М & БИ - 69

  • 23 922
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 800
Лила, след името на Пророка се слага с.а.с (sal allahu 'aliehi wa salem)- аллах да го прости и с мир да го дари.
 (р.а) -радикулахана- Аллах да е доволен от него, използва се за другите пророци и  сподвижниците на Пророка,

СУТ се използва за Алла, но не помня какво значи Embarassed Дано се появят другите момичета да разяснят, че се забърках

ДАЛА, ето ти линк  за обрязванетоhttp://www.way-to-allah.com/bul/topics/20.beschneidung.html

Последна редакция: сб, 17 май 2008, 17:32 от Шилан & Шиар

# 31
  • Мнения: 610
Здравейте и от мен в новата темичка . Другарче мило, мерси   bouquet Как си ти ?  Hug

Момичета благодаря ви за поздравите и пожеланията за мама   bouquet

Марси да, телеца ми е една от любимите зодии  bowuu Да разкажеш после за цирка  Party

Снежна  Hug  ох ....Теди ми е болничък , от вчера, цяла нощ не съм спала  Tired писна ми от вируси и градински сополи  Crazy ама какво да се прави като някои майки си водят там децата болни  Whistling

Деска как са твойте принцески  Heart Eyes ? В къщи аз съм лошата , таткото хич не може да им се кара и те него изобщо не го слушат.

  Хари ето баклавички душа  Party  ей така си ги представих тавичките на Скай Блу  Simple Smile и аз като я прочетох и така ми се приядоха и ходих сутринта до сладкарницата до нас да си купя  Simple Smile
Хубаво е че Джеймито има желание да танцува  Party голям чаровник ти е той, каката също, а малката е толкова сладка  Heart Eyes един път беше писала нещо за нея , нарече я моята поничка, много сладко ми прозвуча  Heart Eyes  а Джейми ако го хванеш в някоя танцувална стъпка  Simple Smile непременно да го щракнеш и да го покажеш  Flutter

Мароканското Кате и Амал къде са днес  newsm78

Приятна вечер на всички  Hug

# 32
  • Мнения: 800
Сабинке, нищшо не казваш за снощи, бурно ли беше партито Wink

Аз се зачетох в един сайт, ама то и да се прави прогноза за вреемето било харам Rolling Eyes 
имам Хаттаби (Аллах да се смили над него) казва: “Под възбрана в исляма е астрологията, която предсказва, че предстои промяна в температурата на въздуха, идването на валежи, вятър и всяко нещо, което е в бъдещето”.
В това число влиза и астрологията, която казва, че от движението на звездите и небесните явления има влияние върху обитателите на земята.


А този хадис ме натъжи, с това, който застане против родителите си, тоест Ахмед като не иска да ме остави по тяхната воля и застава срещу тях. Те му го натякват непрекъснато де, както и хадиса , че 3пъти е майката и след нея чак бащата.  Ех, толкова сме лоши двамата, с тая прокълната от тях връзка, така ги наскърбихме , че няма място за нас в рая, а те ада ни го направиха на земята Cry

В хадис на Мухаммед с.а.с. има предупреждение за трима, които няма да влезнат в дженнета: “Трима няма да влезнат в дженнета: онзи, който употребява алкохол, който застане против родителите си и който вярва в магия”.


Защо няма хадис, че майката и сестрите не трябва да се бъркат в живота на сина си и с всички средства да искат да го разделят с момичето?!   Cry

Последна редакция: сб, 17 май 2008, 18:33 от Шилан & Шиар

# 33
  • Мнения: 689
Шилан-пак ли ще си говориме за религия?
То е дълго и широко и за твоя случай и за времето...От кой сайт четеш?

# 34
  • Мнения: 800
  Лили, това е  сайта http://www.way-to-allah.com/bul/index.html

но нещо като се задълбочих в него и ми се стори съмнителен newsm78  Чакам момчето да дойде и  да го  обсъдим, ама ще каже, че пак съм откачила с тия религ. сайтове и да не се ровя повече , че съвсем ще ми се размъти мозъка Crossing Arms

ето и една песничка, поздрав  от братска Босна  http://www.youtube.com/watch?v=dxp6GZsdzIw   само не можах да разбера кой е Денис Имамович.

Последна редакция: сб, 17 май 2008, 19:57 от Шилан & Шиар

# 35
  • Мнения: 3 804
споко кате можеш да защанеш с/у родителите си,ако те карат да правиш нещо харам-а във вашия слу4ай то4но отказа им ви кара да живеете в харам
сабинка горкия Теди Heart Eyes,дано да оправи бързо Praynig
марси и моя хляб на пина е във фурната-ама фурмната ми прави някакво номера да видим как ще излезе

# 36
  • Мнения: 110
Добър вечер, мили мои!

1. Не не са бебета причина за много гадното телесно състояние! За съжаление!! Нищо, следващия път хващам здраво мароканеца;
2. След малко лягам и умирам - днес бях в един офис от 6 часа сутринта да преглеждам досиета на потребители на услуги, че е почивен ден и по-спокойно;
3. Нафасима, ден на японската култура - еееех, а пък аз колко шоколад изядох, докато чета  Embarassed Embarassed.... размер Д съм отвсякъде;
4. Близнаците, миличкият Теди.... Hug Hug
6. Деси, къде е хубав Диди?
7. Дру-гар-че, дру-гар-че.... как си?
8. Марси, тука съм мила, не съм те забравила ама хич!
9. Магде, Тони, как са моите хора?
10. Кате, нямаш си зруга работа, принц Хамдан показваш!!       
11. Мелани, ще те командировам в Ереван, много лошо се представяш! Срамиш арменската бъбривост и словоохотливост!   

# 37
  • Мнения: 800
Деси, според тях  не правят харам, защото така се полага на чужденките Naughty

Какви номера ти прави фурната? В Студентски вратичката на нашата е изкъртена и я подпираме с един голям чадър Joy  Иначе добре пече, само едни еклери опропастих и чат пат нещо тестено , я прегаря, я остава сурово, ама моя е вината, че не я регулирам свестно Embarassed

Катеее, не умирай още бе, малада си, тепърва радости те чакат  bouquet
Командировай и мен в Ервеан, моляяяя


# 38
  • Мнения: 3 804
катенце ти си 4ужденка,а син4ето им какъв е  newsm78 newsm78 newsm78,а фурната нещо не ще да пе4е отгоре
катя повторението му е майката bowuu,щом не е станало сега-винаги има следващ път

# 39
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
знаех си,4е тукашната организация е супер зле, но на моя  ве4е ми дойде в пове4е! утре линда ще ходи на цирк  с дядо си-като са останали само места на супер най-високите цени, като за ложа, моите хора ще трябва да се усещат в парижки цирк! дала,сори за сравнението!а можех да се юрна с децата от градината за нищо флуси! ама то на вълка затуй му е дебел вратът, 4е си върши сам работата!
деске, аз се справих с хляба ,от вси4ко от форума, няма нещо, дето не става, освен ония сложнотии дето искат пове4е заредена кухня с прибори и разнообразие на нали4ни продукти!и аз искам като вилито хубав робот!  chef bowuu деси, не трябва много да се пе4е отгоре, аз накрая пуснах за малко ! Peace

# 40
  • Мнения: 800
Деси, и той е чужденец . И двамата сме чужденци, той -тук, аз -там Rolling Eyes

Деси, нали преди тъжеше, че синовете на нашите мами са малки и не стават за Сами и Муфи. Имам решение Simple Smile Днес момчето се върна радостен, че неговото 1/2 българче братовчедче вече става мъж. 6клас е май, на Дуа и Магда синовете учат с него, но са по-малки.
Та днес непослушника се къпал, издокарал, наплякал с гел и парфюм и накарал Ахмед да излизат навън да се возят с колела. И имало едно момиченце, все обикалял около нея, и почвал да говори на Ахмед да арабски, за да я впечатли.
Ехххх, първи трепети Joy  ЗА свекървата гарантирам, че е много добричка и разбрана (българка е все пак) и няма да разиграва драми. Сега се посмяхме с нея по тел, вика за синчето, личи че е от семейството, обича скъпите неща  и хубавите жени Joy

Марси, дай я Линдичка насам, предлагам безплатни циркови преставления всеки ден Joy

# 41
  • Мнения: 3 804
кате за Сами става,сеГА ОСТАНА ДА УРЕдим и голямАТА И щЕ СЕ УСПОКОЯ Laughing,пиша и Даяна натискА и тя-ужас Mr. Green
марси ама тя отгоре съвсем слабо работи трябва да я занеса на ремонт
ето и надежда 4е след време няма да има проблеми в общуването  Grinning

# 42
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
кате , недей казва и ти ,4е линда си търси като завещано, обещаното! аз пък я поддържам, има да пляскамеееееееееееее!

# 43
  • Мнения: 800
Деси, те децата нямат проблем с общуването, за тях деление на раса, религия, етнос няма, ама родителите насаждат всичко #2gunfire
В работата гледам си играят африканчета, арабчета, китайчета, грузинчета, афганистанчета, без да си знаят езиците. Изумяват ме! И след някои и друг ден се чуе, че посреднощ охраната е вдигната на крака заради бой между сунити и шиити, между иракчани и други араби....

добре, че момите ти знаят бг. Нашия образ арабския му куца,  кюрдски пък бъкел не знае. Важното, че за свекървата гарантирам, още повече и тя е като теб, руса, бяла, синеока, като булка дори прилича на Лейди Ди, та може да се роди синеоко внуче Simple Smile

Ама ме е яд, че съм изпуснала веселбата днес. Каката (9клас) била довела съученички на гости и той постоянно ги заговарял и гледал да направи впечатление, обаче малкото братче нали още е далеч от тези трепети (6год) и се заяждало с момичетата, казало им "тъпанарки" , те си тръгнали и нашия любовчия набил малкия задето гони мацките Joy

леле, ужас са тези деца Joy Те растат, ние стареем  Rolling Eyes

Марси, да заповяда Къдрошанка, на мен не ми е притеснение да направя цирк, само да имам качествена публика Twisted Evil Joy 
В БГ цирка е трагедия. Все сънувах кошмари с клоуните. Намазали там червило и белило, размъкнати дрехи, хванали 2-3 кокошки, един келав кон, 2 кози, продават пуканки и захарен памук и мсиялт, че това е ЦИРК #Cussing out

Харесвам руския Цирк. А с татко не изпускахме по ТВ като дават цирк Монте Карло. Такива номера, акробати, дресьори, страхотно. Покойния принц Алберт не изпускаше представление, аплодираше прав артистите. Пак се размечтах......... Sad

Последна редакция: сб, 17 май 2008, 22:43 от Шилан & Шиар

# 44
  • Мнения: 130
Привет! Heart Eyes Мен ме е хванал някакъв грип и тези дни изобщо не съм добре. Вчера и днес имах температура. Ще пия чайчета и ще се оправям.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт