М & БИ - 69

  • 23 999
  • 282
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 177
    Ето ме и мен,все по нощите се разписвам,ама напоследък като заспи народа и вкъщи е такава тишина ,че не ми се ляга.
  Саратед,
да е жив и здрав съпруга ти.Има време ще наваксате с празненствата,а ти как се оправяш сега самичка?Кой ти помага?Моя като замине и едвам смогвам .
  Нафасима,
едвам те разпознах сред абитуриентите.Много си хубава.
  Хари,
много са сладки твоите дечица.Да са ти живи и здрави.Малката сладурка на колко е?
  Дала,
моя Хамуди я кара леко шарката.Няма много пъпки,ама много го сърбят.Мажа го с ментолов спирт и не му позволявам да яде много сладко.Общо взето това бяха и препоръките на докторката ни.Но е голям проблем ,че не трябва да се къпе.От бебе е свикнал без душ да не ляга и сега му е доста криво.А и тази седмица в у-ще преговарят за изпитите ,те са следващата ,но се надявам и в къщи да се справим ,само арабския не зная ,че мъжа ми повече ще е на път.
  Бременните ни булки,
как сте?Знаете ли вече от какъв пол ще са бебетата Ви?Ясмин ти си първа скоро ще ни направиш лели,как си ,приготви ли се за посрещането на бебчо ?На мен края на бременноста винаги ми се е струвал ужасно дълъг.
  Кате Марок.
новия ти офис е съвсем до другата ни къща.Аз през ден прескачам до там при дядо ми.Ще пием кафе някой ден и ще ти представя Яси-белята.Той от ден на ден става по палав ,но и по-забавен. Ти подготви ли се за скъпите гости ,къде реши да ги заведеш?Дано е хубаво времето.
  Сабинка,
много рано потегляте?Набързо завършихте първа група.
  Другарче ,
какво стана с майка ти?Прие ли предложението?
  Дуа,
как е Хамуди?Ще се оправи ли зъбчето.много неприятно ,Махмуд тогава ми разказа,ама не очаквах ,че го е счупил така.
  Раче,
Много хубава девойката.Да ти е жива и здрава и много радост да ти носи.
  На всички поздрави и голяма Hug

Последна редакция: нд, 25 май 2008, 02:38 от magda_mm3

# 226
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Ееей ме на , тук съм , здравейте  !
Благодаря за поздравите , да са живи и здрави всички - учениците да си учат уроците , учителите да им пишат високи оценки , а родителите да се радват , радват ....

Аз , ще се призная без бой изкарах празника спящо ...цял ден ...ставах два пъти за изпразване и зареждане  Mr. Green  каква беше тая умора , къде го побрах тоя сън ...не съм вече първа младост , натоварването си казва думата явно ...Ама пък хубав празник беше ....сега съм свежа като репичка  Joy Joy Joy

Теди - да ти е живо и здраво мъжлето ! Да си го обичаш и уважаваш , да посрещнете още мнооооого РД , ама заедно ! Как са ти момиченцата - Сара , Мария и Монира - така ли бяха - има рима в тези имена , много ми харесват ...

Близначкови - какво ще правим без вас цяло лято ????   Аааааа не така !!!  Поне през ден искаме отчет на лафове и случки !!!

Деси , Дала - темите ви са ми много интересни , четох ги , ама нямам какво да споделя , да му се невиди...

Магде- колебае се и обмисля , но аз си знам - срам я е , много се подценява , не я натискаме , нека сама си вземе решението .

А.Кате - нали пак съм болна и не ходих тази седмица - майка му мн. се страхува да не се разболее. Снощи ми разказваха , че класът му е ходил да го види , те са абитуриенти ... много плакали децата ... дано не са така безрасъдни като него и от това има някаква полза ...
Иначе се укроти значително , слуша , повтаря , но после на практика си кара както си знае , непрекъснато се налага някой да го подсеща и да му прави забележки ...Няма старание от негова страна , лигави се и ...лъже - голям хитрец !

Марси , Елсиния , Раче , Дезърт , Хаяти и вс. варненки знайни и незнайни - СРЕЩААААААА  искам , само да св с уч-ще и пристигам - държа да е на плажа, ефтиното заведение с пържената цаца и др. ффффкусни рибни деликатеси . Не помня как се казваше , ама мидите са страхотни , ще обяснявям в крачка ... Mr. Green Joy

айдеее , зацепих на рибна вълна и забравих какво друго исках да кажа ....
Лека нощ и до утре ....по обяд или ...кой знае  Embarassed Joy

# 227
  • София
  • Мнения: 18 218


Здравейте мами,
Много съм ранобудна, нали?! WinkЗатова ви предлагам и закусчица....
Благодаря на всички ви за пожеланията послучай рождения ден на мъжлето  и приключването на учебната година на щерките bouquet
magdeмного уместен въпрос.Ако ми се налагаше да се справям сама и с трите при положение, че съм и на работа до 6 - направо щях да се гръмна #Crazy
Да е жива и здрава майка ми, която е моята дясна ръка Heart EyesБез нея съм заникъде ...
Другарче,
И аз им харесвам имената на  моите дъщери  LaughingЗа близначките до последно бяхме предвидили други имена, ама веднага след раждането се спряхме на тези две, хем не звучат лошо, хем уважихме с един удар и двете баби newsm53
А за майтап доста по-късно чух някакво бабешко поверие , че за здраве на близнаците от един пол се давали имена, започващи с една и съща буква..Е, спазила съм го, без да знам! GrinningДа са живи и здрави както те, така и вашите сладури -вече родени, пораснали малко или повечко, а и тези в проект..

# 228
  • Мнения: 468
Добро утро и от мен, дами. Heart Eyes Heart Eyes

На патерица Честит 24 май на всички, работеи в сферата на образованието. Голяма жертва е това днес. Другарче, Нафасима, специални поздрави.   bouquet  bouquet

Саратед
, честит рожден ден и на Вашия тати. Да е жив и здрав да се грижи за вас дълги години и да ви води до Атина.  Mr. Green  bouquet

Кате Марок, къде се запиля, гостите как са, да разкажеш.  Heart Eyes И аз съм за  среща преди лятото, няма как иначе, като се разпилеем по Арабията после иди ни събирай.  Joy

Абра къде е ? Снежето, Ясмин вече си има опрадвание.

Дуа, ще почакам, какво да правя.  Confused Аз вчера не можах да се доредя, ама днес синчето е на изпити, та затова толкова отрано, че после и аз трябва да готвя.   chef

Марси, много ти е красив и пораснал сина, голяма си щастливка.   bouquet

Сабинка, оздравяхте ли? Надяваме се да хвърляш по едно око поне. Да, сред природата за децата е много по-хубаво.  Heart Eyes Имаш си вече колжека с близнаци - СаратедHeart Eyes

Раче, цялото семейство сте чудесни. Ти тази със синята блуза ли си?  newsm78

Деси, хич не ми бягай по тъч линията.  Joy

Магде, хубаво, че карате леко шарката, ние също - не вдига температура, свеж си е, обаче пк пъпките стоят месеци направо.  #Crazy

На всички останали, често и по-рядко пишещи - лека и слънчева неделя.   bouquet  bouquet

# 229
  • София
  • Мнения: 18 218
amal,
готино пожелание.. LaughingМерси!Ама, ако ме питате, най-добре ще е  да си вземе окончателно еднопосочен билет Атина -  София  car003Тогава няма да е належащо дори да се вясваме в гръцко...  WinkИ това ще стане - само трябва малко търпение от моя страна..Всичко с времето си.
Пък ако е за пустото море и почивка - в Атина според мен за плаж не става, имаме си и Черно море у нас и прекрасния залив Акаба на Червено море в Йордания.Прекрасно място!  grinning039
Ето и снимчици оттам, не е хич лошо, нали?


Всъщност и на Мъртво море може да се ходи , ама аз не си падам негова фенка.. smihesorry
А сега Чао на всички мами, дечурлигата вече са будни и задълженията ме зоват.  food002 wash  hang 1dishes
Приятна неделя на всички!

# 230
  • USA
  • Мнения: 2 161
Нямаше да пиша...но...
Amal-че,аз ли нещо съм изтървала или още не си се похвалила bowuu ?!?! И първи април не е,нали?(че днес не съм много сигурна Rolling Eyes)
Май скоро те питах дали няма нещо,но ти рече-"не". Naughty
Йееееее,айде честито!!! Heart Eyes
Аз едва гледам момичета-имам гости,пак същите и останаха да спят у нас.,ужжжассс!!!
Хари,видях сладурите,много красиви дечица,колко са големи?Какви изразителни очи има твоя синковец само,убийствени!!!
Марси,твойто гардже - най-хубавото,веднага го познах и да не беше казала,прилича на мама!
Когато мога ще пиша по-подробно Hug

Последна редакция: нд, 25 май 2008, 09:52 от SkyBlue

# 231
  • Мнения: 502
добро утро!
момичета пералнята ми липсва! Sad Cry ще се побъркам от яд. не ми пука за гаранцията искам си пералята да работи. ще лудна в тази жега. малката се цапа постоянно и с това темпо утре пак ще пера на ръка.....
Другарче- заповядай в хубава варна. Hug вече е лятооо и всичко работи. не съм слизала долу на алеята, но чух че тази година май няма много заведения. дискотеките били сринати и няма да ги отварят тази година. предполагам че говориш за НОРД- бира,цаца,пържени картофики......., но не знам дали ще работи тази година.
на всички момичета желая весел и усмихнат ден! да се разходите в това хубаво време!  bouquet

# 232
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
4естита бременност, амал! отивам да надявам големия капот, ей, страшни сте! да ти е леко и споко то така стават хубавите неща, изневиделица!сега ще закръглиш и форми, една хубава бременност!  bouquet  bouquet Hugедна ражда, друга пада в мрежата, хихих! сладурки-бременулки арабелки! Mr. Green

# 233
  • Мнения: 32
Честита бременност , Амал   bouquet   bouquet   bouquet
Пожелавам ти да е лека и щастлива  Peace Добре дошла в клуба  Hug

# 234
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
АМАЛЧЕЕЕЕЕЕЕ -  как я накъдри тихо , тихо  Joy Joy Joy
Браво ! Браво !  Heart Eyes Hug   bouquet
Радвам се , че послуша съвета ми - дано до края вс. е ОК !!!

Еееех , сега при Амалчето , дай Боже после и при други потребителки   newsm44 smile3521 newsm62 newsm32 stork-girl stork-boy 1stroller ---  олях се , пардон , ама то от кеф !

# 235
  • Мнения: 126


Скай- ама...така ли !?Аз ли нещо пак не съм дочела...Значи Амалчето е бременна,така ли?

Ами....ЧЕСТИТО и леко бременеене.Амалче-да си сложиш лентичка,та да гледаме и да се радваме на малкот пашкулче и ние   bouquet


Магде- радвам се че Хамуди кара леко-....а за колко горе-долу ще мине шарката-дано наистина не пропусне много от училище.Моите ,след боледуване не могат бързо да поемат в училище и после е трудно...

Саратед-много харесам гръка мзика-ще пуснеш ли нещо от новите-още ли е на върха Мазонакис.Аз харесвам една стара песен-Елени.
http://www.vbox7.com/play:2910ecdf -тъжна е...

Събинче-по-добре сте вече ,нали-оздравяхте ли напълно?

До после-...вече ще влизам по-начесто......Добрите новини тук Гръмват изведнъж.....както  пише  Другарчето-...да проверявам за още... Joy Joy  bouquet

# 236
  • Мнения: 3 804
дала тя си е сложила ленти4ка
амал4е 4естито-ама опасна си,никой не преполагаше Laughing


ливанките да нпо4ерпят-4естит президент  bouquet

Последна редакция: нд, 25 май 2008, 13:16 от dtti

# 237
  • София
  • Мнения: 18 218
amal,
Какъв съм недоскив... ooooh!Сутринта не съм видяла лентичката!Пожелания за лека бременност и раждане на едно здраво, слънчево детенце!

Dala,
Аз не живея в Гърция, а просто пътувам натам често, но за кратко и не съм много на ти с тенденциите в гръцката музика.Но ще помоля гръка, с който работи съпруга ми да даде някое линкче към сайт с нова и готина гръцка музика..и като имам инфо ще ти го пусна Wink

# 238
  • Мнения: 110
Добър ден, мили мами!

Гостите са добре, пристигнаха тази сутрин, снимахме се на пейката на "Славейкови", обиколихме центъра, показах им новия офис, мароканския ресторант,  минахме през арабските магазинчета на "Женския пазар". Едната от гостенките е на консултации днес, че приема някакъв нов медикамент и отиде да се види със свои колеги - лекари, които имат такава специалност, а другата спи сега на едно легло пред мене. Много харесаха всичко -апартамента - той е като бомба след ремонта, храната, е има и за какво да помърморят, но майките за какво са. Поне от консултациите днес ми става ясно, че лесното свърши и ще имам още един ангажимент и то голям за нечии спокойни старини, но ние децата нали сме за това, да съм жива и здрава Иншалла и жената да има дни да ми се радва.
Поне са много мили и ходихме да си избера нова кърпа, дори в един индийски магазин до Женския пазар започнаха да обясняват на продавачката, че това, което аз сега пипам не е кърпа, а е нещо странно - от едно шалче - две и не става за това, което търсим и как може такава цена. Не се караха де, но дръпнаха една реч! Аз посред нощ сколахах с храната - риба със зеленчуци, ориз на пара, дърпана баница с ябълки и питки и каквото остане, ще им по пратя, че голямо ядене падна днес.  

Подарих им и списания "Черга" и едни издания с мои материали и си ги прибраха - после 100% ще показват наред.

Те ми разказаха за Варна, за роднините, за близнаците - малка и голяма двойка, най-вече за любимият ми близнак Ясен. Аз му пратих подарък. Е и на други хора също. За Ясен с най-големи подробности научих.   

Магде, толкова хубаво! Току виж се видим с теб и моя човек Яси! Съжалявам за Хамуди, но шарката ще изкара по-лесно, докато е малък. Ако големият я е карал, да не се зарази сега и малчо?

Амалче....... ехааа, каква изненада! коъ не искаше бебе? Кой разправяше какви ли не работи. Лека бременност и здраво човече!  Hug Hug Hug  

Хайде после пак ще разкажа, че има раздвижване сред спящите. На всички много целувки!!
 

Последна редакция: нд, 25 май 2008, 15:11 от akhyal_katya

# 239
  • Мнения: 126
Оф че съм крейзи  и Аз  сутрин   #Crazy    ,първото кафе не ме събужда до край и съм Недоскив  Joy #Crazy а пък това е времето,когато Банди ОЩЕ спи
Тя -Амалчето...тихомълком,по пантовки е сложила лентичката  Joy

Саратед-мерси,като вземеш инфо ще ми е интересно да науча и да  слушам ново гръцко   bouquet

Наистина къде е Дуа да каже повече за новия президент

Общи условия

Активация на акаунт