш. Затова вземи и си направи още 1-2 теста.

# 27
  • Мнения: 3 092
Изумявам се, че вече имаш едно дете и не ги знаеш тези неща! Пусни чичко Гугъл с задача да търси ЧХГ
чак пък толкова ...малко е крайно изказването ти  Grinning
Искам да кажа на авторката на темата че наскоро преживях всичко това без да съм бременна , а и имах оскъден цикъл , който малко ме усъмни . Може и да си внушаваш щом го искаш ...
Тестове са му майката - вече са ти казали  Simple Smile

 

# 28
  • Мнения: 727
Ох, че объркана звучиш! ThinkingКакво да ти кажа, сякаш не си бременна - за твое успокоение или безпокойство. Но аз веднъж имах всички признаци на бременност, без да съм си правила тест само и бях убедена, че съм бременна, даже започнах да мисля, да правя планове, как ще се промени животът ми, когато приех бременността си и цикълът ми дойде Shocked
За мен внушението е велика работа, така да знаеш. Затова вземи и си направи още 1-2 теста.
направих си още един тест е няма да имам бебче
Явно нещо ми е щукнало да си имам и на подсъзнателно ниво го искам Crazy #Crazy,и да объркана съм така че засега оставям времето да си покаже а за кръвен решихме с мъжа ми да изчакам ако има закъснение....
Мерси момичета Hug,цяла седмица само за това мисля и днес ми е малко по спокойно,поне този тест подтвърди и предния резултат едвали след два отрицателни ще има някаква вероятност за бременност Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт