Повишиха ли скоростта на БТК ADSL

  • 3 464
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Ми май са я повишили... преди теглех с 60-70кb/s сега със 700...
Иначе нета си е о.к и преди и сега. Цената не я знам, не виждам сметките.

# 16
  • Мнения: 3 540
и аз си 4акам още новата скорост Outta Joint само д ане си остана с 4акането Crossing Arms

Ха, сега видях, че си от Варна и чакаш, явно край морето бавно става. newsm78
От 3 дни и аз съм с проблем .Тука има ,тука нема!
Казаха ми да бъдем търпеливи! #2gunfire

# 17
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аман от търпение, за да се свърже с тях по телефона, човек чака около 20 минути на телефона да го свържат с консултат. Всичките им консултанти все заети  Sick

# 18
  • Мнения: 3 622
И на мен не.Скоро ми дойде разпечатката, но както цената така и скоростта не бяха променени Rolling Eyes

И при мен е така

# 19
  • Мнения: 3 826
да , още по Великден ,
два дена след като подписахме новия договор и ни е повишиха ,
днес дойде и първата по-ниска сметка

# 20
  • Варна
  • Мнения: 332
За сега не, писахме им и получихме следния отговор - "В момента се финализират последните ъпгрейди на скоростта и във вторник ще можем да Ви дадем подробна информация. Извиняваме се за забавянето и причиненота неудобство и благодарим за проявеното търпение."  #2gunfire

# 21
  • Мнения: 1 875
Някой има ли представа защо ми прекъсва непрекъснато връзката при теглене? Tired
Рестартирам модема, тръгва отново, пак спира след няколко минути... Жива мъка е да изтегля някой филм.

# 22
  • Мнения: 1 554
ооо и аз пробвах да се свържа с тях,но мисия невъзможна отказах се,ина4е иа з имам писмото от на4алото на април за смяната на скоростта Outta Joint

Орелия искай си нов модем Peace

# 23
  • Мнения: 1 875
Морска Peace Ще пиша мейл, то се е видяло, че не мога да се свържа. Tired

# 24
  • Germany
  • Мнения: 2 010
Морска Peace Ще пиша мейл, то се е видяло, че не мога да се свържа. Tired
Да, пиши мейл и си искай нов модем. Може да ти отговорят чак след седмица, но помага. Ние имахме този проблем с модема, мъжът ми им написа няколко мейла и ни го смениха (въпреки, че в последствие се оказа, че за нашия град, който е малък се подменят модемите по списък).

# 25
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
wсички стари модеми се подменят, защото не огат да "понесат" по-високата скорост ...

# 26
И аз съм от Варна и си чакам. Обаждах се, още като чух рекламата и ми казаха , че всеки момент (през април) ще получа писмо. Когато минаха доста моменти, пак се поинтересувах и ми отговориха, че без писмо, без молба - всичко ще стане автоматично до 15.5. Тази дата, обаче, май отмина.... сега пак трябва да ги притеснявам.

# 27
  • Мнения: 1 875
Писах още вчера, отговор естествено нямам още. Дори не е прочетено писмото.
А по телефона чаках над 10 мин. поне 5-6 пъти - няма свободен оператор и това си е.
Дразня се вече, връзката ми взе да прекъсва и без теглене! Confused

# 28
  • Мнения: 1 554
 smile3515 ейй тея от бтк та,,к си праят с нас аааааааааааааааааааааааа...

# 29
  • Варна
  • Мнения: 259
Да бе повишиха я преди 4 дни точно за един ден после пак същата ниска скорост, вчера отново висока и днес пак ниска писна ми вече  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт