Въпрос за алкохола !?

  • 6 611
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 606
  Балу!!! Shocked 
  Намали с полвин литър на ден концентратите. Наближаваш опасно една тънка граница...

# 16
  • Мнения: 2 386
Балучка, няма те в нашата тема.  Crossing Arms

 Drunk от мен

 Припи ми се Бейлис пак от вас, значи.
(Дали бих могла да го пия вместо вода?)  Laughing

# 17
  • Мнения: 17 546
  Балу!!! Shocked 
  Намали с полвин литър на ден концентратите. Наближаваш опасно една тънка граница...
Mr. Green Някои пият от радост, други от мъка... аз не пия от сутринта, защото тогава си лягам! Мерси за съвета! Hug Освен това ти гледаш откъм страната на пълен трезвеник и нещата ти се виждат в кофти ракурс!

Балучка, няма те в нашата тема.  Crossing Arms
Ев, минах от там, ама Татти ми се скара последния път и Ахчето това ти е казала та не ща да ми дърпат ушите... Ще взема да си напиша номера на кю-то вече официално, че тук такива своеволия са забранени!

Последна редакция: сб, 17 май 2008, 00:36 от Балу

# 18
  • France
  • Мнения: 726
За колко време от уж небрежно подпийване през деня ..........

Ами днес изпих една бира пред Народния театър, после една чаша бира у дома и сега ти ме накара пак да пия! Няма да кажа какво, щото това го пият тези, дето са в последна фаза на алкохолизъм...
Снощи бях на работа и пих 100 гр. страхотен албански коняк и 50 гр. водка. Онзи ден 50 гр. пак от коняка, а утре няма да пия. Много ли е?
Мноооггооо  маааллккооо   е туй....Аз пия от 13 часа...и пак е малкооо Laughing

# 19
  • Мнения: 251
Пийвам си "Маргаритка", разкош за душата е. Пия си го тогава когато ми се припие...

# 20
  • Мнения: 1 312
През деня никога не пия.
Дори и да седнем на ресторант на обяд.
Вино не консумирам никакво,бира обичам,ама цяла ми идва многа,та поръчвам като съм с половинката или сърбам от неговата чаша.
Вечер пием без изключения-той ракия,аз Мартини или Бейлис.
Сега продължавам,че нещо ме гори отвътре,пък и не ми се ляга.
На заведения и дискотеки пия повечко-пак същите сладки сиропи.
Обаче не се напивам.
Честно.
Нещо ми стана в последните 7-8-9 години и не ме лови.
Освен весело настроение и палав поглед друго в поведението си променено не намирам.

# 21
  • Мнения: 3 405
и по кое време на деня

предпочитам да е вечер  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 080
Не пия по здравословни причини .

# 23
  • Мнения: 2 229
През деня не пия, вечер ако ходя някъде, но рядко. Не обичам изобщо алкохол, в коктейли може.
Все съм се чудела какво й е вкусното на бирата или водката, за ракия да не говорим...

# 24
  • Мнения: 25 642
Абе, аз доколкото схванах, в темата се пита дали една конкретна майка е алкохоличка, защото пие през деня, докато е сама с детето си, ама вие го обърнахте пак на отчетна.
Пука ѝ на авторката кой от вас колко пие.  Mr. Green
Онази, онази неизвестната, тя я интересува.  Wink Laughing

ПП Ай, наздраве на махмурлиите!  Joy

# 25
  • Мнения: 1 212
В нас не че не пием, но определено не е често. Знам че в БГ е нещо като традиция вечер да се седне на ракийка и салатка, но за мен си остава едно голяяямо НО.

M-да.... хубава традицийка  Peace
Ние , уви или / слава богу/ не я спазваме редовно .... отвреме на време - 1 път месечно, мъж ми каже :
"Ееей , замечтал съм се за ракийка и салатка " ..... и слагам софрата , какво да правя ?!  Wink
П.С .... айде и аз от отчитащите се  Sunglasses

За колко време от уж небрежно подпийване през деня може да се каже, че някой има проблеми с алкохола. Примерно - месец, два, три.. .
Няма месец, няма два .... от момента , в който започне да го прави .... в този случая , който описваш  Peace
В кошмарни за мен дни са ми минавали и такива мисли .... и щом само осъзная какво си мисля .... почва да ми светва една лампичка за проблем  Sunglasses .... от тук нататък той вече е налице !

Последна редакция: сб, 17 май 2008, 12:52 от Magesta

# 26
  • Мнения: 14 133
Защо да не се пийва женицата вкъщи.  Laughing От една бирика вечер алколичка няма да стане.  Joy hahaha
П.С. Хайде и аз към отчетните, понякога пийващи. Харесвам биричка, малко ракийка или винце с благоверния или с колеги привечер.

# 27
  • Мнения: 3 034
стриктно и ежевечерно спазваме традицията, само ракийката е кът, та ползваме заместители  Mr. Green по темата: днес, сама с детето, ударих една биричка с удовлетворение от новопрекопаните ми лехички  Grinning

# 28
  • Мнения: 3 405
Абе, аз доколкото схванах, в темата се пита дали една конкретна майка е алкохоличка, защото пие през деня, докато е сама с детето си, ама вие го обърнахте пак на отчетна.

По-добре да се отчита, вместо да се поставт диагнози от неспециалисти  Laughing

# 29
  • Мнения: 3 622
Вечер пия по чаша бира  Peace
Концентриран алкохол не пия

Общи условия

Активация на акаунт